fbpx

Ruszają zajęcia Aqua Aerobiku!

A Ty masz już plan na wtorkowe wieczory?
Zapraszamy Cię na wtorki z Aqua Aerobikiem!

Dla kogo?

Kochasz wodne środowisko i chcesz w nim spędzać aktywnie czas ale pływanie sprawia Ci trudności i jest nużące? Aqua Aerobik będzie dla Ciebie idealny!

Zajęcia skierowane są głównie do rodziców naszych małych pływaków ale oczywiście zapraszamy do zabrania ze sobą znajomych!

Kiedy?

Ruszamy od października w każdy wtorek o godzinie 20:30. Tak, aby każdy zapracowany rodzic zdążył do nas dojechać na czas!

Czekamy na ostatnich chętnych! Mamy nadzieję, że znajdą się odważne osoby, które spróbują swoich sił razem z nami…

Gdzie?

Ruszamy z pierwszymi zajęciami z Aqua Aerobiku na naszym głównym basenie OSiR Włochy – ul. Gładka 18!

Zajęcia prowadzi przebojowy instruktor Zbyszek, który rozrusza każdego! Gwarantujemy, że nie będzie czasu na narzekania ani na nudy!

Aqua aerobik - ruszyły zapisy na zajęcia!

Aqua aerobik

2500od osoby
  • 30 min zajęć
  • wejście na basen free
  • dla dorosłych
By |2016-12-28T23:09:17+00:00Wrzesień 21st, 2015|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment