Wakacje letnie już za nami, dlatego nie ma co czekać i trzeba szybciutko rezerwować miejsce na obóz zimowy Smile-Swim! W ferie robimy tylko jeden kameralny obóz, co oznacza, że liczba miejsc jest niestety ograniczona. Jak co roku obieramy kurs na miejscowość Ząb blisko Zakopanego i naszą sprawdzoną miejscówkę DW „Zbójnik”, do której jedziemy już trzeci raz z rzędu! Wszystko jest przez nas sprawdzone i jest to idealne miejsce na obóz.

Dla kogo organizujemy nasze ferie zimowe?

Narty i snowboard na wszystkich poziomach!

Może brzmi to banalnie, ale nasze ferie zimowe są naprawdę dla WSZYSTKICH! :) I dla początkujących narciarzy, jak i dzieci kochających snowboard ;) Zapraszamy również doskonale jeżdżących uczestników, ponieważ nasi instruktorzy zawsze znajdą coś co można skorygować, aby jeździć lepiej, szybciej oraz bardziej stylowo!

Narciarzy zapraszamy na nasz obóz nawet od 6 roku życia, jeżeli nie boją się sami jechać na obóz, a na snowboard zapraszamy troszkę starszych tzn. od 9 roku życia, ze względu na trudniejsze początki (wyjątkiem są dzieci, które już były z nami na obozie lub nie są początkujące).

Nie ma czasu na nudę!

Na naszych feriach zimowych nie ma leniwego wypoczynku! :) Zawsze jest coś ciekawego do zrobienia! Jeżeli masz w domu małego sportowca, który nie usiedzi nawet chwili w jednym miejscu, to jest to idealny obóz dla niego! My już będziemy wiedzieć jak spożytkować jego energię!

Oprócz głównych atrakcji zimowych, czeka na nas jeszcze wiele innych! Łyżwy, basen, wieczór filmowy, wycieczka do Zakopanego, ogniska, kulig i wiele innych! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Najważniejsze informacje

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 13 stycznia, a kończy 20 stycznia. Razem spędzimy 8 dni i 7 nocy pełnych zimowych atrakcji, przygód i zabawy! Ruszamy w pierwszym tygodniu ferii, czyli w sobotę aby jak najszybciej skorzystać z uroków zimy!

Wiek i umiejętności

Na nasze ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat, zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

 • Narciarze od 7 roku życia.
 • Snowboardziści od 9 roku życia (ze względu na trudniejszy pierwszy etap nauki zalecamy snowboard trochę starszym dzieciom).

Czasami bywają wyjątki i na obóz jadą młodsze dzieci, ale jest to samodzielna decyzja rodziców oraz dziecka, ponieważ najważniejsze są chęci i poradzenie sobie z tęsknotą za domem.

Koszty ferii zimowych

Koszty obozu
Winter Camp

1950
 • zaliczka:
  800 zł
 • termin:
  13-20.01.2018
  (8 dni – 7 nocy)
 • wiek uczestników:
  7-14 lat

Brak dodatkowych kosztów

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1950 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony są WSZYSTKIE atrakcje:

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok,
 • zakwaterowanie
 • ubezpieczenie NNW,
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać,
 • wejście na atrakcje wodne,
 • kulig i ognisko na śnieżnej górze,
 • koszulka obozowa,
 • nagrody obozowe dla każdego uczestnika,
 • wszystkie inne atrakcje opisane w naszej ofercie.

Na naszych obozach uczestnicy nie muszą dopłacać za dodatkowe atrakcje!

Do wyboru jedna z trzech promocji!

Zniżka 50 zł

Szybka zaliczka

Szybka zaliczka

Obniż cenę ferii zimowych do 1900 zł. Wystarczy, że wpłacisz całą kwotę zaliczki do 25 października.

Zniżka 50 zł

Nasi pływacy

Nasi pływacy

Dla wszystkich naszych pływaków (aktualnych kursantów Smile-Swim) mamy na start 50 zł zniżki!

Zniżka 50 zł

Stali Klienci

Stali Klienci

Dla wszystkich, którzy byli z nami kiedyś na obozie mamy przewidziane 50 zł zniżki!

Uwaga! Promocje nie łączą się!

Jak zapisać się na ferie zimowe Smile-Swim?

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Solidne szkolenie i poprawianie techniki

Wszystkie nasze obozy mają swoją wysoką jakość, ponieważ bardzo nam na tym zależy aby oferować klientom najlepszej klasy produkt. Dlatego wkładamy w nie całe serce co widać choćby w organizacji szkolenia.

Grupy szkoleniowe są bardzo małe i prowadzą je instruktorzy z doświadczeniem, a jednocześnie jeszcze młodzi i pełni pasji. U nas nie ma cały czas „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku” tylko jest rzeczywiste szkolenie i poprawianie techniki.

Oczywiście czasami zdarzają się „wolne zjazdy”, które dzieci również lubią, ale zależy nam aby nauczyły się czegoś na naszych obozach, a swobodna jazda to nagroda od instruktora za dobrze wykonywane ćwiczenia i super wspólną zabawę ;)

Sprawdzona kadra

Na obóz zabieramy własną sprawdzoną kadrę. Nie są to instruktorzy zewnętrzni. Zależy nam na tym aby dzieci się zintegrowały z instruktorami nie tylko na stoku, ale również podczas innych zajęć jak również podczas choćby kontroli czystości ;) Instruktorzy pełnią u nas również rolę opiekunów.

Akcesoria pomocnicze

Podczas szkolenia wykorzystujemy dodatkowo tyczki narciarskie, grzybki oraz specjalne konstrukcje stworzone przez naszą kadrę, aby nasze ćwiczenia i zadania były zawsze ciekawe! Starsze grupy będą nagrywane przez instruktorów aby wieczorem w sali konferencyjnej wspólnie obejrzeć filmiki z kamery, dzięki temu każdy będzie mógł obserwować swoją jazdę i korygować błędy na bieżąco.

Perfekcyjna organizacja i bezpieczeństwo

Jesteśmy również dobrze przygotowani pod względem organizacyjnym oraz bezpieczeństwa! Wszyscy instruktorzy posiadają ze sobą stałą łączność poprzez krótkofalówki. Każda grupa posiada charakterystyczne znaczniki, aby łatwiej odnaleźć się na stoku i poznać swojego instruktora nawet z większej odległości.

Stała opieka

Na stoku zawsze czuwają bracia Smile-Swim, czyli Daniel i Marcin, którzy również prowadzą zajęcia, ale oprócz tego dbają aby dzieci podczas przerwy na stoku miały zawsze w kubku ciepłą herbatę oraz coś słodkiego do naładowania baterii :)

URODZINY

Chyba jeszcze nie byliśmy na obozie, gdzie któryś z naszych obozowiczów nie miałby urodzin ;) W taki wyjątkowy dzień, zawsze jest super imprezka z tortem i świeczkami oraz prezenty od naszej kadry, a wybraniec przez cały dzień musi chodzić w koszulce, którą otrzymuje od nas z napisem „Dziś są moje urodziny” ;) Żeby było wiadomo kto w ten dzień jest królem lub królową obozu. Może tylko na stoku mu odpuścimy ;)

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Nie ma czasu na nudę! :) nasz wyjazd to nie tylko same narty i snowboard (chociaż nie ma co ukrywać, że tego będzie najwięcej!)

KULIG KONNY

To przejażdżka, którą można doświadczyć tylko w górach! Będzie na saniach jak prawdziwy Mikołaj! :) Chyba każdy by tak chciał. Z nami możecie to przeżyć! Będziemy śpiewać piosenki razem z bacą i delektować się świeżym górskim powietrzem! Właśnie Kulig to transport, którym dojeżdżamy na miejsce naszego magicznego ogniska :)

AQUAPARK

Jeden z naszych dni spędzimy w Aquaparku. Do tej pory zwiedziliśmy już Aquapark w Zakopane, gdzie niestety jest dość tłoczno i wtedy wolimy uciec na basen w Nowym Targu, gdzie czekają na nas również wodne atrakcje jak i pyszne gofry w pobliskiej kawiarni!

ZAJĘCIA NA STOKU

Zajęcia na stoku z doskonalenia swoich umiejętności narciarskich jak i snowboardowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, głównie po AWF Warszawa. Jeździmy nawet 2 razy dziennie.

ZIMOWE IGRZYSKA SPORTOWE

Zimowe Igrzyska Sportowe, czyli niesamowite wyścigi w śniegu, gdzie będzie wiele śmiechu i radości, a dla wszystkich drużyn będą czekały nagrody i dyplomy. Jest to alternatywa na zajęcia na stoku. Zawsze patrzymy na nastroje naszych obozowiczów i w razie potrzeby dzielimy ich na grupy tak aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.

ZAWODY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Każdy uczestnik pokona specjalnie dla niego przygotowaną trasę slalomową, na końcu której będą czekały medale dla wszystkich uczestników oraz inne nagrody dla najlepszych! Nawet ci co zaczynali od podstaw super dają radę ;) także nie ma czym się stresować !

