Zawody rowerowe z ekipą Smile-Swim

Zawody rowerowe „tour de górka 2015” zaliczone na piątkę! Dziękujemy wszystkim naszym dzielnym zawodnikom za wspólną zabawę, niesamowitą atmosferę oraz godnego podziwu ducha rywalizacji!

24 edycja zawodów Parkofrajda

Szkoła pływania Smile-Swim pierwszy raz w swojej historii (i mamy nadzieję, że nie ostatni) pomagała firmie Makalu oraz zespołowi szkół STO 24 w organizacji Parkofrajdy. Jesteśmy oczywiście bardzo wdzięczni, że mieliśmy okazję pomóc w przygotowaniach i mamy nadzieję że jesienią znowu się spotkamy!

Była to już 24 edycja zawodów! Można powiedzieć, że „Tour de górka” należy do stałych eventów dzielnicy Bemowo. Bracia Daniel i Marcin (założyciele szkoły pływania Smile-Swim) mają do tej imprezy wielki sentyment. Jeszcze jako uczniowie właśnie w na tych zawodach doskonalili swoje umiejętności kolarskie i wdrażali się w wyścigi rowerowe, które teraz są nierozłączną częścią ich życia.

Jak wypadła sobotnia impreza? Trasa, jak zawsze, przygotowana była idealnie! Sporo prostych odcinków, na których można było wyprzedzać, a także kilka ostrych zakrętów, na których trzeba było się wykazać techniką jazdy i umiejętnościami panowania nad rowerem, zmianą przerzutek oraz pozycją wyścigową. Od samego rana powitało nas słońce i tak już zostało do końca imprezy.Piękna pogoda pozwoliła na przeprowadzenie zawodów zgodnie z harmonogramem.

W zawodach wzięło udział blisko stu zawodników. Dzieci spisały się naprawdę wspaniale, rywalizacja była zacięta do samego końca, a o to nam właśnie chodziło! Niektórzy z naszych pływaków stanęli nawet na podium i wrócili do domu z medalami oraz nagrodami które ufundował Decathlon Reduta. W kategorii Elite szkołę pływania Smile-Swim reprezentował Marcin. Nie zawiódł swoich uczniów – wyścig zakończył na najwyższym stopniu podium.

Jeszcze długo będziemy wspominać te zawody! Kolejna edycja odbędzie się jesienią – serdecznie wszystkich naszych przyjaciół zapraszamy! Zostało jeszcze trochę czasu aby szlifować formę…