Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny obóz sportowy ze szkołą pływania Smile-Swim! W nadchodzące ferie zimowe 2016 jedziemy do pięknej miejscowości Ząb, która znajduje się niedaleko Zakopanego. Przez 8 dni będziemy mieszkać w nowym ośrodku wypoczynkowym „Zbójnik”, który powstał w 2012 roku, a z którego okien możemy podziwiać piękny krajobraz Tatr.

Dla kogo organizujemy nasze ferie zimowe?

Wiodącą atrakcją naszych ferii zimowych będzie oczywiście nauka jazdy na nartach oraz snowboardzie! Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które pragną spędzić ferie na stoku narciarskim! Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących, średnio-zaawansowanych jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów!

Masz w domu małego sportowca, który nie usiedzi nawet chwili w jednym miejscu i cały czas chce wyjść na dwór aby lepić bałwana i rzucać się śnieżkami? Świetnie! Wyślij go na nasze ferie zimowe, a my już będziemy wiedzieć jak spożytkować jego energię.

Jeżeli jednak Twoja pociecha woli w ferie grać na komputerze, chętnie weźmiemy je ze sobą i pokażemy, że aktywne spędzanie czasu też jest fajną zabawą. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zarazić Wasze dzieci miłością do śnieżnego szaleństwa!

Jeżeli martwisz się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie samo na feriach zimowych, lub nie umie jeszcze jeździć na nartach lub snowboardzie, a bardzo chciałoby się nauczyć, to zapewniamy, że poziom zaawansowania nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Na naszym koncie mamy już wiele sukcesów w pokonywaniu strachu przed pierwszym obozem :) Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na ten temat – Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 30 stycznia a kończy 6 lutego. Razem spędzimy 8 dni i 7 nocy pełnych zimowych atrakcji, przygód i zabawy!

Ruszamy w pierwszym tygodniu ferii, czyli w sobotę aby jak najszybciej skorzystać z uroków zimy!

Wiek i umiejętności

Na nasze ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat, zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Koszty obozu młodzieżowego

1790
 • zaliczka: 1000 zł
 • termin: 30.01-06.02 (8 dni – 7 nocy)
 • wiek uczestników: 7-13 lat

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1790 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony są WSZYSTKIE atrakcje:

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok
 • ubezpieczenie NNW
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać
 • wejście na atrakcje wodne
 • koszulka obozowa
 • płyta ze zdjęciami z całego pobytu
 • wszystkie inne atrakcje opisane w naszej ofercie

Do wyboru jedna z czterech promocji!

Promocja

Szybka zaliczka

Szybka zaliczka

Obniż cenę ferii zimowych do 1740 zł. Wystarczy, że wpłacisz całą kwotę zaliczki do 25 października.

100 zł taniej

Rodzeństwo

Rodzeństwo

Dla rodzeństwa jak zwykle mamy zniżkę 100 zł od pary. Bo razem zawsze lepiej!

zniżka 50 zł

Zaproś kolegów

Zaproś kolegów

Jeżeli kursant naszej szkoły zapisze na obóz kolegę spoza Smile-Swim – 50 zł zniżki od osoby.

Promocja

Pływacy

Pływacy

Dla wszystkich naszych pływaków (kursantów szkoły pływania Smile-Swim) mamy na start 50 zł zniżki!

Co będziemy robić?

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Przede wszystkim wszyscy instruktorzy jazdy na nartach oraz snowboardzie to profesjonalna kadra, dla której pobyt w górach to nie tylko praca, ale również przyjemność i pasja. Grupy szkoleniowe w których będziemy uczyć będą bardzo kameralne i dobrane odpowiednio poziomem zaawansowania tak aby uczestnicy mogli jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie.

Podczas szkolenia wykorzystujemy dodatkowo tyczki narciarskie, grzybki oraz konstrukcje stworzone przez naszą kadrę, aby nasze ćwiczenia i zadania były zawsze ciekawe! Starsze grupy będą nagrywane przez instruktorów aby wieczorem w sali konferencyjnej wspólnie obejrzeć filmiki z kamery, dzięki temu każdy będzie mógł obserwować swoją jazdę i korygować błędy na bieżąco.

