Obóz dla młodych piłkarzy i miłośników sportów wodnych

Bardzo fajne połączenie dla rodzeństw i przyjaciół, którzy mają trochę inne pasje. Mogą spędzić fascynujące 11 dni w jednym pokoju oraz na wspólnych atrakcjach, ale dwa główne bloki zajęciowe mieć zupełnie różne.

Wiemy, że każde dziecko jest inne i interesuje się różnymi rzeczami, dlatego na jednym obozie proponujemy zróżnicowane atrakcje. Dwa główne motywy naszego wyjazdu to piłka nożna oraz żagle. Amatorów piłki nożnej zapraszamy na profil piłkarski, gdzie treningi będą odbywały się dwa razy dziennie. Pierwszy przed obiadem a drugi po. Jest to obóz piłkarski dla wszystkich, nie tylko zawodników. Nauczymy grać każdego !

Drugi profil przeznaczony jest dla miłośników wody oraz wiatru! Będą codziennie aż 4 godziny zajęć związanych z żaglówkami. 3 godziny praktyczne oraz 1 godziny teorii. Oprócz tego wiele innych atrakcji dodatkowych

Oprócz głównych motywów, które będą towarzyszyły nam przez 11 dni obozu zaplanowane są również inne atrakcje jak : park linowy, ścianka wspinaczkowa, gotowanie na świeżym powietrzu oraz wiele innych.

Profil piłkarski

1790
 • zaliczka: 500 zł
 • termin: 16-26 sierpnia 2016 (11 dni)
 • wiek uczestników: 7-13 lat
 • lokalizacja: Piękna Góra koło Giżycka

Profil żeglarski

1890
 • zaliczka: 500 zł
 • termin: 16-26 sierpnia 2016 (11 dni)
 • wiek uczestników: 7-13 lat
 • lokalizacja: Piękna Góra koło Giżycka

Dla kogo jest ten obóz?

Oczywiście dla pasjonatów sportu, ale nie tylko! Na obóz zapraszamy tych, którzy uwielbiają spędzać czas na sportowo i brać udział w wielu integracyjnych zabawach oraz rywalizować w konkursach z nagrodami!

Zapraszamy również tych bardziej nieśmiałych w sportowym świecie, abyśmy mogli ukazać im cudowny świat aktywnych wakacji podczas których nie ma czasu na nudę!

Zbyt małe doświadczenie piłkarskie Twojego dziecka na pewno nie będzie przeszkodą! Nasz doświadczony trener potrafi zmotywować każdego i nauczyć go podstawowej techniki oraz strategii. Jeżeli chodzi o profil żeglarski to zapraszamy wszystkich miłośników wody, wiatru oraz przyrody, z którą będziemy obcować naprawdę dużo!

Złap jedną z czterech promocji!

-50 zł

Stali bywalcy

Stali bywalcy

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

-70 zł

Dwa obozy

Dwa obozy

Jedziesz z nami w tym roku na dwa obozy? Dostajesz od nas 70 zł zniżki od obozu!

-50 zł

Rodzeństwo

Rodzeństwo

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

- 50 zł

Zaproś kolegów

Zaproś kolegów

Dobrze mieć przyjaciół blisko siebie! Przyjaciele dostają od nas zniżkę 50 zł od osoby!

Profil piłkarski

Jest to już stały element wszystkich obozów Smile-Swim! Dobrze w lato na chwilę zapomnieć o pływaniu i sprawdzić się w sporcie drużynowym. Nasi trenerzy od piłki nożnej są niezastąpieni :), a dzieci ich uwielbiają! Nawet te, które przed obozem mówiły, że słabo radzą sobie z piłką nożną, były zachwycone a trenerzy dumni z poczynionych postępów ich podopiecznych…

Gramy dwa razy dziennie. Przed i po obiedzie. Treningi trwają od 1,5 do 2 godzin. Nie jest to tylko i wyłącznie swobodna gra, ale trenowanie różnych aspektów związanych z tą fascynującą grą.

Marzenia młodych piłkarzy o lepszej grze zrealizujemy poprzez treningi kondycyjne, koordynacyjne, motoryczne, motywacyjne oraz skupiające się na koncentracji. Realizując zajęcia zawsze pamiętamy o tym, iż dzieci przyjeżdżają dla przyjemności i zabawy. Staramy się brać pod uwagę nastrój każdego uczestnika i jego ewentualne obawy związane przykładowo z udziałem w turnieju. Co będziemy robić?