ŁYŻWY

Nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować oraz gry i zabawy na lodzie dla tych, którzy czują, że lodowa podłoga to ich drugi żywioł ;) Nawet tych, którzy dopiero zaczynają wciągniemy we wspólną zabawę. Można oczywiście zabrać swój sprzęt lub wypożyczyć na miejscu. Jeździmy na bardzo urokliwym lodowisku w środku rynku na Nowym Targu

OBOZOWA DYSKOTEKA

Dyskoteka to element, który musi być na każdym prawdziwym campie! U nas oprócz wspaniałej muzyki i wystroju sali są jeszcze różne gry i zabawy aby każdego wciągnąć do zabawy, nawet tych co się wstydzą ruszyć trochę nóżką ;)

OGNISKO

To będzie czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem będziemy piec kiełbaski nad ogniem a wokół nas panować będzie już mrok i tylko dzięki gwiazdom będziemy mogli podziwiać szczyty pobliskich gór. Nasze ognisko ma jeszcze większy urok ponieważ rozpalamy je na polanie w najwyższym miejscu wsi Ząb i mamy widok na Zakopane jak nikt inny!

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

W tym roku nie mamy oddzielnego modułu rysunkowego, ale mimo wszystko nie zabraknie elementów artystycznych na naszym obozie. Będzie rysowanie, budowanie samolotów i wiele innych!

SPACERY

Spacery po przepięknych szlakach turystycznych- to alternatywa, gdyby warunki narciarskie nie były najlepsze ;) oby nie trzeba było z niej korzystać i szczerze mówiąc do tej pory zawsze śniegu było pod dostatkiem na naszych turnusach.

ANIMACJE

Wieczorne animacje na sportowo to zajęcia sportowe prowadzone na sali, która znajduje się na ternie ośrodka. Gry i zabawy integracyjne na początku obozu, aby wszyscy nasi uczestnicy mogli dobrze się poznać i zaprzyjaźnić. Zabawa z różnymi przyborami sportowymi oraz wieczorki twórcze gdzie nie będzie czasu na nudę!

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Występy artystyczne to element końcowy naszego obozu. Zawsze jest wiele śmiechu i radości. Dzieci w podgrupach prezentują swoje krótki „sztuki teatralne” ;) lub opowiadają dowcipy. Jednym słowem będzie się działo!

I WIELE WIELE INNYCH…

Ferie zimowe Smile-Swim 2017

Nie jesteś przekonany? Koniecznie zobacz relację, opinie, zdjęcia i film z poprzedniego roku, a na pewno wszystkie wątpliwości znikną!

Film – przedstawiamy super produkcję z naszego zimowego obozu sportowego – 2017! Chyba nie trzeba mówić jak było? Jak zawsze REWELACYJNIE! Panie i Panowie rozwijajcie czerwony dywan bo przed Wami nasze małe gwiazdy sportów zimowych! Galeria – zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego obozu.

Relacja – jak się bawiliśmy? Nie było ani chwili na nudę! W programie narty, snowboard, narty, snowboard i jeszcze raz narty! Zimowym szaleństwom nie było końca! Zobaczcie sami! Opinie – najlepszą dla nas reklamą są prawdziwie zadowoleni uczestnicy naszych obozów i ich rodzice. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie opinie o zorganizowanych przez nas feriach zimowych.

Relacja + opinie

W linku do relacji znajdziecie szczegółową relację tego co robiliśmy i jak się bawiliśmy. Na samym dole Rodzice oraz uczestnicy zostawili swoje opinie. Warto przejrzeć!

Galeria

Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego obozu.

Ferie zimowe Smile-Swim 2016

Zapraszamy do obejrzenia filmiku podsumowującego ferie zimowe Smile-Swim, które organizowaliśmy w 2016 roku. Warto przeczytać również relację dzień po dniu aby zobaczyć jak bardzo wypakowane atrakcjami są nasze dni ferii. Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego obozu.

Relacja + opinie

W linku do relacji znajdziecie szczegółową relację tego co robiliśmy i jak się bawiliśmy. Na samym dole Rodzice oraz uczestnicy zostawili swoje opinie. Warto przejrzeć!

Galeria

Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego obozu.

Co będziemy robić na stoku oprócz jazdy na nartach i snowboardzie?