Jesteśmy również dobrze przygotowani pod względem organizacyjnym oraz bezpieczeństwa! Wszyscy instruktorzy posiadają ze sobą stałą łączność poprzez krótkofalówki. Każda grupa posiada charakterystyczne znaczniki, aby łatwiej odnaleźć się na stoku i poznać swojego instruktora nawet z większej odległości.

To będzie główny element naszych ferii zimowych! Zdecydowanie najwięcej czasu spędzimy jeżdżąc na nartach i desce!
Łyżwy to zaraz po nartach i snowboardzie jeden z naszych najbardziej lubianych sportów zimowych! Będzie coś zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych łyżwiarzy!
Przy całym tym śnieżnym szaleństwie nie zapominamy, że nasze piękne polskie góry pełne są niesamowitych szlaków turystycznych, z których warto również skorzystać w zimie!
Tam gdzie zawody są i medale! Kto pierwszy dojedzie na metę?
Zimowe Igrzyska sportowe

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Zajęcia na stoku z doskonalenia swoich umiejętności narciarskich jak i snowboardowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, głównie po AWF Warszawa.

Nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować oraz gry i zabawy na lodzie dla tych, którzy czują, że lodowa podłoga to ich drugi żywioł ;) Nawet tych, którzy dopiero zaczynają wciągniemy we wspólną zabawę.

Spacery po przepięknych szlakach turystycznych w okolicy ośrodka oraz jedna wycieczka z przewodnikiem po górach w majestatycznym krajobrazie. To po prostu trzeba zobaczyć!

Zawody Narciarskie i Snowboardowe na koniec wyjazdu. Każdy uczestnik pokona specjalnie dla niego przygotowaną trasę slalomową, na końcu której będą czekały medale dla wszystkich uczestników oraz inne nagrody dla najlepszych!

Aquapark – jeden z naszych dni spędzimy w Aquapark – Zakopane, gdzie będziemy regenerować nasze zmęczone mięśnie w ciepłej wodzie i śmigać na niezliczonych atrakcjach wodnych (widzieliście te zjeżdżalnie!?!?!?). Dlatego bardzo ważne jest aby nasi obozowicze zabrali strój kąpielowy i czepek. Chyba nikt nie chciałby przegapić takiej atrakcji ;)

Zimowe Igrzyska sportowe, czyli niesamowite wyścigi w śniegu, gdzie będzie wiele śmiechu i radości a dla wszystkich drużyn będą czekały nagrody i dyplomy. Czy ktoś z Was próbował kiedyś ścigać się np. w … butach narciarskich w śniegu po kolana? ;)

Wieczorne animacje na sportowo – zajęcia sportowe prowadzone na sali, która znajduje się na ternie ośrodka. Gry i zabawy integracyjne na początku obozu, aby wszyscy nasi uczestnicy mogli dobrze się poznać i zaprzyjaźnić. Zabawa z różnymi przyborami sportowymi oraz wieczorki twórcze gdzie nie będzie czasu na nudę!

Elementy sztuki walki Taekwondo – pod okiem Pani Alicji, brązowej medalistki Mistrzostw Europy, dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Zajęcia będą się odbywały na sali w ośrodku. Będzie również sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Obozowe ognisko – chyba nie ma nic bardziej magicznego niż ognisko w otoczeniu śniegu, gdzie naprawdę można docenić ciepło! To będzie czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem będziemy piec kiełbaski nad ogniem a wokół nas panować będzie już mrok i tylko dzięki gwiazdom będziemy mogli podziwiać szczyty pobliskich gór. Przy okazji będzie mnóstwo przedstawień przygotowanych przez zespoły naszych obozowiczów. Wiele śmiechu i radości. Jednym słowem będzie się działo!

Kulig konny – to jest na prawdę przejażdżka, którą można doświadczyć tylko w górach! Będzie na saniach jak prawdziwy Mikołaj! :) Chyba każdy by tak chciał. Z nami możecie to przeżyć! Będziemy śpiewać piosenki razem z bacą i delektować się świeżym górskim powietrzem!

