Obóz Kids Camp – 14-24.07.2017

Jeden obóz i aż 3 opcje do wyboru.
Wszyscy razem jedziemy jednym autokarem i mieszkamy wspólnie, ale główne atrakcje obozu dopasowane są do profilu, który Państwo wybiorą dla swojego małego podróżnika. Oprócz głównych atrakcji w podgrupach będę również atrakcje dla wszystkich uczestników obozu, abyśmy wszyscy dobrze się zintegrowali!

Który profil wybrać?

Wiemy, że każde dziecko jest inne i interesuje się różnymi rzeczami, dlatego stworzyliśmy jeden obóz aż o 3 profilach sportowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz głównych motywów, które będą towarzyszyły nam przez 11 dni obozu zaplanowane są również inne atrakcje takie jak: park linowy, jazda quadami, ścianka wspinaczkowa, segway, sumo oraz wiele, wiele innych!

Profil piłkarski

Amatorów piłki nożnej zapraszamy na nasz tradycyjny już profil piłkarski, gdzie treningi będą odbywały się dwa razy dziennie. Jest to obóz piłkarski dla wszystkich, bez względu na umiejętności piłkarskie! Zajęcie będą dostosowane zarówno dla dzieci, które już trenują piłkę nożną, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem!

Profil tenisowy

Drugi profil przeznaczony jest dla miłośników tenisa, którzy codziennie będą mieli zajęcia prowadzone przez naszego instruktora. Jest to bardzo piękny sport, z którym chcielibyśmy zapoznać naszych obozowiczów po raz pierwszy. Zapraszamy zarówno tych już grających jak również początkujących.

Profil sportowo-artystyczny

Takie połączenie bardzo często idzie w parze :) Będziemy uprawiać różne sporty drużynowe, biegać na orientacje, korzystać ze wszystkich atrakcji sportowych oraz spełniać się artystycznie na różne sposoby jak: kurs rysunku, modelowanie z gliny, budowle z piasku, układy taneczne, scenki teatralne, budowanie statków z kory, sklejanie budowali z zapałek, malowanie twarzy i wiele innych :)

Dla kogo organizujemy nasz obóz Kids Camp?

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 14 lipca a kończy 24 lipca. Razem spędzimy 11 dni pełnych sportu, przygód i zabawy!

Wiek i umiejętności

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1850 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Kids Camp

1850
 • ZALICZKA: 500 zł
 • TERMIN: 14.07-24.07.2017 (11 dni)
 • WIEK UCZESTNIKÓW: 7-13 lat

Do wyboru jedna z trzech promocji!*

Zniżka 50 zł

STALI BYWALCY

STALI BYWALCY

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

Zniżka 50 zł

RODZEŃSTWO

RODZEŃSTWO

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

Zniżka 50 zł

ZAPROŚ KOLEGÓW

ZAPROŚ KOLEGÓW

Dobrze mieć przyjaciół blisko siebie! Przyjaciele dostają od nas zniżkę 50 zł od osoby!

Jak zapisać się na obóz Kids Camp?

QUADY

Jazda po torze pojazdami przystosowanymi dla dzieci (bardzo mała prędkość). Mała prędkość ale duża frajda! :)

Atrakcje dla wszystkich!

PARK LINOWY

Sprawność i równowaga to dwie najbardziej potrzebne umiejętności przy tej zabawie. Oczywiście wszystko z odpowiednią asekuracją.

PAINTBALL – NOWOŚĆ!

W tym roku jesteśmy niezależni, ponieważ wyposażyliśmy się w sprzęt paintballowy dla dzieci, który pozwoli nam urządzać mini gry w bezpieczny sposób, dzięki markerom przeładowywanym ręcznie i mniejszej silnie wylotowej kulki niż w normalnym sprzęcie :) my już nie możemy się doczekać!

MINI GOLFA

Mini golf i własnoręcznie budowane tory przeszkód! Pełna dowolność gry.

