fbpx

Obóz sportowy dla dzieci 2015

/, Eventy, Obóz młodzieżowy/Obóz sportowy dla dzieci 2015

Obóz sportowy dla dzieci 2015

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 13 lat na nasz wakacyjny obóz sportowy! W tym roku organizujemy obóz nie tylko dla pływaków ale również dla piłkarzy. Pojechać może każdy! Nie trzeba umieć dobrze pływać, ani być super zawodnikiem w piłce nożnej. Na obozie będzie czas, żeby się wszystkiego nauczyć.

A więc mamy obóz o dwóch profilach: wodno-rekreacyjnym oraz piłkarskim. Wspólnym motywem przewodnim jest aktywność sportowa oraz fajna zabawa. Będzie się działo dużo fajnych i ciekawych rzeczy!

Dowiedz się więcej!
By |2016-12-28T23:09:22+00:00Luty 7th, 2015|Aktualności, Eventy, Obóz młodzieżowy|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment