Rodzicu!

Pozwól dziecku wybrać obóz, na jaki chce jechać!

Halo rodzice przyszłych obozowiczów! :)

Pamiętajcie, że dobrze dobrany obóz/profil to klucz do zadowolonego dziecka.

Dlaczego?

Co roku obserwujemy, że zdarzają się dzieci, które na pierwszej wspólnej zbiórce całego obozu nie wiedzą, na jaki profil zostali zapisani. ;) Np. czy na survivalowy, superowy, czy chiller. Czasami po prostu nie pamiętają, a czasami słyszymy „eeee nie wiem, mnie to mama zapisała…”. ;)

Wybór obozu i jego profilu jest bardzo ważny. Poświęćcie proszę chwilę w sobotę lub niedzielę. Usiądźcie wspólnie do naszej oferty. Przejrzyjcie, co się kryje pod każdą nazwą. Nie oceniajcie powierzchownie. :) Tworząc ofertę, naprawdę staramy się Wam nakreślić, co Was czeka i dzięki temu obozowicz może sam podjąć decyzję czy woli np. posiedzieć w lesie na survivalu, czy popływać na SUP-ach na profilu bardziej wodnym. :)

Przykładem może być fenomen piłkarski. Jak robimy ofertę piłkarską, to chętnych jest bardzo niewiele i czasami niestety taki profil musi być rozwiązany, a uczestnik musi wtedy wybrać jeden z pozostałych profili. Później już na obozie zostaje rzucone hasło na zbiórce, że może ktoś jednak chce pograć w piłkę i mamy tłok na boisku, ponieważ zgłosiło się 30 osób. ;) A później codziennie pytania: „a zagramy jeszcze? A może moglibyśmy codziennie?”.

Tak że jeżeli ktoś lubi grać w piłkę, ale nie jest profesjonalistą lub gra dużo w klubie i nie chce ciężko trenować, specjalnie dla niego stworzyliśmy właśnie nowy profil – Relax&Football. Tylko jeśli ktoś nie wejdzie w ofertę, to pomyśli, że to tylko piłka nożna i nic więcej. A piłka nożna to motyw przewodni. Oprócz tego czeka nas wiele innych atrakcji. :) I tak jest z każdym profilem! Warto wiedzieć, na co się jedzie i jechać na to, co się chce. ;) Dzięki temu unikniemy rozczarowań, a dzieci będą zadowolone!

Oczywiście w trakcie obozu zdarza się, że ktoś jednak chce zmienić profil, ponieważ odkrył nową pasję, o której wcześniej nie wiedział. :) Jeżeli limit uczestników na to pozwala, to oczywiście nie ma z tym problemu. :)

Pamiętajcie też, że każdy nasz termin to jeden duży obóz podzielony na kilka profili i potem jeszcze w danych profilach na pojedyncze mniejsze grupy. Tak że jest bardzo kameralnie, ale też mamy tę zaletę, że jak np. mamy dwóch kumpli i jeden lubi piłkę nożną, a drugi paintball i wybierze survival, to mogą dalej mieszkać w jednym pokoju i spotykać się na posiłkach, a nawet czasami mieć wspólne atrakcje dla całego ośrodka. :)

Tak że do dzieła i zapraszamy do lektury, oglądania zdjęć i filmów. Wybierz mądrze, ale też szybko, ponieważ liczba miejsc na naszych obozach jest zawsze mocno ograniczona.