Oczywiście bawić się! Mamy w swoich głowach masę pomysłów jak inaczej można spędzić czas na śniegu, jeżeli ktoś już nie ma siły iść na kolejną sesję narciarską, ale chce poharcować w śniegu :)

Jako że będziemy w górach bardzo łatwo znaleźć super trasę na sanki! Nasi instruktorzy przygotują specjalny tor, na którym każdy będzie mógł pojechać na czas sprawdzając swoją szybkość na klasycznych drewnianych sankach! W zanadrzu czeka również wiele „jabłuszek”, które cały rok czekają tylko aż dzieci znowu zaczną na nich jeździć ;)

Kto by nie chciał ulepić własnej fortecy śnieżnej w której potem można bronić się przed gradem śnieżek innych obozowiczów? Chłopcy zajmą się sprawami obronnymi, a dziewczynki w tym czasie wybudują wspaniałe igloo, aby wszyscy mogli schronić się przed zimnem po bitwie na śnieżki.

Tutaj niestety potrzeba ba prawdę dużej ilości śniegu ;) ale jak już jest odpowiednia ilość to nasi obozowicze zamieniają się w lodowych artystów ! Oczywiście na koniec oceniać będzie nasza kadra a najpiękniejszej rzeźby i jej autorów nie ominie nagroda.

Kiedy wieczorem idziemy na stok, nie każdy ma już siłę jeździć na nartach lub snowboardzie. Wtedy organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy, aby nikt się nie nudził!

„Śnieżna walka” – czyli bitwa na śnieżki oczywiście w granicach bezpieczeństwa :) wtedy jest to na prawdę frajda dla każdego. Instruktorzy będą nad wszystkim czuwać, będąc w centrum całej „wojny” śnieżnej!

A co gdy zabraknie śniegu?

Ale gdyby jednak nie było śniegu… co wtedy? Spokojnie! :) Mamy w zapasie mnóstwo gier i zabaw, w których śnieg nie jest niezbędny:

Taekwondo – zawsze możemy na sali w ośrodku poprowadzić zajęcia z tej niesamowitej sztuki walki ! Oczywiście wszystko jest bezpieczne, a dzieci mają mnóstwo radości :)

Poszukiwanie ukrytych zagadek na ternie ośrodka i dzięki temu zdobywanie możliwości rzutu kostką i przesunięcia się na wielkiej planszy swoim pionkiem. Wygrywa ten co wie najwięcej, ale też ma szczęście przy rzucaniu kostką! :)

Zawsze można urządzić super turniej parami, gdzie dzieci będą rywalizowały między sobą w konkursie piłkarzyków :) wygrają tylko najlepiej współpracujące pary! Czy może coś lepiej integrować niż sport i wspólna walka o zwycięstwo ? ;)

Nasi instruktorzy są wszechstronni i mogą poprowadzić zajęcia taneczne wszędzie. A nasz ośrodek, akurat ma idealne sale :) Przypadek? U nas nie ma miejsca na przypadki! ;)

Dzięki bezpiecznym łukom jakie posiadamy jesteśmy w każdej chwili, nawet w zamkniętym pomieszczeniu zorganizować konkurs łucznictwa! W sowim arsenale posiadamy również proce także nudzić się na pewno nikt nie będzie!

Niby prosty pomysł, prawda? A jednak, może dostarczyć na prawdę wiele emocji, kiedy rozpiszemy prawdziwą drabinkę jak na zawodach sporów walki!

Kino dzięki „rzutnikowi”, który zawsze zabieramy ze sobą, możemy zrobić wszędzie ;) Do tego jeszcze rożki z popcornem i atmosfera jest jak w hollywood :)

Moglibyśmy napisać całe wypracowanie o tym jakie pomysły mamy w kieszeni i możemy je wyciągnąć niczym białego królika z kapelusza w razie potrzeby ;) ale po co zdradzać wszystkie niespodzianki przed wyjazdem! Atrakcje dobierane są na obozie w zależności od warunków pogodowych.

Gdzie jedziemy?

Sprawdzony ośrodek!

Jak to się mówi dobrych rzeczy się nie zmienia! ;) Dlatego już po raz trzeci jedziemy do ośrodka sprawdzonego przez Smile-Swim! Dlaczego jest najlepszy? Można by napisać całe wypracowanie ;) Pyszne jedzenie, czyste zadbane pokoje, unikalne położenie (w najwyżej położonej miejscowości w Polsce ), niesamowity klimat (kiedy w Białce pada deszcz to u nas śnieg ;) , bliskość kliku różnych stoków narciarskich!

Miejscowość Ząb

Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Wygodna baza wypadowa

Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce i panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w sowim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór. Ze względu na małe kolejki i fajne stoki, jeździmy głównie w dwóch miejscach. Osoby początkujące zaczynają swoją przygodę na dwóch stokach orczykowych w miejscowości Potoczki, a grupy lepiej jeżdżące śmigają głównie w miejscowości Suche, gdzie są już wyciągi krzesełkowe.

Dojazd własnym autokarem

Dodatkowo mamy blisko na: Harenda ok. 2 km, Nosal 3 km, Gubałówka 6 km. Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Nowy ośrodek wypoczynkowy DW Zbójnik

Będziemy mieszkać w nowo-wybudowanym ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Ponadto folklor i tradycja góralska są tutaj wciąż żywe. Przemili Właściciele ośrodka staną na głowie abyśmy czuli się u nich jak w domu… Będzie to idealna baza wypadowa dla naszych młodych narciarzy!

Wyżywienie

Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego gdzie każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie! Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne domowe wypieki robione na miejscu. Mniam!

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz obóz?

Ponieważ robimy to co kochamy i wkładamy w to całą pasję i zaangażowanie, jednocześnie nie zapominając o bezpieczeństwie naszych obozowiczów.

Wszystko na najwyższym poziomie

Staramy się aby nasze obozy miały niepowtarzalną jakość. Moglibyśmy zrobić trochę tańszy obóz i np. mniej jeździć na nartach, oszczędzając na karnetach, ale nie o to chodzi! Dzieci mają poczuć, że są w górach! Jak organizujemy zawody to na najlepszych nie czekają tylko medale i „uścisk dłoni prezesa” ale zawsze dokładamy starań, aby było to unikalne nagrody, które faktycznie dają radość dzieciom. Medale i dyplomy oraz koszulki to rzeczy, na które zasługują wszyscy obozowicze za super wspólną zabawę.

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na feriach, ponieważ jest to jeden tydzień w roku, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawimy na to, aby na prawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich nie pokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie jest jeden z dwóch braci założycieli, czyli Marcin lub Daniel. W 99% zawsze jest ich dwóch oprócz zdarzeń losowych. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak im, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie właściciele non stop wkładają ogrom pracy i zawsze są obecni na obozach, a nie pracują zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy.

Starannie dobrana kadra

Nasza kadra również jest wyjątkowa, ponieważ przechodzi długą selekcję i mało kto jest w stanie sprostać wymaganiom jakie stawiają przed nimi bracia.

Dlatego zostają z naszą firmą najlepsi z najlepszych, którzy podłapują pasję oraz zaangażowanie Daniela i Marcina i dzięki temu wspólnie tworzą niesamowite obozy.

Informacje organizacyjne

Wyjazd

Wyjazd: 13.01.2018 – zbiórka 7:45 i wyjazd 8:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94. (tydzień przed wyjazdem zostanie wysłany e-mail organizacyjny/ UWAGA- godzina wyjazdu może ulec zmianie i obowiązuje ta z e-maila).

Powrót

Powrót: 20.01.2018 – koło godziny 21:00 – ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94. Informacja o dokładnej godzinie powrotu będzie podawana na bieżąco w zależności od korków na trasie Ząb - Warszawa.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego gdzie każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie. Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne domowe wypieki robione na miejscu. Mniam!

Zapisy

Zapisy drogą telefoniczną, sms lub e-mail. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

Uwaga, gdybyśmy nie odpowiedzieli na wiadomość o zgłoszeniu w przeciągu 3 dni to znaczy, że e-mail lub sms mógł do nas nie dojść lub trafić do spamu. Prosimy wtedy o telefon aby wyjaśnić sytuację.

Lista rzeczy do zabrania

 • Sprzęt narciarski lub snowboardowy (sprzęt najlepiej podpisany, aby dzieci bez problemu rozpoznały swój pokrowiec lub narty):
  • narty lub snowboard w pokrowcu,
  • buty narciarskie lub snowboardowe,
  • obowiązkowo kask, gogle.
 • Strój narciarski lub snowboardowy:
  • wygodny kombinezon, który nie krępuje ruchów i który nie przemoczy się zbyt szybko (kurtka + spodnie),
  • ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.
 • Ubiór:
  • ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna),
  • buty zimowe,
  • obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku,
  • strój sportowy,
  • kostium kąpielowy, czepek i klapki,
  • czapka+ szalik+ rękawiczki (2 pary),
  • bielizna osobista
 • Przybory toaletowe:
  • 2 ręczniki
 • Pomocne akcesoria:
  • grzałki do butów,
  • krem od słońca,
  • tłusty krem na mróz,
  • okulary przeciwsłoneczne.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, jednak ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, telefony uczestników poniżej 9 roku życia będą przechowywane u nas i wydawane codziennie w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł skontaktować się z rodzicami.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone. Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną. Opiekunowie oraz organizatorzy, nie opowiadają za zniszczenie lub zgubienie takiego sprzętu.

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu. UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.).

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną. Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.