Śnieżne wariacje

W górach nie może zabraknąć śniegu, a tam gdzie dużo śniegu i grupka dzieci nie może zabraknąć takich atrakcji jak:

 • budowanie fortecy ze śniegu – kto by nie chciał ulepić własnej fortecy śnieżnej w której potem można bronić się przed gradem śnieżek innych obozowiczów? Chłopcy zajmą się sprwami obronnymi, a dziewczynki w tym czasie wybudują wspaniałe igloo, aby wszyscy mogli schronić się przed zimnem po bitwie na śnieżki
 • „śnieżna walka” – czyli bitwa na śnieżki oczywiście w granicach bezpieczeństwa :) wtedy jest to na prawdę frajda dla każdego. Instruktorzy będą nad wszystkim czuwać, będąc w centrum całej „wojny” śnieżnej!
 • wyścigi na sankach – jako że będziemy w górach bardzo łatwo znaleźć super trasę na sanki! Nasi instruktorzy przygotują specjalny tor na którym każdy będzie mógł pojechać na czas sprawdzając swoją szybkość na klasycznych drewnianych sankach !
 • budowanie rzeźby śnieżnej – artystą każdy może być! pozwolimy aby w naszych obozowiczach obudziła się dusza artystyczna połączona ze śnieżnym żywiołem. Ze specjalnie przygotowanych śnieżnych piramid, obozowicze w grupach będą tworzyli prawdziwe lodowe arcydzieła! Oczywiście na koniec oceniać będzie nasza kadra a najpiękniejszej rzeźby i jej autorów nie ominie nagroda.

Gdzie dokładnie jedziemy?

Gdzie jedziemy?

Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce i panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w sowim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór:

 • Harenda ok. 2 km
 • Nosal 3 km
 • Gubałówce 6 km
 • Małe Ciche 12 km
 • Wyciągi orczykowe na Pardałówce ok. 1km
 • Białka Tatrzańska, czyli znana Kotelnica i Bania oddalone są tylko 25 min drogi autokarem od naszego ośrodka

Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Będziemy mieszkać w nowo-wybudowanym ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Ponadto folklor i tradycja góralska są tutaj wciąż żywe. Przemili Właściciele ośrodka staną na głowie abyśmy czuli się u nich jak w domu… Będzie to idealna baza wypadowa dla naszych młodych narciarzy!

 

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tą magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na feriach zimowych. Chęć pojeżdżenia razem z kolegami i koleżankami. Wymiana relacji z jazdy przy kubku ciepłej czekolady w schronisku oraz pieczonym oscypku. A na koniec powrót do ośrodka, gdzie przyjemnie jest odpocząć po całym dniu pełnym wrażeń.

Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie i podziwiając widoki za oknem, gdzie krajobraz robi się coraz bardziej górzysty a śniegu z każdym kilometrem przybywa!

Aby jednak dzieci kojarzyły zimowe wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Nasze ferie zimowe są bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Jak się zapisać na ferie ze Smile-Swim?

1) zgłoś uczestnika mailowo lub telefonicznie
2) wpłać zaliczkę po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności miejsc
3) wypełnij kartę obozową uczestnika
4) dopełniamy formalności

W przypadku ostatnich miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje organizacyjne

Powrót

Powrót: 06.02.2016 – koło godziny 20:00 – ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94.

Wyjazd

Wyjazd: 30.01.2016 – zbiórka 7:30 i wyjazd 8:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu.

Zapisy

Zapisy droga telefoniczną. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona! Czekamy na Twój telefon: 600 467 819

Lista rzeczy do zabrania

 • Sprzęt narciarski lub snowboardowy:
  • Narty lub snowboard w pokrowcu, buty narciarskie lub snowboardowe, obowiązkowo kask, gogle.
 • Strój narciarski lub snowboardowy:
  • Wygodny kombinezon, który nie krępuje ruchów i który nie przemoczy się zbyt szybko ( kurtka + spodnie).
  • Ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.
 • Ubiór:
  • Ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna)
  • Buty zimowe
  • Obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku.
  • Strój sportowy
  • Kostium kąpielowy, czepek i klapki
  • Czapka+ szalik+ rękawiczki ( 2 pary)
  • Bielizna osobista
  • Przybory toaletowe
  • 2 ręczniki
 • Pomocne akcesoria:
  • Grzałki do butów
  • Krem od słońca
  • Tłusty krem na mróz
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Smar do sprzętu narciarskiego