Podsumowanie 24-godz. charytatywnego maratonu pływania!

Razem pokonaliśmy 3698 BASENY! (92 km)

Zebraliśmy 33 574 zł!

Galeria na Facebooku

Zapraszamy do obejrzenia reszty zdjęć!

Dokładne podsumowanie 3698 zł (baseny) + 3803 zł (skarbonki na basenie) + 26 073 zł (cegiełki z portalu zrzutka.pl). WOW! Niesamowite!

W wydarzeniu wzięło udział fizycznie blisko 300 osób! A jeszcze więcej, łącznie prawie 700 osób nam kibicowało!

Teraz czas na podziękowania!

Dziękujemy oczywiście wszystkim uczestnikom fizycznym i online. Dziękujemy Dyrektor OSiR Włochy pani Agnieszce Machecie i całemu zespołowi basenu oraz dzielnicy Włochy (dzielnica m.st. Warszawy) za możliwość organizacji maratonu i darmowe udostępnienie obiektu na 24 godziny! Dziękujemy Cukiernia Antolak za doładowanie energii pysznościami. Dziękujemy naszym cudownym wolontariuszom bez których impreza nie mogłaby się odbyć (Agnieszka K. / Agnieszka W. / Paweł M. / Janek K. / Julia G. / Maja S. / Ola W. razem z Kubą / Zuzia K.). Dziękujemy rodzicom oraz dziadkom małej NELI za zaangażowanie – to też była bardzo duża pomoc!

Pracujemy właśnie nad finalizacją transakcji i niedługo wszystkie środki znajdą się na specjalnym koncie fundacji małej NELI!

NELA walcz i nie poddawaj się! Masz super rodziców i dziadków oraz wiele wspaniałych cioć i wujków, którzy na pewno będą Cię wspierać!
Chwalcie się zdjęciami, oznaczajcie nas i udostępniajcie!
A my zbieramy siły na kolejną edycję już za rok!