TRAMPOLINA

Jakby ktoś miał za dużo energii to na pewno wyskaczę ją całą do końca na trampolinie! ;).

BADMINTON

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

4 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki systemowy hydraulicznemu asekurujących uczestników. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

SEGWAY

To coraz bardziej popularny środek transportu, który coraz częściej możemy spotkać w centrach handlowych. Każdy widział tę nowinkę techniki, ale mało kto miał okazję spróbować na niej jeździć. My to zmienimy! :)

ZORBING

Zorbing + dmuchane rury to prawdziwa frajda dla dzieciaków! A przy tym jest to oczywiście całkowicie bezpieczne.

BASEN

Na użytek naszych obozowiczów jest kryty basen podczas złej pogody, ale kiedy tylko wychodzi słońce możemy odkryć dach i harcować na świeżym powietrzu!

PLAŻOWANIE

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

STRZELANIE

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

WYŚCIGI PAPIEROWYCH SAMOLOTÓW

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

DYSKOTEKA Z DJ-EM

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

ZABAWY INTEGRACYJNE

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…

ZAPASY SUMO

Ten kto widział stroje z materaców do sumo, wie że będzie dużo śmiechu! :D w zeszłym roku hitem dnia była walka braci organizatorów Daniela i Marcina. To trzeba zobaczyć ;)

TAEKWONDO

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

ROWERY WODNE I KAJAKI

Wyprawa rowerami wodnymi i kajakami to fajna atrakcja na przyjemny słoneczny dzień, nie jest to motyw przewodni obozu, ale nigdy nie mówimy nie kiedy jest okazja na dobrą zabawę :)

PARK

Piesze wyprawy po Parku to prawdziwe oderwanie od rzeczywistości i poznanie zielonego raju. Bardzo cenne doświadczenie szczególnie dla dzieci, które w dzisiejszych czasach mają bardzo mało możliwości od takich atrakcji.

NOCNA GRA TERENOWA Z ELEMENTAMI BIEGU NA ORIENTACJĘ

Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

DZIEŃ KONKURSÓW – NOWOŚĆ

W tym roku wprowadzamy nowy dzień w naszym obozowym kalendarzu ! Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych !

OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych!

OBOZOWE IGRZYSKA SPORTOWE

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Profil piłkarski

Jest to już stały element wszystkich obozów Smile-Swim!

Dobrze w lato na chwilę zapomnieć o pływaniu i sprawdzić się w sporcie drużynowym. Nasi trenerzy od piłki nożnej są niezastąpieni :), a dzieci ich uwielbiają! Nawet te, które przed obozem mówiły, że słabo radzą sobie z piłką nożną, były zachwycone a trenerzy dumni z poczynionych postępów ich podopiecznych…

Jak wyglądają treningi?

Gramy dwa razy dziennie. Przed i po obiedzie. Treningi trwają od 1,5 do 2 godzin. Nie jest to tylko i wyłącznie swobodna gra, ale trenowanie różnych aspektów związanych z tą fascynującą dyscypliną. Marzenia młodych piłkarzy o lepszej grze zrealizujemy poprzez treningi kondycyjne, koordynacyjne, motoryczne, motywacyjne oraz skupiające się na koncentracji. Realizując zajęcia zawsze pamiętamy o tym, iż dzieci przyjeżdżają dla przyjemności i zabawy. Staramy się brać pod uwagę nastrój każdego uczestnika i jego ewentualne obawy związane przykładowo z udziałem w turnieju.

Uczymy dobrych wartości

Sport to nie tylko gra, ale również wartości, których uczymy na naszych obozach piłkarskich. Bez właściwych wartości no boisku zawodnik nigdy nie będzie częścią drużyny. Właśnie tego uczymy naszych małych piłkarzy. Aby drużyna była dobra i sprawna musi na boisku i poza nim tworzyć jedność. Odstawić na bok indywidualności oraz w pełni się zintegrować. Uczymy szacunku do przeciwnika oraz radości ze zwycięstwa. W zeszłym roku nawet kadra Smile-Swim uległa naszym zawodnikom. Warto też zauważyć, że najbardziej wartościowym zawodnikiem został najmłodszy uczestnik Julek (jeden z kapitanów naszych dwóch drużyn).

Co będziemy trenować?

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,
 • poznawanie elementów taktyki,
 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,
 • trenowanie celności,
 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,
 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,
 • doskonalenie prowadzenia piłki,
 • nauka współpracy w zespole,
 • przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,
 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry, sparingi,
 • mini turniej piłkarski o trzeci w historii puchar Smile-Swim.

Wspólne zajęcia

Oczywiście wszyscy uczestnicy tego profilu będą też brali udział w atrakcjach dla całego obozu.

Obóz piłkarski - taktyka

Profil tenisowy

To nowość na naszych obozach, ale mamy nadzieję, że zagości w naszym repertuarze na dłużej! Tenis to piękna i bardzo emocjonująca gra, którą warto doskonalić lub poznać, jeżeli ktoś jeszcze nigdy nie próbował! Zapraszamy wszystkich, zarówno tych grających jak i początkujących. Będziemy grali na korcie, który znajduje się na terenie ośrodka. Treningi będą odbywały się raz lub dwa razy dziennie w zależności od grafiku. Jedyne co musi posiadać uczestnik to własną rakietę tenisową dopasowaną rozmiarem do wieku.

Co będziemy doskonalić?

 • różne typy zagrywek,
 • serwis,
 • poruszanie się po boisku,
 • kondycję,
 • gry i zabawy poprawiające koordynację,
 • zwinność,
 • grę blisko i daleko od siatki,
 • grę 1 na 1 oraz w gra w debla.

Zapraszamy do wspólnej przygody z tenisem! :) Oczywiście wszyscy uczestnicy tego profilu będą też brali udział w atrakcjach dla wszystkich obozowiczów.

Profil sportowo-artystyczny

To połączenie dla dzieci, które lubią wiele rożnych aktywności sportowych oraz artystycznych! Na pewno nie będzie czasu na nudę. Oczywiście to nie wszystkie nasze pomysły i atrakcji będzie wiele wiele więcej :) Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a atrakcje będziemy dopasowywać w zależności od pogody i energii naszych obozowiczów :) zawsze patrzymy na nastroje naszych podopiecznych. Jak roznosi ich energia i chcą więcej zabaw sportowych to więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Kiedy pogoda nie sprzyja wtedy oddajemy się spokojniejszym atrakcjom pod dachem.

 Co oznacza część sportowa?

 • Gry sportowe zespołowe,
 • indywidualne konkursy sprawnościowe,
 • WAŻNE – jako jedyny profil na obozie będzie miał czas aby poznać wszystkie atrakcje dodatkowe, które opisane są poniżej i które skrywa nasz ośrodek :),
 • budowanie szałasów w lesie i gry terenowe,
 • zabawy i aktywny czas spędzany nad jeziorem,
 • dużo rozgrywek Paintballowych,
 • nauka pływania na basenie,
 • wycieczka kajakowa.

Co planujemy w kwestii artystycznej?

 • Kurs rysunku,
 • układy taneczne,
 • scenki teatralne,
 • modelowanie z masy solnej,
 • malowanie twarzy,
 • budowanie makiet z zapałek,
 • tworzenie torów dla piłek,
 • tworzenie własnych komentarzy sportowych,
 • nagrywanie programu telewizyjnego,
 • tworzenie kreacji modowych,
 • konkurs fotograficzny,
 • konkurs na własny film krótko metrażowy.

Projekty artystyczne

 • Koszulkomania – wyraź siebie! Podczas tych warsztatów stworzysz swoją niepowtarzalną koszulkę.
 • Akademia dźwięku i obrazu – stroje, kamera, akcja! Stwórzcie niepowtarzalny teledysk, który pozwoli długo zapamiętać wspólnie spędzony czas!
 • Warsztaty teatralne – aktywność i ekspresja twórcza zdecydowanie wpływają wszechstronny rozwój młodego człowieka. Celem warsztatów jest wdrażanie do odkrywania uzdolnień scenicznych, wyrażanie nastrojów, przeżyć, emocji oraz poznawania różnych techniki aktorskich. To zajęcia dla wszystkich tych, którzy pragną rozbudzić wyobraźnię sceniczną.
 • Kreatorzy stylu czyli drugie życie rzeczy – bądź kreatywny i stwórz własny styl. Masz ogromne pole do popisu. Kawałek materiału, nożyczki, farby do tkanin, świecidełka i jesteś w stanie stworzyć najnowszy hit mody.
 • Karaoke – to coś dla tych, którzy uwielbiają śpiewać. Do tego profesjonalny sprzęt obsługiwany przez DJ. Pokaż swój talent nie tylko pod prysznicem. Bo przecież śpiewać każdy może!

Gdzie jedziemy?

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami – Ośrodek sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek usytuowany jest na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujący 3,5 ha obiekt położony jest częściowo w lesie. Jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony. Odległość do strzeżonej plaży miejskiej nad Jeziorem Lidzbarskim wynosi ok. 50 m. Podczas wakacji w Ośrodku wypoczywają wyłącznie grupy dzieci.

Noclegi: w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem.

www.podlipami.mazury.pl

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Wkładamy całe serce w naszą pracę!

Ponieważ wkładamy całe serce w to aby obozy były jak najwspanialszym przeżyciem dla dzieci. Na obozie zawsze jest przynajmniej jeden z założycieli firmy Smile-Swim czyli Daniel lub Marcin i jako że jesteśmy firmą kameralną wszystko co robimy jest wykonane na 100% ponieważ zależy nam na jakości.

Indywidualne podejście

Dzieci traktujemy indywidualnie i dbamy o ich dobre samopoczucie. Mamy już na koncie wiele sukcesów w postaci „pierwszych obozów” dla niektórych obozowiczów. Cieszymy się z tego ponieważ wiemy, że pierwsze obozy zawsze są najtrudniejsze dla dzieci!

Dbamy o bezpieczeństwo!

Dbamy również o bezpieczeństwo dzieci. Nie ma u nas miejsca na tak zwaną „samowolkę”. Zajęcia zawsze są organizowane od A do Z. Słuchamy każdego obozowicza i staramy się rozwiązywać ich bieżące problemy.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami oraz przygodami które tam przeżyły.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Zobacz nasze poprzednie obozy!

Bezpieczeństwo

Bezpieczna infrastruktura

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna

Na terenie ośrodka całodobowo przebywa pielęgniarka a lekarz rodzinny systematycznie odwiedza ośrodek, w którym będziemy i w razie potrzeby może zostać wezwany telefonicznie.

Bezpiecznie spędzony czas

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Informacje organizacyjne

Wyjazd

14.07.2017 – zbiórka 8:30 i wyjazd 9:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94.

Powrót

24.07.2017 – około godziny 15:00, ul. Cietrzewia 22a, pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

Lista rzeczy do zabrania

 • książeczka zdrowia
 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe
 • profil piłkarki – strój piłkarski
 • profil Tenisowy – musi zabrać ze sobą rakietę tenisową, buty odpowiednie do tenisa oraz strój sportowy
 • profil artystyczno-sportowy – może zabrać ze sobą swoje ulubione kredki, flamastry, stroje do przebierania i co tylko dusza zapragnie, a przyda się w naszych atrakcjach

Informacje dodatkowe

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA : Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, jednak ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, telefony uczestników poniżej 9 roku życia będą przechowywane u nas i wydawane codziennie w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł skontaktować się z rodzicami.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.

Jak zapisać się na obóz Kids Camp?