Obozy sportowe – oferta lato 2019

Witajcie w katalogu przygód!
W najbliższe wakacje oferujemy aż 11 różnych propozycji!
Nie będzie czasu na nudę :) O czym warto wiedzieć?

Tworzymy naprawdę wyjątkowe obozy

Oferujemy obozy najwyższej światowej klasy w skali stworzonej przez naszych obozowiczów ;) A tak na poważnie to chcielibyśmy, abyście byli świadomi, że staramy się stworzyć niezapomniane wyjazdy, przepełnione atrakcjami, gdzie czas dzieci spędzają kreatywnie, aktywnie oraz bezpiecznie. Nie jest to zwykły wyjazd kolonijny. Korzystamy z najlepszych ośrodków, sprawdzonej kadry z zapałem do pracy oraz wielu dodatkowych rzeczy, aby stworzyć coś niepowtarzalnego.

Kolory

Kolory w ofercie oznaczają jeden wspólny termin obozów. Czyli wszystkie obozy np. w kolorze fioletowym to tak na prawdę jeden wspólny wyjazd oraz różne główne motywy przewodnie. Jeżeli jest dwójka przyjaciół lub rodzeństwo, ale mają różne zainteresowania to mogą jechać na rożne profile, ale mieszkać razem w jednym pokoju :)

Nowości

Cieszymy się, że bardzo dużo obozowiczów do nas wraca, dlatego i w tym roku przygotowaliśmy wiele nowości, aby nawet weterani obózów Smile-Swim byli zaskoczeni! W sekcji NOWOŚCI zobaczycie co nowego przygotowaliśmy.

Zasady

W każdej ofercie obozowej na dole strony w sekcji INFORMACJE ORGANIZACYJNE znajdziecie zasady obowiązujące na naszych obozach :) Prosimy się z nimi dokładnie zapoznać!