Zawody pływackie 2016!

Zapraszamy wszystkich naszych dzielnych pływaków,
oraz ich rodziców na kolejną edycję zawodów pływackich
organizowanych przez naszą szkołą pływania Smile-Swim!
Dobra zabawa i fajne nagrody gwarantowane!

Kolejna edycja zawodów pływackich Smile-Swim
Nasi drodzy, koniec szkoły i roku pływackiego zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz chcielibyśmy Was poinformować o tradycyjnych już zawodach pod koniec semestru w naszej szkole pływania. Informujemy wcześniej aby każdy zarezerwował sobie czas na wspólną, niezapomnianą zabawę ! :) Impreza jest całkowicie darmowa!

Kiedy ?
5 czerwca o godzinie 11:00 (niedziela)

Gdzie ?
Basen OSiR Włochy ul. Gładka

Kto może startować?
Zawody są dla każdego związanego z naszą szkołą pływania! Od najmłodszych pływaków (3 lata) do osób dorosłych, które trenują razem z nami jak również wszystkich rodziców, którzy chcieliby dołączyć do wspólnej zabawy wraz ze swoimi dziećmi! Przewidziane są sztafety rodzinne :)

Dyplomy, medale i nagrody
Na wszystkich uczestników czekają medale i dyplomy, a dla najlepszych dodatkowe nagrody. Każdy będzie mógł coś wygrać w tomboli na koniec zawodów! Chodzi o dobrą zabawę i wspólne dzielnie się pasją do pływania.

Jak zgłosić się na zawody?
Jak zwykle zawody z roku na rok rozwijają się i w tym roku będą zorganizowane w bardzo profesjonalny sposób. Każdy uczestnik będzie musiał być zgłoszony drogą mailową (rejestracja staruje 1 maja i kończy się 24 maja) oraz otrzyma pakiet startowy.

Nasi Sponsorzy
Zapraszamy do wspólnej zabawy ! :) Udało nam się już namówić klika osób do sponsorowania naszych zawodów aby nagrody były jeszcze bardziej atrakcyjne i było ich jak najwięcej :) Sponsorami imprezy są między innymi : Decathlon Reduta / Ministerstwo sportu i turystyki / Manufaktura Wystroju / Pływalnia OSiR Włochy

Gdyby ktoś chciał dołączyć do tego zacnego grona zapraszamy do kontaktu :) nawet małe wsparcie się liczy, aby stworzyć uczestnikom niezapomnianą atmosferę!

Zamieszczamy zdjęcia z zawodów z zeszłego roku! Zobaczcie jak się bawiliśmy  :)