24-godzinny Maraton Charytatywny

Miło nam przedstawić nowy projekt Smile-Swim jakim jest 24 godzinny pływacki maraton charytatywny!
To unikalne charytatywne wydarzenie na mapie Warszawy, a nawet całej Polski!

Przez 24 godziny non stop od 16:00 w sobotę do 16:00 w niedzielę będziemy pływać w trybie sztafetowym (jedna osoba pływająca na raz) aby przepłynąć jak najwięcej basenów i uzbierać dzięki temu jak najwięcej środków dla naszych głównych bohaterów! Dzięki sponsorowi głównemu Ville Park za każdy przepłynięty basen dostaniemy 1 złotówkę. Dlatego będziemy starali się przepłynąć jak najwięcej basenów ;)

Kto może wziąć udział?

Każdy! Jest to niepowtarzalny moment, aby zobaczyć basen w środku nocy, pomóc potrzebującym osobom oraz dobrze się bawić.

Aby wziąć udział w maratonie trzeba wykupić „cegiełkę” oraz zapisać się na wybraną godzinę. Głównie będą pływali nasi instruktorzy, ale przeznaczymy kilka godzin dla chętnych osób z zewnątrz!

Zapisać się można po przez wybranie jednego z pakietów i dokonanie wpłaty na koncie zbiórki. Do tego wykorzystamy portal www.zrzutka.pl  Zebrana kwota zostanie na koniec podzielona na dwie równe kwoty i wysłana na konta fundacji naszych bohaterów.

No właśnie, a kim są nasi bohaterzy? Poznajcie Karolinkę i Tomka

Karolinka – siedmiolatka z wadą Cri du Chat microdelekcją chromosomu 5 i 11. jest opóźniona psychoruchowo z dużą wiotkością, nie mówi, zaczyna dopiero chodzić ma także niedorozwój móżdżku. Karolinka jest cały czas rehabilitowana 4 razy w tygodniu. Jest to proces bardzo kosztowny, ale dzięki naszej i Waszej pomocy możemy sprawić, że będzie jej w życiu łatwiej!

Tomek – 4 maja 2010 roku, podczas treningu biathlonowego, Tomek uległ wypadkowi, w którym o mały włos nie stracił życia. Z niewyjaśnionej przyczyny jego broń nagle wypaliła, kula przeszyła policzek i zatrzymała się w głowie. Tomek bezwładnie osunął się na ziemię. Teraz Tomek jest osobą niepełnosprawną, potrzebuje stałej opieki i rehabilitacji. Wiemy, że charakter sportowca pozwoli mu wytrwać w żmudnej rehabilitacji i dawać z siebie wszystko, tylko potrzebuje do tego odpowiednich środków.

Co więcej…

Na uczestników czekają ciekawe opcje pakietów. Dzięki pozostałym partnerom wydarzenia będzie można skorzystać z masażu sportowego, poczęstunku dla sportowców, czy wrócić do domu w unikalnej koszulce z imprezy.

Mamy nadzieję, że taka forma promocji przyjmie się na stałe i zagości w kalendarzu Smile-Swim jako wydarzenie cykliczne!

Jak wziąć udział?

Nie czekajcie i zapisujcie się na wydarzenie wykupując najciekawszą dla Was cegiełkę (nagrodę)
w postaci pakietu! Przejdźcie w ten link:

a po dokonaniu opłaty prześlijcie zgłoszenie na 24hpomagamsmileswim@gmail.com
podając imię nazwisko oraz wybrany pakiet (w przypadku koszulki od razu podanie rozmiaru).

Odeślemy Wam szczegóły i potwierdzimy uczestnictwo.

Podziel się z innymi! Udostępnij w mediach społecznościowych...