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,
 • poznawanie elementów taktyki,
 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,
 • trenowanie celności,
 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,
 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,
 • doskonalenie prowadzenia piłki,
 • nauka współpracy w zespole,
 • przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,
 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry,
  sparingi, oraz
 • mini turniej piłkarski o pierwszy w historii puchar Smile-Swim.

Sport to nie tylko gra, ale również wartości, których uczymy na naszych obozach piłkarskich. Bez właściwych wartości no boisku zawodnik nigdy nie będzie częścią drużyny. Właśnie tego uczymy naszych małych piłkarzy. Aby drużyna była dobra i sprawna musi na boisku i poza nim tworzyć jedność. Odstawić na bok indywidualności oraz w pełni się zintegrować. Uczymy szacunku do przeciwnika oraz radości ze zwycięstwa.

Poprzednie obozy!

Zobacz jak wyglądał poprzedni obóz z profilem piłkarskim. Możesz prześledzić całą relację dzień po dniu, poczytać komentarze uczestników oraz obejrzeć zdjęcia z całego wyjazdu.

Profil żeglarski

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wody! W różnych grupach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów żeglarstwa z Giżycka poznamy ten niesamowity sport od A do Z. Postaramy się okiełznać największe żywioły na świecie czyli wodę i powietrze. Wykorzystać w taki sposób aby sprawiły nam frajdę oraz zaprzyjaźnić się z nimi!

W trakcie obozu będziemy spędzać jedną godzinę dziennie na poznawaniu teorii oraz zasad związanych z żeglarstwem, prawa wodnego i wiązania węzłów. Poznamy dyscyplinę na łodzi oraz nauczymy się współpracy, ponieważ tylko dzięki niej duża łódka może dobrze funkcjonować. Poznamy zasady kapitana oraz dowiemy się jak dbać o naszą łódź. Nauczymy się jak rozwijać dużą prędkość na wodzie oraz jak precyzyjnie „podejść” do portu.

Mówiąc w skrócie na naszym obozie wyszkolimy prawdziwych marynarzy śródlądowych, którzy zostaną prawdziwymi wilkami morskimi! :)

Co przewiduje program szkolenia?

 • prawo wodne,
 • poznanie sprzętu ratowniczego,
 • nauka reguł bezpieczeństwa na wodzie,
 • nabycie umiejętności wiązania węzłów,
 • sterowania jachtem oraz prawidłowej pracy żaglami,
 • trzymanie warty,
 • nauka oporządzania łodzi,
 • poznanie budowy jachtu,
 • nauka obierania kursu jachtu względem wiatru,
 • poznanie etykiety żeglarskiej i podstawowych pojęć żeglarskich.

Wszystko to w formie gier i zabaw aby nauka nie była nudna! Dodatkowo oprócz głównego tematu, którym będzie żeglarstwo zaplanowane jest wiele innych atrakcji…

