Witajcie w zupełnie nowej odsłonie smile-swim! Jako, że baseny przynajmniej na razie pozostaną zamknięte, proponujemy Wam ruch na świeżym powietrzu w formie 1 na 1 lub rodzinnie (oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa!)

Brakuje Wam sportu? Próbowaliście się ruszać samodzielnie, ale nie wiecie od czego zacząć lub nie potraficie się zmotywować? A może macie w domu dzieci, które tęsknią za aktywnością ruchową na świeżym powietrzu? Mamy dla Was rozwiązanie! Różne pakiety sportowe dla dużych i małych oraz dla całych rodzin. Koszt to tylko 50 zł za godzinny trening w różnych formach! Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, a po wszystkim uśmiech na twarzy i pozytywne odczucie zmęczenia!

Może nie wszyscy wiecie, ale Marcin z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego oraz trenerem personalnym, a Daniel magistrem Fizjoterapii i również trenerem personalnym. Bracia od wielu lat pracują w różnych dziedzinach sportowych, a w związku z COVID-19 mogą teraz zaproponować Wam dużo więcej usług, na które do tej pory nie mieli po prostu czasu.

Gdzie i kiedy? Ośrodek Sprawności Fizycznej Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (dzięki temu, że treningi będą w lesie to osoba trenująca może wykonywać ćwiczenia bez maski). Wtorki i czwartki godziny popołudniowe oraz soboty godziny poranne.

Cena? 50 zł za 60 min treningu indywidualnego lub wybranego pakietu zabaw. Dla par (małżeństwo lub rodzeństwo) 80 zł od pary.

Jak się zapisać? Wyślij do nas e-mail na biuro@smile-swim.pl i podaj informację: preferowana data i godzina oraz rodzaj aktywności i liczba osób.

Co jeśli nie będzie pogody? Jeżeli będzie padał deszcz trening można przesunąć na inny wolny termin.

Trening ogólnorozwojowy z trenerem personalnym

Masz ochotę się poruszać i poprawić swoją kondycję? Zapraszamy na treningi ogólnorozwojowe z nami! 

Ćwiczenia ogólnorozwojowe skupiają się na wszystkich partiach mięśniowych, są dobrym rozwiązaniem dla tych, co dopiero zaczynają ćwiczyć, jak i dla osób które już uprawią sport. Trening ogólnorozwojowy może być dobrym uzupełnieniem do Twojego „głównego sportu” – np. biegania, pływania, czy kolarstwa.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe mogą wykonywać osoby w każdym wieku, niezależnie od płci. Trening tego typu łączy elementy siłowe/biegowe/koordynacyjne i dostosowany jest do poziomu sportowego uczestnika.

Zalety ćwiczeń ogólnorozwojowych są liczne: przyspieszenie metabolizmu, wzmocnienie siły mięśni, poprawa kondycji i sprawności fizycznej, lepsze samopoczucie, większy przypływ energii, spalanie kalorii, poprawa kondycji skóry,

Pamiętajmy, że ćwiczenia ogólnorozwojowe zawsze muszą być wykonane poprawnie technicznie. Dlatego zapraszamy do treningu z nami :)

Trening ogólnorozwojowy pod okiem Fizjoterapeuty

Trening personalny dla dorosłych oraz dla dzieci w formie zabawy. Daniel przez swoje studia spojrzy na Was nie tylko od strony sportowej, ale też fizjoterapeutycznej. Zwróci uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Podpowie jak szybko poprawić sylwetkę oraz udzieli porad na temat przebytych kontuzji lub ich unikania w przyszłości.

Dla dorosłych przygotuje trening kondycyjny/siłowy/motoryczny w zależności od upodobań, a dla dzieci podobny program, ale w formie zabawy. Co najważniejsze tak samo jak na basenie – zmotywuje Was do działania! Szczegóły z każdą osobą ustala zawsze na pierwszym treningu. Ma bogate doświadczenie sportowe zarówno jako pływak, kolarz i biegacz.

Zabawa na świeżym powietrzu

Jeżeli Wasze dziecko niekoniecznie chce się zmęczyć to również mamy propozycję – zabawa na świeżym powietrzu z wykorzystaniem naszego sportowego sprzętu. Jakie mamy pakiety?

 • paintball ( strzelanie do celu i aktywna strzelnica) na start 50 kulek. Każde kolejne 50 szt. to dodatkowe 10 zł
 • trening równowagi (slack line i roller)
 • badminton (nauka/trening/gra 1 na 1)
 • średniowiecze (budowa łuku i włóczni)
 • runmageddon (przygotowanie pod bieg z przeszkodami)
 • rysunek (zajęcia artystyczne różną formą)
 • trening bokserski (nauka kroków i ciosów w formie zabawy)
 • sztuka przetrwania (budowanie szałasu)
 • łucznictwo (nauka strzelania/turniej/różne rodzaje łuków)
 • strzelanie sportowe (strzelanie do tarczy z karabinu na kulki)
 • minigolf (gra oraz tworzenie własnego toru)

*wszystkie atrakcje prowadzone na świeżym powietrzu, a sprzęt jest dezynfekowany po każdym użyciu.

Świetna opcja dla całej rodziny! :)
Mama i Tata pod okiem Marcina, a w tym samym czasie dzieci spędzają bezpiecznie i aktywnie czas z Danielem!