fbpx

Smile-Swim ma swojego Instagrama!

Nastała ta chwila!
Założyliśmy swojego Instagrama!
Od dzisiaj możecie obserwować nas od kuchni!

Każdy ma swojego Instagrama ;) dlatego mamy i my – szkoła pływania Smile-Swim!

Od dzisiaj możecie śledzić nasz profil na Instagramie. Regularnie będziemy umieszczać na nim nie tylko nasze zdjęcia z zajęć nauki pływania, urodzin na basenie, czy innych organizowanych przez nas eventów na basenie i w plenerze, ale również zdjęć na których będziecie mogli podejrzeć jak kadra Smile-Swim spędza wolne chwile – oczywiście zawsze aktywnie i zdrowo!

Na naszym Instagramie będziecie mogli podziwiać również piękne, artystyczne zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa Darka Orlicza, oraz nasze przygotowania do różnych imprez okolicznościowych ;) No i przede wszystkim mamy nadzieję, że na wszystkich zdjęciach znajdziecie dużo uśmiechów i radości. Chcemy wam przekazać jak najwięcej pozytywnej energii!

Dlatego nie czekajcie tylko… ” Follow us on Instagram” :)

Jak nas znaleźć? Nazwa naszego profilu to smileswim.pl. Zdjęcia możecie obserwować na mobilenj aplikacji, jak również w wersji na komputerze: zobacz tutaj.

By |2016-12-28T23:09:10+00:00Kwiecień 5th, 2016|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment