fbpx

Zawody pływackie Smile-Swim

Termin: 14 czerwca (niedziela)
Godzina: 11:30
Impreza jest darmowa!

Zapraszamy wszystkich naszych pływaków na zawody! Cały rok spędziliśmy na doskonaleniu naszych umiejętności i nadszedł czas żeby sprawdzić się w prawdziwych zawodach pływackich Smile-Swim!

Zapraszamy wszystkich od najmłodszych do najstarszych, rodziców oczywiście też! Tego dnia każdy może wystartować i oczywiście dla każdego przewidziana jest nagroda! Startować mogą wszystkie dzieci, najmłodszym uczestnikom będą pomagali instruktorzy Smile-Swim, którzy oczywiście będą w wodzie.

Program imprezy:

10:45 – spotkanie w holu pływalni
11:00 – wejście do szatni
11:15 – oficjalne powitanie
11:30 – start kategorii
12:30 – oficjalne zakończenie imprezy

Impreza jest bezpłatna – wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na naszego e-maila: biuro@smile-swim.plMamy nadzieję że dopiszą wszyscy nasi pływacy, aby atmosfera była niezapomniana! Nie czekajcie i zapiszcie się od razu! Czekamy na Was!

Zawody odbędą się na basenie OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18.

By |2016-12-28T23:09:20+00:00Maj 27th, 2015|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment