Obóz
Surfer

Jastarnia 24.06-02.07.2019

Obóz Surfer

2290
 • Zaliczka: 500 zł
 • Wiek uczestników: 8-15 lat
 • Miejsce: Jastarnia

Informacje podstawowe

Jastarnia 24.06-02.07.2019

Kolejna odsłona znanego już dobrze wśród dzieci obozu SURFER! To mix atrakcji nad Zatoką Pucką w Jastarni z największym naciskiem na Windsurfing! Kto jeszcze nie był, ten koniecznie musi spróbować!

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 24 czerwca, a kończy 02 lipca. Specjalnie przesunęliśmy datę wyjazdu na poniedziałek po długim weekendzie, aby nie trzeba było wybierać między rodzinnym weekendem, a naszym obozem ;)

Wiek i umiejętności

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 15 lat (ograniczenie wiekowe jest wprowadzone ze względu na specyfikę wybranych sportów wodnych). Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących jak i tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w sportach wodnych. Będą grupy dla każdego poziomu zaawansowania.

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2290 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest realizacja pełnego programu szkoleniowego, nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, dojazd na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Profil Obozu – Windsurfingowy

W tym roku stawiamy na to co najbardziej podobało się naszym obozowiczom, czyli Windsurfing oraz pełno dodatkowych atrakcji.

A teraz konkretnie, ponieważ my stawiamy na maksimum wykorzystania wolnego czasu w wakacje! To nie są nudne kolonie, gdzie sporty wodne ogląda się leżąc na plaży i patrząc jak robią to inni… Najważniejsze atrakcje to:

 • windsurfing – niezbędne szkolenie teoretyczne
 • windsurfing – 15 godzin szkolenia praktycznego spędzonego na wodzie
 • 2 godziny wodnych atrakcji za motorówką ( banan / wodne koło itp )
 • szkolenie SUP, longboardy, waterpolo, shortboardy,
 • szkolenie carver, trickboardy, skimboardy, MEGA SUP
 • inne atrakcje przygotowane dla naszych uczestników

Fotorelacja

Dzięki codziennej dawce zdjęć i relacji możecie przeżywać obóz razem z nami!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Główne atrakcje

Jest to obóz zapewniający solidną dawkę szkolenia Wind oraz dodatkowych atrakcji!

Najbardziej popularny sport nad polskim morzem. Osoby uprawiające tę dyscyplinę pływają dzięki wypornej desce oraz przy pomocy dużego żagla, przyczepionego do niej. Zaletą windsurfingu jest to, że można szkolić się praktycznie w każdych warunkach!

Co jest w cenie?

 • niezbędne szkolenie teoretyczne,
 • 15 godzin szkolenia praktycznego (w grupach 5-6 osobowych),
 • bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu sprzęt windsurfingowy, trapezy, stroje neoprenowe oraz kamizelki asekuracyjne.

Stawiamy na jakość, dlatego nasze grupki są bardzo kameralne :)

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

SUP jest nam już znany, ale… w tym roku będzie też MEGA sup drużynowy! Czyli deski na których może jednocześnie płynąć 10 osób! Zobaczymy jak wyjdzie współpraca drużynowa! ;)

Docelowo pływanie na desce, ale wyciągając wnioski z ostatnich obozów dużo więcej radości mają dzieci, kiedy pojawia się dmuchane koło i tak zwany banan ;) także głównie celujemy w te atrakcje, ale nie wykluczamy użycia deski, gdyby ktoś chciał się sprawdzić ;)

Nie mamy żadnego ograniczenia, ze względu na pogodę! To największy atut tej dyscypliny :) Wykorzystamy ją w bezwietrzny dzień w ramach odpoczynku.

W pakiecie mamy:

 • niezbędne szkolenie teoretyczne,
 • 2 godziny szkolenia, praktycznego,
 • bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu strój neoprenowy, kask i kamizelkę asekuracyjną.

SUP czyli deska z wiosłem, pozwala doskonalić nam swoją równowagę oraz zwiedzać linię brzegową zatoki :) Atrakcja znana z naszych innych obozów na mazurach.

Bardzo skrętne deskorolki, na których jeździmy po specjalnie wylanym betonowym torze, który charakteryzuje faliste podłoże.

Deska służąca do trenowania równowagi bez wykorzystania wody. Opiera się ona na małym wałku. Utrzymując równowagę musimy balansować na wałku wykonując przy tym różne zadania.

Duże pompowane boisko, dwie bramki, jedna piłka i gramy! Czyli piłka wodna, czas start!

Mini deseczki, które służą do trenowania równowagi oraz zwrotów na lądzie!

Długie deskorolki, które zostały wymyślone przez amerykańskich surferów, aby zabić nudę w dni bez fal :) Dzięki temu my możemy surfować po asfalcie ;)

Ps. Jeżeli ktoś by się zastanawiał, dlaczego zrezygnowaliśmy z opcji dodatkowej w postaci Kitesurfingu to odpowiadamy :) Jest to sport bardzo trudny i siłowy oraz w początkowej fazie teorii dość skomplikowany, przez co młodym adeptom często brakuje cierpliwości. Dodatkowo pogada musi być odpowiednia i czasami po porostu brakuje warunków do nauki. Dlatego po wywiadzie jaki zbieramy od naszych obozowiczów na koniec wyjazdu, zapadła decyzja aby zwiększyć ilość nowych atrakcji oraz winda, kosztem Kita :) mamy nadzieję, że będziecie z tego zadowoleni, a jak to się mówi ” przyszłość pokaże”…

Czas na powiew świeżości!

Czas na powiew świeżości! Cieszymy się, że nasi obozowicze lubią do nas wracać i przeżywać z nami kolejne przygody, dlatego my staramy się ich nie zawieść i zawsze wymyślamy coś nowego, aby nie było rutyny! W tym roku również Was zaskoczymy ;)

Dodatkowe atrakcje są dobierane w zależności od warunków pogodowych. Nie wszystkie atrakcje mogą być zrealizowane. Jeżeli pogoda dopisuje to zawsze spędzamy czas aktywnie i na dworze, jeżeli jednak deszczyk zmusi nas do odpoczynku to organizujemy atrakcje pod dachem.

Wspólne Grillowanie – jako urozmaicenie życia towarzyskiego tuż nad samą zatoką! Niesamowity klimat i pyszne jedzenie!

Trochę magii, trochę zabawy i fajny wieczór od razu gotowy!

Kino letnie – tzw. pod chmurką! Wygodne pufy, popcorn, rzutnik i gotowe. Idealne rozwiązanie na naładowanie baterii przed kolejnym dniem!

Plażowanie – jak już jesteśmy nad morzem to grzechem byłoby nie skorzystać z naszej pięknej bałtyckiej plaży. Będziemy tam wypoczywać po atrakcjach wodnych, grać w piłkę plażową i budować zamki z piasku! ;)

Gry i zabawy – po tylu latach wachlarz gier i zbaw mamy bardzo szeroki. Od biegów na orientację, gier planszowych w terenie, po zabawy muzyczne i wiele, wiele innych.

Gry zespołowe – kiedy na obozie są chłopcy nie może zabraknąć meczów w piłkę nożną, nawet na plaży ;) oczywiście dziewczynki często potrafią zawstydzić chłopców w grach zespołowych, także zawsze bawimy się wspólnie

Strzelanie do celu – w zanadrzu mamy łuki czy broń do strzelania sportowego, oczywiście wszystko przeznaczone dla dzieci i bezpieczne

Park linowy to nowość w naszym programie podczas tego wyjazdu. Niesamowity park linowy blisko naszego ośrodka – tarzanpark.pl!

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób. Możemy poczuć się jak w filmie z Robin Hoodem!

Pompowańce XXL – zobaczycie na miejscu ;)

Sportowiec obozu – od jakiegoś czasu już, mamy również tradycję, że wybieramy sportowca obozu. Jest to osoba, która wyróżniła się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale też zaangażowaniem w zajęcia oraz koleżeństwem :) dostaje od nas pamiątkową bluzę, koszulkę lub inny gadżet, który świadczy, że dołączył do elitarnego grona smile-swim team!

Zawody obozowe – tradycją naszą są zawody, które kończą naszą przygodę. Rywalizujemy zazwyczaj w dyscyplinach, które trenujemy przez okres naszego obozu. A dla najlepszych czekają nagrody. Jednak nikt nie jest pokrzywdzony i każdy wygrywa pamiątkowy medal i dyplom.

Wycieczka po miasteczku – nie może zabraknąć gofrów i lodów nad morzem, także w ramach odpoczynku robimy czasem wypady do centrum miasteczka.

Wyjątkowe nagrody i pamiątki

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy…

 • Nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych!
 • Upominki smile-swim!
 • Dyplom obozowy.
 • Pamiątkowa unikalna koszulka obozowa.
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Nasz Ośrodek

Camping Molo Surf SPOT Jastarnia

Molo Surf to rodzinny camping nad brzegiem Zatoki Puckiej z bogatą infrastrukturą kempingową i sportową, usługi noclegowe w przyczepach kempingowych o najwyższym standardzie, surferski ChiLLiBar z szerokimi tarasami nad samą wodą. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Molo Sport, u których będziemy gościć to firma działająca już od wielu lat na polskim rynku. Zaufało jej już wielu klientów! http://www.molosurf.com/

Zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach na terenie bazy MOLO SURF tuż obok naszego Centrum Sportów Wodnych. Nowo wybudowane domki kontenerowe. UWAGA KAŻDY UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR ORAZ PODUSZKĘ DO SPANIA!

Wyżywienie – Cztery posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu lub podawanych półmisków na stoły, obiad to 2-daniowe zestawy lunchowe, podwieczorek, kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Świeże warzywa i owoce każdego dnia. Dodatkowo grill integracyjny w trakcie obozu oraz na zakończenie! Kto był w zeszłym roku wie, że posiłki są bardzo smaczne i w tym roku będzie nas obsługiwać ta sama firma co w sezonie 2018.

Jak się zapisać?

Jak najszybciej! Bo liczba miejsc jest ograniczona!

Informacje organizacyjne

W jednym miejscu zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania…

Informacje organizacyjne

24.06.2019 (poniedziałek) – ul. Cietrzewia 22a z pod szkoły podstawowej nr 94. Szczegóły zostaną wysłane do osób zapisanych na wyjazd bliżej wakacji.

02.07.2019 (wtorek) – godziny popołudniowe ul. Cietrzewia 22a pod szkołą podstawową nr 94.

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. W przypadku specjalnej diety prosimy o kontakt.

 • Śpiwór oraz poduszka do spania
 • Książeczka zdrowia
 • Kurtka przeciwdeszczowa
 • Czapka
 • Strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • Strój kąpielowy, ręczniki, klapki
 • Kapcie
 • Kosmetyki
 • Bielizna osobista
 • Ciepłe bluzy
 • Płyny przeciw komarom
 • Krem do opalania
 • Kieszonkowe
 • Ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp.
 • Osoby posiadające własne pianki ocieplające do pływania mogą zabrać je ze sobą.
 • Tak samo w przypadku kasków do sportów wodnych lub kamizelek.

Informacje dodatkowe

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu. UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Uwaga od bieżącego roku obozów letnich zostają wprowadzone pewne zmiany.

Dzieci poniżej 9 roku życia

Ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, najmłodsze dzieci na obóz nie zabierają ze sobą telefonów.
Uczestnik poniżej 9 roku życia jak chce skontaktować się z rodzicami, może zawsze zrobić to przez kierownika obozu.

Dzieci powyżej 9 roku życia.

Starsze dzieci mogą zabrać ze sobą telefon, ale w związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony codziennie po kolacji zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i oddane rano po śniadaniu. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Bezpieczeństwo

Proszę się nie martwić. Tak jak wspominaliśmy wszystko jest w cenie obozu. Pianki docieplające, trapezy, kaski, kapoki i sprzęt do pływania.

Jeżeli warunki pogodowe przeszkodzą nam w wodnym szkoleniu, zamienimy atrakcje na lądowe, jednak musiałby to być bardzo skrajny przypadek, ponieważ windsurfing jest sportem „wdzięcznym” jeżeli chodzi o pogodę i możemy go uprawiać w różnych warunkach! Codziennie będziemy dobierać odpowiedni sport pod kątem pogody. Miejmy nadzieję, że Posejdon zapewni nam dobre wiatry i słońce :) w zanadrzu mamy jeszcze wiele innych atrakcji!

Trzeba zwrócić uwagę na to, że wybieramy się na podbój świata sportów wodnych, które uważane są często przez wiele osób za sporty ekstremalne, ale spokojnie wszystko będzie pod kontrolą. Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry w małych grupach oraz wyposażone w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo jak kamizelki i kaski. Zawsze też kontrolujemy pogodę, aby żadna burza nas nie zaskoczyła!

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia.

Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Opinie naszych Uczestników

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z zeszłorocznych obozów Smile-Swim. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozów 2018 oraz do Opinii, gdzie znajdziecie opinie naszych wszystkich obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało…

Inne nasze obozy

Każdy znajdzie coś dla siebie!