Jak będzie wyglądać kurs?

W wakacje będziemy tylko na jednym basenie, ze względu na to, że stwarza on najlepsze warunki biorąc pod uwagę wszystkie nowe ograniczenia.

Kurs będzie się odbywał na basenie OSIR Włochy ( Gładka 18 )
Zajęcia wystartują 6 lipca i będą trwały do 30 sierpnia ( 8 lekcji )

Lekcje będą prowadzone w poniedziałki / środy / czwartki od godziny 17:00 do 20:30

Kurs obejmuje 8 lekcji i kosztuje :

Lekcje indywidualne 30 min – 500 zł
Lekcje indywidualne 45 min – 640 zł
Lekcja dla pary 30 min – 400 zł ( od osoby )
Lekcja dla pary 45 min – 500 zł ( od osoby )

*cena nie obejmuje wejścia na basen. Każdy wykupuje wejście we własnym zakresie. Można korzystać z kart typu multisport

(jedno spotkanie w kursie można odwołać lub przełożyć na inny termin, nieobecność należy zgłosić dzień wcześniej do 12:00)

Kurs odbędzie się, jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych osób. Wszyscy zapisani dostaną SMS-ową informację potwierdzającą rozpoczęcie kursu do 2 lipca. Zastrzegamy, że kurs może zostać w każdej chwili zawieszony odgórnie przez dyrekcję basenu w przypadku pogorszenia się sytuacji w kraju. W przypadku odwołania lub zawieszenia kursu wszystkie zaliczki zostaną ZWRÓCONE :)

Co jeszcze warto wiedzieć? – REGULAMIN

  • w przypadku przymusowej kwarantanny kursanta NIE traci on opłaty za kurs. Będzie mógł wykorzystać opłatę po zakończeniu kwarantanny
  • w związku z ograniczeniem ilości osób na basenie, może zdarzyć się sytuacja, że kursant nie będzie mógł wejść na basen np. 15 min przed lekcją, ponieważ aktualnie na basenie będzie komplet klientów. Wtedy wchodzi na basen najszybciej jak się da i lekcja jest przedłużona o odpowiednią liczbę minut. NIE TRACIMY ani minuty :) Każda kolejna lekcja rozpocznie się z opóźnieniem.
  • nasi instruktorzy zawsze uczą w wodzie, ale w związku z ograniczeniem ilości osób na tor (maks 4) oraz z obowiązkiem zachowaniu dystansu będą zmniejszać ilość czasu spędzonego w wodzie i dostosowywać go do natężenia ruchu na basenie oraz poziomu pływackiego kursanta. Im poziom bardziej początkujący tym więcej czasu w wodzie :) Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się wrócić do nauczania tylko z wody.
  • osoby początkujące oraz dzieci młodsze wymagające nauki pływania z asystą w wodzie będą pływać zawsze na mniejszym basenie w związku z ograniczeniem osób w dużej niecce.
  • uczestnik kursu zdaje sobie sprawę, że w trakcie przebywania na basenie lub zajęć mimo dodatkowych zabezpieczeń może dojść do zarażenia covid-19 i nie będzie w związku z taką sytuacją przedstawiał roszczeń i żądał zadośćuczynienia od organizatora kursu.

Wpłata zaliczki oraz korespondencja mailowa jest potwierdzeniem udziału w zajęciach oraz akceptacji nowych punktów regulaminu w związku z ograniczeniem działalności basenów w trakcie pandemii covid-19.

Osoby chętne zapraszamy do zapisów telefonicznie lub mailowo!

Marcin: tel.: 600 467 819
Daniel: tel.: 694 971 030

E-mail: biuro@smile-swim.pl