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Integracja to podstawa. Chcecie dobrze współpracować, stać się zgranym zespołem, wybrać spośród siebie prawdziwego lidera a przy tym dobrze się bawić? To coś specjalnie dla lepszej integracji!
To idealne miejsce by sprawdzić swoją sprawność oraz samopoczucie kilka metrów nad ziemią :) Dostosowany do umiejętności każdego uczestnika, w 100% bezpieczny i nadzorowany przez wykwalifikowanych instruktorów.
Wejdź na szczyt i sprawdź jak wygląda świat z lotu ptaka. Dwa tory o różnym stopniu trudności zadowolą zarówno amatorów jak i wspinaczy z doświadczeniem. Komu uda się wspiąć w najkrótszym czasie? 8 metrowa ścianka z pełnym wyposażeniem w obecności wykwalifikowanego instruktora.
Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jak będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.
Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgu. Zobaczymy kto zdobędzie najwięcej punktów!
Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujny i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!
Wcielimy się w rolę prawdziwego komandosa sił specjalnych, który wie, że powodzenie misji zależy od właściwej taktyki i odpowiedniego zamaskowania. Staniemy się niewidoczni i poprawnie wykonamy zadanie! Do dzieła komandosi!
Wyprawa rowerami wodnymi i kajakami – fajna atrakcja na przyjemny słoneczny dzień.
Plażowanie z nauką pływania oraz turnieje siatkówki plażowej – jak tylko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych oraz konkursów takich jak budowanie zamków z piasku!
Wypadek, w którym jest duża ilość rannych osób. Co zrobić? Komu pierwszemu udzielić pomocy, kto nie może czekać? To gra podczas której nauczymy się pierwszej pomocy i działania pod presją.
Poczujemy się przez chwilę jak James Bond wchodząc do zaaranżowanego kasyna. Ułóż strategie i rozwikłaj zagadkę. Czas ucieka tik, tak, tik, tak. Czy naszym obozowiczom uda się rozwiązać zagadkę?
Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.
Świetna muzyka, profesjonalny DJ, rozkręcający imprezę animator i zwariowane rytmy. Tego nie można ominąć, to klasyka każdego dobrego obozu :)
Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!
Pełnia szczęścia gdy można połączyć sport z wygłupami. Zorganizujemy udział w dyscyplinach sportowych, o których większość osób nie ma pojęcia :)
Kilka wariantów i jeden cel- świetna, wspólna zabawa. Różne fabularne światy dostosowane do wieku uczestników i pogody. Stworzymy magiczny świat dla każdego i wciągniemy go do niezapomnianego świata zabawy i niespodzianek.
Baloniada – balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)
Pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…
Kilka torów o różnych stopniach trudności z przeszkodami godnymi samego Tigera Woodsa. Cel jest jeden – umieścić piłkę w dołku za pomocą jak najmniejszej ilości.
Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinność akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)
Wszelkiego rodzaju sporty na lądzie i w wodzie. Zarówno zespołowe jak i indywidualne. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie czasu na nudę!
Konkurs samolotów własnoręcznie robionych – w zeszłym roku w deszczowy dzień mistrzem samolotów został Pan Artur, który pokonał w finale obozowicza Igora na milimetry. Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku?
Budowanie mazurskich żaglówek ze styropianu lub kory. Materiału mamy pod dostatkiem a można zrobić na prawdę widowiskowe statki!
Ognisko z pieczeniem kiełbasek – tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych!
Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)
Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Gdzie jedziemy?

Gdzie jedziemy? Ośrodek wypoczynkowy GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Zakwaterowanie: uczestniczy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach w 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Ponieważ wkładamy całe serce w to aby obozy były jak najwspanialszym przeżyciem dla dzieci. Na obozie zawsze jest przynajmniej jeden z założycieli firmy Smile-Swim czyli Daniel lub Marcin i jako że jesteśmy firmą kameralną wszystko co robimy jest wykonane na 100% ponieważ zależy nam na jakości.

Dzieci traktujemy indywidualnie i dbamy o ich dobre samopoczucie. Mamy już na koncie wiele sukcesów w postaci „pierwszych obozów” dla niektórych obozowiczów. Cieszymy się z tego ponieważ wiemy, że pierwsze obozy zawsze są najtrudniejsze dla dzieci!

Dbamy również o bezpieczeństwo dzieci. Nie ma u nas miejsca na tak zwaną „samowolkę” zajęcia zawsze są organizowane od A do Z. Słuchamy każdego obozowicza i staramy się rozwiązywać ich bieżące problemy.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Bezpieczna infrastruktura

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami. Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takie jak nasz!

Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych. Kąpielisko również należy do ośrodka i korzystają tylko i wyłącznie osoby będące gośćmi.

Bezpieczny transport: autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100 % zaufania. .

Bezpiecznie spędzony czas

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Informacje organizacyjne

Wyjazd

16.08.2016 – zbiórka 7:30 i wyjazd 8:00,
ul. Cietrzewia 22a,
z pod szkoły podstawowej nr 94.

Powrót

26.08.2016 – koło godziny 18:00,
ul. Cietrzewia 22a,
pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

Lista rzeczy do zabrania

Książeczka zdrowia, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, strój sportowy, 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane, piłkarze – (strój piłkarski), strój kąpielowy, ręczniki, klapki, kapcie, kosmetyki, bielizna osobista, ciepła bluza, płyny przeciw komarom, krem do opalania, kieszonkowe. Profil żeglarski dodatkowo musi zabrać ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp. rzeczy przydatne do pływania na łódce.

Zapisy

Zapisy droga telefoniczną lub mailową. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!
Czekamy na Twój telefon: 600 467 819 lub e-mail biuro@smile-swim.pl

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Jak się zapisać? Zadzwoń do nas, lub wyślij e-maila na adres: biuro@smile-swim.pl. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!