II Zawody Pływackie Smile-Swim
za nami!

Niezapomniana atmosfera i wspaniała zabawa!
Tak było na naszych zawodach!
Wrzucamy dla Was relację oraz zdjęcia z imprezy!

Jesteśmy już po II zawodach pływackich Smile-Swim!

Drugie nasze zawody to była już naprawdę wielka impreza. Aby poczuć prawdziwą atmosferę zawodów nasi dzielni pływacy rejestrowali się w biurze zawodów, gdzie otrzymali numer i pakiet startowy. Na starcie stanęło 120 zawodników a najmłodsi mieli 3,5 roku, Rodzice również dali dobry przykład swoim pociechom i stanęli na linii startu.

Rywalizacja była naprawdę zacięta każdemu zawodnikowi towarzyszyły ogromne emocje dla niektórych był to pierwszy start w życiu. Na początku wystartowali najmłodsi na dystansie 25 metrów, starsi oraz Rodzice płynęli na dystansie 50 metrów. Po startach indywidualnych odbyły się sztafety rodzinne.

Każdy uczestnik został udekorowany złotym medalem oraz dyplomem za udział w imprezie, pod koniec losowaliśmy jeszcze bardzo wartościowe nagrody od naszych sponsorów. Chętni mogli również spróbować yogi na supach i zrobić sobie zdjęcia podwodne.

Impreza odbyła się w niedzielę ale u nas emocje jeszcze nie opadły i już myślimy nad kolejnymi zawodami!

Chcieliśmy podziękować wszystkim zawodnikom którzy przybyli na zawody, rodzinom oraz przyjaciołom, również ogromne podziękowania dla naszych instruktorów którzy pomogli nam zorganizować całą imprezę oraz oczywiście naszym sponsorom którzy ufundowali świetne nagrody!

Czekamy na Wasze komentarze i opinie, którymi możecie się z nami podzielić na dole tej strony!

Zobacz zdjęcia!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów pływackich w naszej Galerii…