Obóz Kids Camp – 28.07-07.08.2017

Jeden obóz i aż 2 opcje do wyboru plus dodatkowy pakiet taneczny dla wszystkich chętnych. Wszyscy razem jedziemy jednym autokarem i mieszkamy wspólnie, ale główne atrakcje obozu dopasowane są do profilu, który Państwo wybiorą dla swojego małego podróżnika. Oprócz głównych atrakcji w podgrupach będę również atrakcje dla wszystkich uczestników obozu, abyśmy wszyscy dobrze się zintegrowali!

Który profil wybrać?

Wiemy, że każde dziecko jest inne i interesuje się różnymi rzeczami, dlatego stworzyliśmy jeden obóz aż o 2 profilach sportowych oraz z dodatkowym modułem tanecznym (wszyscy mogą wziąć udział) aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz głównych motywów, które będą towarzyszyły nam przez 11 dni obozu zaplanowane są również inne atrakcje takie jak: park linowy, ścianka wspinaczkowa, sumo, walki gladiatorów, mały master chef, poszukiwanie lotnika, bieg na orientację oraz wiele, wiele innych!

Profil piłkarski

Amatorów piłki nożnej zapraszamy na nasz tradycyjny już profil piłkarski, gdzie treningi będą odbywały się dwa razy dziennie. Jest to obóz piłkarski dla wszystkich, bez względu na umiejętności piłkarskie! Zajęcie będą dostosowane zarówno dla dzieci, które już trenują piłkę nożną, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem!

Świat sportów wodnych

Drugi profil przeznaczony jest dla miłośników sportów wodnych nad jeziorem. Będę wszelkiego rodzaju aktywności sportowe: żaglówki, kajaki, rowerki wodne, waterpolo, nauka pływania i wiele wiele innych! Jeżeli pogoda będzie nam dopisywać to większość czasu obozowicze z tego profilu spędzą na wodzie lub w jej pobliżu :), ale również inne atrakcje czekają na naszych obozowiczów! Wszystkie opisane są poniżej.

Dodatkowy bezpłatny moduł TANECZNY!

Na te dodatkowe zajęcia może się zapisać każdy. I osoba z profilu piłkarskiego jak i z wodnego. Zapraszamy początkujących jak również zaawansowanych tancerzy. Czekają na nich różne techniki do doskonalenia i poznawania. Wszystko prowadzone w salach na terenie ośrodka przez naszych instruktorów. Zajęcia będą zaplanowane w taki sposób, aby nie kolidowały z inny atrakcjami na naszym obozie.

Dla kogo organizujemy nasz obóz Kids Camp?

Profil piłkarski

1790
 • ZALICZKA: 500 zł
 • TERMIN: 28.07-07.08 2017 (11 dni)
 • WIEK UCZESTNIKÓW: 7-13 lat

Świat sportów wodnych

1890
 • ZALICZKA: 500 zł
 • TERMIN: 28.07-07.08 2017 (11 dni)
 • WIEK UCZESTNIKÓW: 7-13 lat

Moduł taneczny

0
 • Bezpłatny dodatek dla wszystkich chętnych obozowiczów po wcześniejszym zgłoszeniu.

Do wyboru jedna z trzech promocji!*

Zniżka 50 zł

STALI BYWALCY

STALI BYWALCY

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

Zniżka 50 zł

RODZEŃSTWO

RODZEŃSTWO

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

Zniżka 70 zł

DWA LUB TRZY OBOZY

DWA LUB TRZY OBOZY

Jedziesz z nami w tym roku na dwa obozy? Dostajesz od nas 70 zł zniżki od obozu!

Jak zapisać się na obóz Kids Camp?

MINI GOLF

Kilka torów o różnych stopniach trudności z przeszkodami godnymi samego Tigera Woodsa. Cel jest jeden – umieścić piłkę w dołku za pomocą jak najmniejszej ilości.

Atrakcje dla wszystkich!

TAJEMNICA TWIERDZY BOYEN

Rozwiąż zagadkę Twierdzy Boyen. Ocal od zapomnienia piękną historię o pruskim żołnierzu.

RYCERZEM BYĆ

Stwórz wraz ze swoim rodem szlacheckim herb który będzie towarzyszył Wam do końca świata. Następnie zapoznaj się z rycerskim orężem, stocz pojedynek wedle zasad kodeksu rycerskiego. Raduj się i świętuj zwycięstwo po zakończonych zmaganiach.

PAINTBALL – NOWOŚĆ!

W tym roku jesteśmy niezależni, ponieważ wyposażyliśmy się w sprzęt paintballowy dla dzieci, który pozwoli nam urządzać mini gry w bezpieczny sposób, dzięki markerom przeładowywanym ręcznie i mniejszej silnie wylotowej kulki niż w normalnym sprzęcie :) my już nie możemy się doczekać!

SURVIVAL

To zajęcia dla twardzieli! Wyjście z sytuacji, z której nie ma wyjścia. Nauka przetrwania w ekstremalnych warunkach. Właśnie pośród dzikiej natury możesz odkryć, kim naprawdę jesteś. Tu miernikiem wartości są twoje umiejętności! Staw czoła wyzwaniom!

MILITARNIE

Pokaż, że wysiłek i wyzwania Cię nie pokonają. Zmierz się z zadaniami dowódcy i pokaż, że jesteś prawdziwym twardzielem. W programie m.in. zielona taktyka, musztra, szkoleniowy tor z przeszkodami, gry taktyczne.

PALCEM PO MAPIE

Na Mazury popłyniemy łajbą z tektury! Lubisz podróżować? To coś dla Ciebie! Zmierz się w mazurskim wyścigu i sprawdź ile tras uda Ci się pokonać. Do dzieła!

CZARY MARY

Magiczny świat czeka: gra w quidicza, nauka języka węży, na koniec wielki turniej magiczny. Czary, eliksiry i zaklęcia pomogą wygrać.

MECHANICZNY BYK

Zobaczymy komu uda się wytrwać najdłużej na plecach ogromnego byka, który chce zrzucić nas jak najszybciej! Oczywiście nie może zabraknąć kapelusza rodem z dzikiego zachodu!

PLAŻOWANIE

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

OGROMNY PARK LINOWY

To idealne miejsce by sprawdzić swoją sprawność oraz samopoczucie kilka metrów nad ziemią :) Dostosowany do umiejętności każdego uczestnika, w 100% bezpieczny i nadzorowany przez wykwalifikowanych instruktorów.

ARCHITEKCI I KONSTRUKTORZY

Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jak będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.

TELETURNIEJ

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgu. Zobaczymy kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

INO – BIEG NA ORIENTACJĘ

Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujny i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

SZKOŁA KOMANDOSÓW

Wcielimy się w rolę prawdziwego komandosa sił specjalnych, który wie, że powodzenie misji zależy od właściwej taktyki i odpowiedniego zamaskowania. Staniemy się niewidoczni i poprawnie wykonamy zadanie! Do dzieła komandosi!

TAEKWONDO

Pani Alicja wraca do gry ! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

AGENT G

Poczujemy się przez chwilę jak James Bond wchodząc do zaaranżowanego kasyna. Ułóż strategie i rozwikłaj zagadkę. Czas ucieka tik, tak, tik, tak. Czy naszym obozowiczom uda się rozwiązać zagadkę?

GRA MEDYCZNA

Wypadek, w którym jest duża ilość rannych osób. Co zrobić? Komu pierwszemu udzielić pomocy, kto nie może czekać? To gra podczas której nauczymy się pierwszej pomocy i działania pod presją. W zeszłym roku zdjęcia naszych obozowiczów, nie jednego przyprawiły o zawał ;)

BALONIADA

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

MISTRZ SMAKU

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

DZIEŃ KONKURSÓW – NOWOŚĆ

W tym roku wprowadzamy nowy dzień w naszym obozowym kalendarzu ! Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych !

DYSKOTEKA

Świetna muzyka, profesjonalny DJ, rozkręcający imprezę animator i zwariowane rytmy. Tego nie można ominąć, to klasyka każdego dobrego obozu :)

GRY XXL

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

IGRZYSKA SPORTÓW NIEKONWENCJONALNYCH

Pełnia szczęścia gdy można połączyć sport z wygłupami. Zorganizujemy udział w dyscyplinach sportowych, o których większość osób nie ma pojęcia :)

MASTERCHEF

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy :)

TERENOWA GRA PRZYGODOWA

Kilka wariantów i jeden cel- świetna, wspólna zabawa. Różne fabularne światy dostosowane do wieku uczestników i pogody. Stworzymy magiczny świat dla każdego i wciągniemy go do niezapomnianego świata zabawy i niespodzianek.

CYRKOWE SHOW

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinność akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)

ZAPASY SUMO

Ten kto widział stroje z materaców do sumo, wie że będzie dużo śmiechu! :D w zeszłym roku hitem dnia była walka braci organizatorów Daniela i Marcina. To trzeba zobaczyć ;)

GRY I ZABAWY SPORTOWE

Wszelkiego rodzaju sporty na lądzie i w wodzie. Zarówno zespołowe jak i indywidualne. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie czasu na nudę!

WYŚCIGI PAPIEROWYCH SAMOLOTÓW

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? przekonamy się w lato!

OBOZOWE IGRZYSKA SPORTOWE

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Profil piłkarski

Jest to już stały element wszystkich obozów Smile-Swim!

Jest to już stały element wszystkich obozów Smile-Swim! Dobrze w lato na chwilę zapomnieć o pływaniu i sprawdzić się w sporcie drużynowym. Nasi trenerzy od piłki nożnej są niezastąpieni :), a dzieci ich uwielbiają! Nawet te, które przed obozem mówiły, że słabo radzą sobie z piłką nożną, były zachwycone a trenerzy dumni z poczynionych postępów ich podopiecznych…

Jak wyglądają treningi?

Gramy dwa razy dziennie. Przed i po obiedzie. Treningi trwają od 1,5 do 2 godzin. Nie jest to tylko i wyłącznie swobodna gra, ale trenowanie różnych aspektów związanych z tą fascynującą grą. Marzenia młodych piłkarzy o lepszej grze zrealizujemy poprzez treningi kondycyjne, koordynacyjne, motoryczne, motywacyjne oraz skupiające się na koncentracji. Realizując zajęcia zawsze pamiętamy o tym, iż dzieci przyjeżdżają dla przyjemności i zabawy. Staramy się brać pod uwagę nastrój każdego uczestnika i jego ewentualne obawy związane przykładowo z udziałem w turnieju.

Dla kogo profil piłkarski?

Obóz piłkarski przeznaczony jest nie tylko dla dzieci aktywnie trenujących. Nasz trener wprowadzi w tajniki gry piłkarskiej wszystkich uczestników obozu, nawet tych początkujących. Przewidziane są dwa trening dziennie w różnej formie (w zależności od warunków pogodowych). Jest to obóz sportowy, dlatego prócz elementów piłki nożnej skupimy się też na zajęciach ogólnorozwojowych, które korzystnie wpłyną na kondycję i sprawność naszych obozowych piłkarzy.

Co będziemy trenować?

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,
 • poznawanie elementów taktyki,
 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,
 • trenowanie celności,
 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,
 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,
 • doskonalenie prowadzenia piłki,
 • nauka współpracy w zespole,
 • przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,
 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry, sparingi, oraz
 • mini turniej piłkarski o pierwszy w historii puchar Smile-Swim.

Wspólne zajęcia

Oczywiście wszyscy uczestnicy tego profilu będą też brali udział w atrakcjach dla całego obozu.

Obóz piłkarski - taktyka

Profil świat sportów wodnych

Aktywności wodne

Doskonała lokalizacja naszego ośrodka i bezpośredni dostęp oraz bliskość do wody będzie sprzyjać naszym aktywnościom wodnym. Bardzo dużo czasu naszego obozu o profilu wodnym wypełnią wszelkiego rodzaju żaglówki i inne pojazdy wodne. Poznamy teorię, żeglarstwa. Popływamy na łódkach różnego rodzaju oraz będziemy żeglować jak prawdziwi marynarze!

Po pierwsze bezpieczeństwo!

Naszą przygodę zaczniemy obowiązkowo od poznania zasad bezpieczeństwa. Wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów i ratowników wodnych, którzy przekażą dzieciom jak powinny bezpiecznie korzystać z uroków mazur oraz zachowywać się nad wodą. Nie zabraknie pokazów ABC pierwszej pomocy i demonstracji akcji ratowniczych. Gdy już wszyscy uczestnicy obozu będą wiedzieć jak należy zachowywać się nad wodą, będziemy mogli zacząć korzystać z jej uroków!

Co będziemy robić?

Do dyspozycji naszego obozu sportowego będą oczywiście kajaki, rowerki wodne oraz łódki wiosłowe. Wycieczki rowerami wodnymi pozwolą nam podziwiać przepiękny krajobraz mazur od strony jeziora. Dzięki kajakom będziemy mogli odkrywać tutejsze dzikie plaże, samotne wysepki oraz bujne lasy pełne skarbów. Będziemy mieli również okazję przekonać się jak szybko może popłynąć łódka wiosłowa.

Każda wolna chwila wypełniona będzie grami i zabawami związanymi z wodą. Pan Daniel przekaże podstawy gry w piłkę wodną, którą miał okazję w młodości trenować. Będziemy również podglądać podwodny świat, nurkując przy brzegu z maską i rurką do nurkowania. Wszystko oczywiście pod kontrolą ratownika wodnego i po wcześniejszym przeszkoleniu dzieci.

Co nas czeka?

Dłuższe i krótsze wycieczki kajakowe oraz wyścigi. Poznawanie okolic ośrodka drogą wodną i biwak na bezludnej wyspie!

Poznamy chyba każdy możliwy wodny środek transportu po wodzie :)

Gra w piłkę wodną, siatkówkę, wyścigi pływackie, gra w podwodnego szczura i wiele innych!

Dla naszych obozowiczów będą dostępne rurki i maski do nurkowania, aby mogli zwiedzać podwodny świat pełen życia.

