fbpx

Karta Pływacka 2016

Wszystkich naszych młodych kursantów
zapraszamy na egzamin na Kartę Pływacką!
19 marca godz. 16:00-17:00 na basenie OSiR Włochy

Drodzy Rodzice!

Jak co roku organizujemy dla naszych młodych kursantów egzamin na Kartę Pływacką. Karta pływacka to dokument WOPR, który poświadcza umiejętność pływania osoby, której została wydana. Co jeszcze warto wiedzieć o karcie pływackiej? Karta pływacka jest ważna bezterminowo. Posiadanie jej jest wymagane do podjęcia kursu Młodszego Ratownika WOPR.

Czemu warto wziąć udział w egzaminie na Kartę Pływacką?

Przede wszystkim jest to bardzo emocjonujące przeżycie dla dzieci i dla niektórych pierwsze wyzwanie związane z wodą. Zdanie takiego egzaminu jest powodem wielkiej radości oraz jest bardzo nagradzające oraz motywujące. Dzięki zdanemu egzaminowi dzieci nabierają pewności siebie i chęci do dalszej nauki.

Egzamin przeprowadzony zostanie 19 marca w godz. 16:00-17:00 na basenie OSiR Włochy

Podczas testu będą przeprowadzone 3 próby (200m stylem grzbietowym, 5m pod wodą, skok ze słupka na nogi). Zasady zaliczenia prób, zostaną wytłumaczone wszystkim uczestnikom przed rozpoczęciem. Po zakończeniu egzaminu odbędzie się dekoracja wszystkich uczestników. Karty pływackie rozdane zostaną tydzień po egzaminie ponieważ muszą zostać wypisane w siedzibie WOPR.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w egzaminie, w celu przesłania do Państwa informacji organizacyjnych.

Rok temu...

Jak wyglądał egzamin na kartę pływacką rok temu? Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Galeria zdjęć
By |2016-12-28T23:09:11+00:00Marzec 1st, 2016|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment