fbpx

Nowy team rowerowy Smile-Swim

Miło nam przedstawić nową siłę kolarską w Mazowieckim peletonie! ;) Smile-Swim Team to grupa rowerowa założona przez braci Marciniaków – Daniela i Marcina, w którego skład wchodzi również trzeci ważny kolarz z rodu Marciniaków – Wojtek! Wszyscy trzej Marciniakowie to nie byle jacy zawodnicy, a razem tworzą silny team!

Ambitne plany na sezon 2017

Grupa rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu 2017, oraz określiła przed sobą kilka założeń:
1) starty etapowe w Mazovia MTB Marathon
2) starty etapowe w Legia MTB
3) starty etapowe w Poland Bike
4) wyścig kilkudniowy – Bike Adventure

Promowanie sportu wśród dzieci!

ALE Uwaga! Smile-Swim Team to nie jest zwykły team rowerowy! Nasze cele to nie tylko pierwsze miejsca w kolejnych wyścigach, ale również promowanie sportu a w szczególności kolarstwa wśród dzieci oraz ich rodziców. Jako team rowerowy planujemy organizować darmowe wycieczki rodzinne oraz zawody rowerowe dla miłośników dwóch kółek w każdym wieku! Kto wie może, nasze grono zawodników niedługo się powiększy… ;) Mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować i wspólnie z nami jeździć!

Dowiedz się więcej o naszym teamie rowerowym

By |2016-12-28T23:09:06+00:00Listopad 14th, 2016|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Daniel to pomysłodawca i założyciel Smile-Swim. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Instruktor pływania i opiekun kolonijny. Od najmłodszych lat związany z wodą i rowerem. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. Uwielbia pracę z dziećmi, ale również chętnie podejmuje wyzwanie, aby nauczyć pływać dorosłych. Przez swoje studia ogląda świat i ludzi z trochę innej perspektywy. Patrząc na człowieka oprócz chowającej się w ciele osobowości widzi, również skrywające się mięśnie, kości, więzadła wszystko co po ukończeniu studiów będzie mógł naprawić. Zachęca wszystkich do uprawiania sportu, ponieważ wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Leave A Comment