I Zawody Pływackie Smile-Swim

Wakacje coraz bliżej a co za tym idzie również koniec roku pływackiego. Co to by był za koniec gdybyśmy nie uczcili go zawodami pływacki?! Na pierwsze w historii szkoły pływania Smile-Swim zawody pływackie zgłosiło się aż 40 zawodników, którzy oczywiście stanęli na linii startu.

Zawodnicy mieli do przepłynięcia dystans 25 m dowolnym stylem – każdy pływak popłyną stylem w jakim czuł się najlepiej. Walka była naprawdę zacięta, a w niektórych kategoriach o wygranej decydowały setne sekundy.

U nas emocje jeszcze nie opadły i cały czas wspominamy ten dzień. Oprócz dzieci startowali również dorośli, którzy też zacięcie walczyli o wygraną. Bardzo im dziękujemy za sportową postawę i udział. Na koniec wystartowali nasi wspaniali instruktorzy którzy połączyli swoje największe pasje z pływaniem, ale to musicie koniecznie sami zobaczyć na zdjęciach.

Wszyscy zawodnicy zostali udekorowani medalami oraz specjalnymi dyplomami za udział w Pierwszych Zawodach Pływackich Smile-Swim. Po dekoracji rozlosowaliśmy nagrody które ufundował Decathlon Reduta – były to oczywiście akcesoria przydatne na basenie. Naszą imprezę wspierała również organizacja „Stop zwolnieniom z wf”, którą w stu procentach popieramy.

Szkoda że już w tym tygodniu kończą się nasze lekcje, ale teraz zaczynamy myśleć o obozie sportowym, który rozpoczyna się już niebawem…