fbpx

Szukajcie naszej szkoły pływania na mieście!

Ruszyła nasza prywatna kampania wrześniowa!
W ruch poszły plakaty, banery i ulotki naszej szkoły pływania!
Szukamy chętnych na naukę pływania!

By |2016-12-28T23:09:17+00:00Sierpień 27th, 2015|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment