fbpx

Wycieczka rowerowa – 15 maja

Zapraszamy na rajd rowerowy!
Szykuje się aktywnie i wesoło spędzona niedziela!
Nie może Was zabraknąć!

Impreza jest oczywiście darmowa!
Wymagane wcześniejsze zapisy!

Otwieramy sezon rowerowy!

Szkoła pływania Smile-Swim oficjalnie otwiera sezon rowerowy 2016! Zapraszamy wszystkich naszych dzielnych pływaków wraz z rodzeństwem i rodzicami na wycieczkę rowerową po Kampinosie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej aktywności na św

Zbiórka 15 maja (niedziela) pod Biker Pub – Stanisławów 48, Zaborów. Spotykamy się na miejscu o godzinie 11:00, na wycieczkę ruszamy 11:30.

Dystans będzie uzależniony od wieku uczestników, mniej więcej 10 – 15 km. Jeśli będzie nas dużo, a mamy taką nadzieję, to podzielimy się na starszych i młodszych. Wycieczkę kończymy tam gdzie zaczynaliśmy, czyli wBiker Pub, gdzie będzie można napić się kawy, zjeść coś pysznego, odpocząć po jeździe i miło spędzić czas.

Osoby, które chcą razem z nami spędzić aktywną niedziele prosimy o wcześniejsze wysłanie e-maila potwierdzającego uczestnictwo na maila biuro@smile-swim.pl

By |2016-12-28T23:09:10+00:00Maj 4th, 2016|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment