fbpx

Zawody pływackie 2016!

Zapraszamy wszystkich naszych dzielnych pływaków,
oraz ich rodziców na kolejną edycję zawodów pływackich
organizowanych przez naszą szkołą pływania Smile-Swim!
Dobra zabawa i fajne nagrody gwarantowane!

Kolejna edycja zawodów pływackich Smile-Swim
Nasi drodzy, koniec szkoły i roku pływackiego zbliżają się wielkimi krokami, dlatego już teraz chcielibyśmy Was poinformować o tradycyjnych już zawodach pod koniec semestru w naszej szkole pływania. Informujemy wcześniej aby każdy zarezerwował sobie czas na wspólną, niezapomnianą zabawę ! :) Impreza jest całkowicie darmowa!

Kiedy ?
5 czerwca o godzinie 11:00 (niedziela)

Gdzie ?
Basen OSiR Włochy ul. Gładka

Kto może startować?
Zawody są dla każdego związanego z naszą szkołą pływania! Od najmłodszych pływaków (3 lata) do osób dorosłych, które trenują razem z nami jak również wszystkich rodziców, którzy chcieliby dołączyć do wspólnej zabawy wraz ze swoimi dziećmi! Przewidziane są sztafety rodzinne :)

Dyplomy, medale i nagrody
Na wszystkich uczestników czekają medale i dyplomy, a dla najlepszych dodatkowe nagrody. Każdy będzie mógł coś wygrać w tomboli na koniec zawodów! Chodzi o dobrą zabawę i wspólne dzielnie się pasją do pływania.

Jak zgłosić się na zawody?
Jak zwykle zawody z roku na rok rozwijają się i w tym roku będą zorganizowane w bardzo profesjonalny sposób. Każdy uczestnik będzie musiał być zgłoszony drogą mailową (rejestracja staruje 1 maja i kończy się 24 maja) oraz otrzyma pakiet startowy.

Nasi Sponsorzy
Zapraszamy do wspólnej zabawy ! :) Udało nam się już namówić klika osób do sponsorowania naszych zawodów aby nagrody były jeszcze bardziej atrakcyjne i było ich jak najwięcej :) Sponsorami imprezy są między innymi : Decathlon Reduta / Ministerstwo sportu i turystyki / Manufaktura Wystroju / Pływalnia OSiR Włochy

Gdyby ktoś chciał dołączyć do tego zacnego grona zapraszamy do kontaktu :) nawet małe wsparcie się liczy, aby stworzyć uczestnikom niezapomnianą atmosferę!

Zamieszczamy zdjęcia z zawodów z zeszłego roku! Zobaczcie jak się bawiliśmy  :)

By |2016-12-28T23:09:10+00:00Kwiecień 25th, 2016|Aktualności, Eventy, Pływanie|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment