Obóz rodzinny – Aktywna Rodzinka
02-09.07.2017

Obóz rodzinny AKtywna Rodzinka to aktywne wakacje przeznaczone dla całych rodzin, dzieci spędzają aktywnie cały dzień, a w tym czasie rodzice mogą odpocząć i się zrelaksować lub dołączyć do wspólnej zabawy. Zajęcia będą prowadzone w grupach dziecięcych oraz dorosłych, ale również niektóre zajęcia zostaną połączone aby rodzice mogli aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi. Przewidujemy mnóstwo atrakcji gier i zabaw, zapraszamy do wspólnego aktywnego wypoczynku! Na takim obozie, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Dla kogo organizujemy obóz Family Camp?

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 2 lipca, a kończy 9 lipca. Razem spędzimy 8 dni pełnych sportu, przygód i zabawy!

Dojazd

Dojazd na obóz jest we własnym zakresie.

Wiek uczestników

Na obóz zapraszamy dzieci w każdym wieku. W atrakcjach mogą brać dzieci od 4 roku życia. Młodsze dzieci pozostają pod opieką rodziców. Zapraszamy rodziny w każdej liczbie uczestników. Można zabrać nawet aktywnych dziadków, aby dołączyli do wspólnej zabawy nad jeziorem. Dla wszystkich przedziałów grupowych będą odpowiednie grupy i dostosowane dla nich atrakcje.

Przykładowy plan dnia

08:45-09:15 śniadanie
10:00-13:30 – zajęcia programowe
14:00-14:30– obiad
14:30-15:30 – odpoczynek po obiedzie
15:30-17:30 – zajęcia sportowe
18:00-18:30 – kolacja
19:15-20:15 – wieczorki tematyczne

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu jest zależny od wieku uczestnika i przedstawia je tabelka poniżej. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody, oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Domki Cena dziecko 0 – 4 lat Cena dziecko 4 – 10 lat Cena dorosły Dopłata za niewykorzystane miejsce w domku
3, 4 i 6 osobowe 455 zł* 1850 zł 1690 zł 500 zł

Dzieci do lat 4 nie biorą udziału w zajęciach, mają pobyt za darmo jeśli śpią w łóżku z rodzicem, cena obejmuje tylko wyżywienie.

Ceny są podane dla domku pełnego tzn. domek czteroosobowy przy 4 osobach płatnych w domku.

W momencie kiedy rodzina rezerwuje 4 osobowy domek, a na wyjazd jadą 3 osoby, do kalkulacji wyjazdu należy doliczyć dopłatę za niewykorzystane miejsce w domku wg. tabeli powyżej.

Dojazd na obóz we własnym zakresie!

Parking na terenie ośrodka płatny jest we własnym zakresie (5zł za dzień od samochodu).

Zaliczka wynosi 1000 zł/rodzina (płatna 7 dni od daty zgłoszenia).

W cenę wyjazdu dla dzieci od 4 do 10 lat i dorosłych wliczone jest:

 • zakwaterowanie
 • wyżywienie
 • ubezpieczenie – podstawowy pakiet NNW
 • opieka
 • atrakcje, konkursy i nagrody
 • opłata klimatyczna

Jak zapisać się na obóz Family Camp?

Runmagedon - opony

Program Aktywna Rodzina – atrakcje dla całej rodziny

Zajęcia dla dzieci

Dzieci codziennie po śniadaniu zbierają się na zbiórkę i idą na zajęcia tematyczne wg planu dnia wywieszonego przed śniadaniem we wcześniej umówionym miejscu. Dzieci idą na zajęcia z instruktorem z wyznaczonego miejsca o odpowiedniej godzinie po wcześniejszym zorganizowaniu zbiórki. Po zakończeniu bloku tematycznego instruktor odprowadza dzieci na miejsce zbiórki skąd odbierają je rodzice lub same udają się do swoich domków mieszkalnych. Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny.

Rodzice opiekują się dziećmi podczas posiłków i poza blokami zajęć prowadzonymi przez naszą kadrę.

Wszyscy razem

To atrakcje, które mają na celu zintegrowanie wszystkich uczestników obozu. Oczywiście nie są obowiązkowe, ale zachęcamy gorąco do udziału w nich. Program głównie oparty na wspólnych:

 • wycieczkach rowerowych,
 • grach integracyjnych,
 • grach drużynowych,
 • wspólnych konkursach, w których czekają na uczestników wspaniałe nagrody.

Sami dorośli (dla chętnych)

Wiemy, że wielu rodziców naszych pływaków i obozowiczów jest związanych ze sportem i muszą uwolnić swoją energię w pozytywny sposób! Mamy rozwiązanie i dla nich! Dla chętnych rodziców przewidujemy aktywności sportowe bez udziału dzieci. Zajęcia dla dorosłych często prowadzone są równocześnie z zajęciami dla dzieci.

 • gry drużynowe
 • wycieczki rowerowe w szybszym tempie ;)
 • wspólne treningi biegowe
 • stacje obwodowe (trening siłowy)
 • aerobik
 • trening pływacki na basenie

Program Kids – atrakcje dla dzieci w wieku 4-6 lat

To program przewidziany dla najmłodszych uczestników naszego obozu. Gry i zabawy dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzone, przez naszą kadrę oraz w przypadku atrakcji bardziej zaawansowanych jak kajaki zajęcia organizowane przy współudziale rodziców. Co zawiera pakiet dla najmłodszych?

 • zajęcia na wodzie: kajaki, SUP
 • runmagedon
 • gry i zabawy ruchowe
 • sztuki walki
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia przy muzyce
 • rowery
 • paintball (strzelanie do celu)
 • strzelanie do celu z procy
 • gry terenowe
 • wodne wariacje nad jeziorem
Obóz sportowy Serwy 2015

Program Junior – atrakcje dla dzieci w wieku 6-10 lat

Ten model atrakcji dostosowany jest dla starszych dzieci, aby na pewno nie było czasu na nudę! Czeka na nich szeroki zakres atrakcji na terenie ośrodka. Codziennie będziemy robić coś innego.

 • zajęcia na wodzie: kajaki, SUP
 • gry i zabawy zespołowe (siatkówka plażowa, piłka nożna, zbijak i wiele innych)
 • łucznictwo
 • bieg na orientacje
 • runmagedon
 • sztuki walki
 • zajęcia plastyczne i muzyczne
 • wycieczki rowerowe, doskonalenie techniki jazdy
 • paintball
 • strzelanie do celu z procy
 • gry terenowe
 • wodne wariacje nad jeziorem
 • budowanie szałasów

MINI GOLF

Mini golf i własnoręcznie budowane tory przeszkód! Pełna dowolność gry.

Atrakcje dla dzieci!

PAINTBALL – NOWOŚĆ!

W tym roku jesteśmy niezależni, ponieważ wyposażyliśmy się w sprzęt paintballowy dla dzieci, który pozwoli nam urządzać mini gry w bezpieczny sposób, dzięki markerom przeładowywanym ręcznie i mniejszej silnie wylotowej kulki niż w normalnym sprzęcie :) my już nie możemy się doczekać!

BADMINTON

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

BASEN

Bardzo blisko naszego ośrodka znajduje się miejski basen w Giżycku, gdzie w przypadku złej pogody możemy wybrać się na trening pływacki połączony z wodnymi zabawami ;)

PLAŻOWANIE

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

WYŚCIGI PAPIEROWYCH SAMOLOTÓW

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? przekonamy się w lato!

DYSKOTEKA

Świetna muzyka, profesjonalny DJ, rozkręcający imprezę animator i zwariowane rytmy. Tego nie można ominąć, to klasyka każdego dobrego obozu :)

BALONIADA

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

TAEKWONDO

Pani Alicja wraca do gry ! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

STRZELANIE

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej na kulki plastikowe lub z markerów do Paintballa.

