Dodatkowe terminy
na naukę pływania dla dorosłych

Udało nam się!
Wygospodarowaliśmy dla Was dodatkowe terminy
na naukę pływania dla dorosłych na basenie OSiR Wola Delfin!

Mamy dla Was dodatkowe terminy zajęć nauki pływania dla dorosłych!
Udało nam się zorganizować dodatkowy miesiąc na basenie OSiR Wola Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3 z powodu przesunięcia przerwy technicznej na tym basenie. Dla tych, którzy nie znaleźli wcześniej miejsca jest to szansa aby tuż przed wakacjami podciągnąć się jeszcze w nauce pływania.

Dla kogo?
Kurs przewidziany jest głównie dla dorosłych, ponieważ zajęcia prowadzone są w systemie lekcji indywidualnych lub w dwuosobowych grupach.

Jaki poziom zaawansowania?
Zapraszamy zarówno osoby, które chcą podszlifować swoją technikę jak i te, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z pływaniem! Kurs miesięczny pozwoli osobie początkującej oswoić się z wodą oraz poczuć się w niej pewniej.

Jest to dobre przygotowanie przed wakacyjnym wyjazdem nad morze lub jezioro, aby w pełni można było korzystać z uroków wody! Dalszą naukę pływania można potem kontynuować z naszymi instruktorami od nowego semestru – czyli od września.

Kiedy prowadzone są zajęcia?
Zajęcia odbywają się we wtorki, środy i czwartki. Można chodzić raz w tygodniu lub nawet trzy ;) wszystko zależy od chęci i wolnego miejsca w grafiku.

Gdzie prowadzone będą zajęcia?
Dodatkowe terminy dotyczą tylko zajęć prowadzonych na basenie OSiR Wola Delfin przy ul. Kasprzaka 1/3.

Ile to kosztuje?
Cena zależy od opcji wybranej przez kursanta także zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się szczegółów!

Zapisz się już dziś!

Zadzwoń: +48 600 467 819
Napisz do nas: biuro@smile-swim.pl

Liczba miejsc ograniczona!