fbpx

Wycieczka rowerowa po Kampinosie

Czujecie już wiosnę w powietrzu?
Co i raz z utęsknieniem spoglądacie na swój głęboko zakopany w garażu rower?
Mamy dla Was świetną propozycję! Teraz już nie będziecie mieli wymówek…

Otwieramy sezon rowerowy

Ekipa Smile-Swim rozpoczyna sezon rowerowy! Nie może Was tam zabraknąć! Na nasz rajd po Kampinosie zapraszamy dzieci z rodzicami – wszystkich tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie.

Zbiórka 10 maja (niedziela) pod Biker Pub – Stanisławów 48, Zaborów. Spotykamy się na miejscu o godzinie 11:00, na wycieczkę ruszamy 11:30.

Dystans będzie uzależniony od wieku uczestników, mniej więcej 10 – 15 km. Jeśli będzie nas dużo, a mamy taką nadzieję, to podzielimy się na starszych i młodszych. Wycieczkę kończymy tam gdzie zaczynaliśmy, czyli wBiker Pub, gdzie będzie można napić się kawy, zjeść coś pysznego, odpocząć po jeździe i miło spędzić czas.

Osoby, które chcą razem z nami spędzić aktywną niedziele prosimy o wcześniejsze wysłanie e-maila potwierdzającego uczestnictwobiuro@smile-swim.pl

Gdzie będziemy jeździć?

Co trzeba zabrać?

• obowiązkowo kask rowerowy
• wygodny strój do jazdy rowerowej
• napój do picia w trakcie wycieczki
• mała słodkości kiedy zabraknie sił
• dętka, pompka

Każde dziecko musi być z opiekunem, który będzie brał udział w wycieczce!

By |2016-12-28T23:09:22+00:00Kwiecień 21st, 2015|Aktualności, Eventy|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment