Mój Pierwszy Obóz

To nowość w naszej ofercie, która skierowana jest dla dzieci młodszych, ale i dla tych co jadą pierwszy raz na swój samodzielny obóz (również spoza naszej szkoły pływania). Udało nam się skrócić wyjazd, aby rozłąka z rodzicami była krótsza niż na pozostałych obozach.

Od lat jeżdżą z nami dzieci w wieku nawet 5,5 roku! Mamy dużą wprawę w zajmowaniu się takimi młodymi obozowiczami, dlatego stwierdziliśmy, że warto byłoby stworzyć obóz specjalnie dla nich :) Obóz ma profil SUPEROWY czyli odpowiednik sportowo-rekreacyjnego, ale w naszym unikalnym wydaniu!

Najważniejszą kwestią jednak jest stosunek ilości osób zajmujących się dziećmi do liczby uczestników! Na tym obozie będzie 5-6 opiekunów na 24-30 dzieci. Kameralny obóz z bardzo dobrą opieką!

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 24 sierpnia a kończy 31 sierpnia. Razem spędzimy 8 dni pełnych sportu i przygód!

Koszty obozu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1690 zł.

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Co wyróżnia ten obóz?

To co różni Mój Pierwszy Obóz od innych naszych obozów to przede wszystkim:

 • ilość dni spędzonych na obozie
 • inne zasady korzystania z telefonów komórkowych oraz odwiedzin rodziców
 • bardzo szczegółowa i indywidualna opieka związana z większą ilością opiekunów niż normalnie
 • bardzo urozmaicony program obozu bez sprecyzowanego profilu

Mój Pierwszy Obóz

1690
 • Zaliczka: 500 zł
 • Termin: 24.08-31.08 ( 8 dni )
 • Wiek uczestników: 6-12 lat
 • Miejsce: Lidzbark

Wiek uczestników

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Jakie atrakcje na nas czekają?

Co nas czeka? 8 dni niesamowitych atrakcji, aby z uśmiechem zakończyć wakacje! Obóz będzie bardzo urozmaicony i każdy znajdzie coś dla siebie! Będziemy korzystać, ze wszystkich atrakcji, które oferuje nam ośrodek, grać w gry zespołowe, wspólnie tworzyć niesamowite zabawy, odpoczywać nad jeziorem i pływać w basenie, spełniać się artystycznie podczas niektórych zajęć, strzelać z łuku i grać w Paintball oraz wiele wiele innych!

Paintball – dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach.

Park linowy sprawdzi naszą równowagę i zręczność, zobaczymy komu się uda ukończyć cały tor. Oczywiście z asekuracją.

A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki? U nas to możliwe. Cenimy kreatywność!

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Trampolina – chyba każdy lubi czasem wyskoczyć w inny wymiar ;) na nas czekają 3 trampoliny na terenie ośrodka.

4 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki systemowy hydraulicznemu asekurujących uczestników. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

Zorbing + dmuchane rury to prawdziwa frajda dla dzieciaków! A przy tym jest to oczywiście całkowicie bezpieczne.

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

Ten kto widział stroje z materaców do sumo, wie że będzie dużo śmiechu! :D w zeszłym roku hitem dnia była walka braci organizatorów Daniela i Marcina. To trzeba zobaczyć ;)

W tym roku wprowadzamy nowy dzień w naszym obozowym kalendarzu ! Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych!

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych.

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Zobaczymy kto zostanie Robin Hoodem naszego obozu!

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Bardzo fajne integracyjne zajęcia w lesie, dzięki którym dzieci uczą się współpracować! Samemu nikt nie zbuduje idealnego szałasu :)

Quady – wszystko na specjalnym torze na ternie ośrodka, pod okiem fachowców!

Dzieci chyba sobie radzą na tym lepiej niż nasza kadra :) a daje im to wiele radości!

nauka pływania na SUPie

Na użytek naszych obozowiczów jest kryty basen podczas złej pogody, ale kiedy tylko wychodzi słońce możemy odkryć dach i harcować na świeżym powietrzu!

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami – Ośrodek sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek usytuowany jest na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujący 3,5 ha obiekt położony jest częściowo w lesie. Jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony. Odległość do strzeżonej plaży miejskiej nad Jeziorem Lidzbarskim wynosi ok. 50 m. Podczas wakacji w Ośrodku wypoczywają wyłącznie grupy dzieci.

Noclegi: w pokojach 3-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem.

www.podlipami.mazury.pl

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii). Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101% oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Szałas - obóz sportowy 2015

Jak zapisać się na Mój Pierwszy Obóz Smile-Swim?

Bezpieczeństwo na obozie

Bezpieczna infrastruktura

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna

W razie potrzeby korzystamy z usług przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Zobacz nasze poprzednie obozy!

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów! Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z zeszłorocznych obozów Smile-Swim. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozów 2017 oraz do Opinii, gdzie znajdziecie opinie naszych wszystkich obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało…

Informacje organizacyjne

Wyjazd

24.08.2018 – zbiórka 8:30 i wyjazd 9:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94 (godzina może ulec zmianie).

Powrót

31.08.2018 – około godziny 15:00, ul. Cietrzewia 22a, pod szkołą podstawową nr 94 (godzina może ulec zmianie).

Rzeczy do zabrania

 • książeczka zdrowia
 • kurtka przeciwdeszczowa, czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki, klapki
 • kosmetyki, bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom, krem do opalania
 • kieszonkowe

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Informacje dodatkowe

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Telefony komórkowe

Na ten obóz uczestnicy nie zabierają telefonów komórkowych.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu. Dzieci również mogą poprosić o rozmowę z rodzicami.