ROWERY WODNE I KAJAKI

Wyprawa rowerami wodnymi i kajakami to fajna atrakcja na przyjemny słoneczny dzień, nie jest to motyw przewodni obozu, ale nigdy nie mówimy nie kiedy jest okazja na dobrą zabawę :)

NOCNA GRA TERENOWA Z ELEMENTAMI BIEGU NA ORIENTACJĘ

Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

ZABAWY INTEGRACYJNE

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…

MISTRZ SMAKU

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

OBOZOWE IGRZYSKA SPORTOWE

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

DZIEŃ KONKURSÓW – NOWOŚĆ

W tym roku wprowadzamy nowy dzień w naszym obozowym kalendarzu ! Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych !

OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych!

MILITARNIE

Pokaż, że wysiłek i wyzwania Cię nie pokonają. Zmierz się z zadaniami dowódcy i pokaż, że jesteś prawdziwym twardzielem. W programie m.in. zielona taktyka, musztra, szkoleniowy tor z przeszkodami, gry taktyczne.

Gdzie jedziemy?

Nasz obóz będzie w samym sercu mazur, czyli bardzo blisko pięknego Giżycka. Malownicza kraina pełna jezior i słońca, którego mamy nadzieję, że i nam nie zabraknie.

Zakwaterowanie – Będziemy mieszkać w OW Łabędzi Ostrów, domki 3-, 4- oraz 6-osobowe.

Dodatkowe atrakcje – Na terenie ośrodka znajduje się wiele atrakcji dodatkowy dla dorosłych, z których można skorzystać za dodatkową opłatą (SPA, Sauna itp). Więcej można poczytać na stronie internetowej ośrodka.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego w restauracji Łabędzi Ostrów.

Kadra instruktorska – Instruktorzy i wychowawcy posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi a także wymagane uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Stawiamy na jakość, a nie na ilość!

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, a wszystkie atrakcje, które czekają na naszych obozowiczów są wliczone w cenie. Kiedy organizujemy obóz dla dzieci oraz dla rodzin, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Wspólne wakacje

Obóz Family Camp przeznaczony jest dla rodzin, które nie wyobrażają sobie spędzać wakacji nie będąc w komplecie, a jednocześnie chcą mieć zapewnioną moc atrakcji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Rodzice w każdej chwili mogą odpocząć od aktywności sportowych, zostawiając dzieci pod naszą opieką.

Zawsze na koniec czeka na dzieci dużo nagród, o które bardzo chętnie rywalizują w trakcie obozy. Każdy uczestnik dostaje pamiątkowy dyplom oraz medal i koszulkę, ale dodatkowo może wygrać jeszcze wartościowe nagrody rzeczowe !

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Zobacz nasze poprzednie obozy!

Informacje organizacyjne

Wyjazd

Dojazd we własnym zakresie. Informacje organizacyjne dotyczące miejsca zbiórki i godziny będą wysłane bliżej wyjazdu.

Powrót

Powrót we własnym zakresie. Informacje organizacyjne dotyczące miejsca zbiórki i godziny będą wysłane bliżej wyjazdu.

Wyżywienie

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego w restauracji Łabędzi Ostrów.

Lista rzeczy do zabrania

 • Książeczka zdrowia,
 • kurtka przeciwdeszczowa,
 • czapka,
 • strój sportowy,
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane,
 • strój kąpielowy,
 • ręczniki,
 • klapki,
 • kosmetyki,
 • bielizna osobista,
 • ciepła bluza,
 • płyny przeciw komarom,
 • krem do opalania,
 • rower,
 • kask,
 • rękawiczki,
 • bidon,
 • mały plecak turystyczny,
 • spodenki sportowe odpowiednie na rower.

Jak zapisać się na obóz Kids Camp?