Deski z wiosłem SUP będą nam towarzyszyć podczas obozu i będziemy doskonalić naszą równowagę na wodzie.

Uczymy dzieci zasad bezpieczeństwa, aby czuły się pewnie i bezpiecznie i były gotowe udzielić pierwszej pomocy.

Rozgrywany na koniec obozu dla wszystkich chętnych, gotowych podjąć wyzwanie.

Oczywiście wszyscy uczestnicy tego profilu będą też brali udział w atrakcjach dla wszystkich opisanych w części „Aktywności dla wszystkich”.

Moduł taneczny

Dodatkowy pakiet całkowicie darmowy, dla tych, którzy czują, że muzyka im w duszy gra lub chcieli by poczuć rytm! Zapraszamy początkujących jak również zaawansowanych tancerzy. Czekają na nich różne techniki do doskonalenia i poznawania. Wszystko prowadzone w salach na terenie ośrodka przez naszych instruktorów. Dodatkowo nasi tancerze, również będą brali udział w plażowaniu i innych atrakcjach sportowych. Oczywiście wszyscy uczestnicy tego profilu będą też brali udział w atrakcjach dla wszystkich opisanych na dole strony. UWAGA, na dodatkowy moduł taneczny liczba miejsc jest ograniczona dlatego należy zgłosić chęć uczestnictwa przy zgłoszeniu się na obóz Piłkarski lub Wodny.

TANIEC WSPÓŁCZESNY Czysta poezja, czyli taniec, w którym emocje są na pierwszym miejscu. Wyrazisz siebie i swoją historię. Chyba najbardziej popularna forma wśród turniejów telewizyjnych.

IMPROWIZACJA A może na chwilę odejdziemy od wyuczonych kroków i damy się ponieść wyobraźni? Improwizacja pozwoli Wam zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć, jakie ruchy i style są Wam najbliższe. będziecie mogli wykorzystać do tego własny wybrany wcześniej ulubiony kawałek muzyczny!

UKŁADY AKROBATYCZNE Elementy gimnastyki i akrobatyki na podstawowym poziomie.

HIP-HOP Żywiołowe i dynamiczne układy, rytm, energia i precyzja ruchu. Poznacie freestylowe połączenia najbardziej popularnych technik tańca. Każdy będzie mógł spożytkować swoją energię w odpowiedni sposób.

TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE Samba, salsa, cha-cha – miękko, lekko, subtelnie, a wszystko w formie zabaw tanecznych dla naszych uczestników.

ZUMBA, FITNESS Połączenie tańca i fitness poprawiające kondycję. Impreza, energia, różnorodność! Każdy będzie czuł się pewnie w takim tańcu.

SOLÓWKI YOU CAN DANCE Na koniec nie może zabraknąć małego konkursu. Każda chętna osoba będzie mogła zaprezentować się w swoim ulubionym stylu tanecznym i wygrać super nagrody!

ZACHOWANIE SCENICZNE Scena to wymagające miejsce. Jeśli chcesz być zauważony i oryginalny musisz mieć ciekawy pomysł na siebie i my Ci w tym pomożemy. Najważniejsze żeby na scenie być sobą i czuć się swobodnie! Wyzwolić pozytywną energię.

STRECHING Po wysiłku fizycznym rozciągnięcie ciała jest bardzo ważne dla tancerza.

Gdzie jedziemy? Ośrodek Gwarek – sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek wypoczynkowy GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Zakwaterowanie: uczestniczy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach w 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem. Z ręką na sercu nie ma lepszego wyżywienia na całych mazurach :)

Zobacz nasze poprzednie obozy!

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Poczuj tę magię!

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Nasz obóz jest bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Bezpieczeństwo

Bezpieczna infrastruktura

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna

Na terenie ośrodka całodobowo przebywa pielęgniarka a lekarz rodzinny systematycznie odwiedza ośrodek, w którym będziemy i w razie potrzeby może zostać wezwany telefonicznie.

Bezpiecznie spędzony czas

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Informacje organizacyjne

Wyjazd

28.07.2017 – zbiórka 7:30 i wyjazd 8:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94.

Powrót

07.08.2016 – koło godziny 16:00,
ul. Cietrzewia 22a,
pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

Lista rzeczy do zabrania

 • książeczka zdrowia
 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe
 • profil wodny dodatkowo musi zabrać ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp. rzeczy przydatne do pływania na łódce, kajakach itp. Obóz taneczny musi zabrać wygodne ubrania do tańczenia na sali i w warunkach terenowych
 • profil piłkarki – musi zabrać dodatkowo strój piłkarski

Informacje dodatkowe

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA : Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, jednak ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, telefony uczestników poniżej 9 roku życia będą przechowywane u nas i wydawane codziennie w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł skontaktować się z rodzicami.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.

Jak zapisać się na obóz Kids Camp?