Obóz
Superowy

Piękna Góra 04.07-14.07.2019 (11 dni)

Obóz Superowy

1950
 • Zaliczka: 500 zł
 • Wiek uczestników: 6-15 lat
 • Miejsce: Piękna Góra

Informacje podstawowe

Obóz Superowy – Piękna Góra 04.07-14.07.2019 (11 dni)

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 4 lipca a kończy 14 lipca. Razem spędzimy 11 dni pełnych przygód!

Wiek i umiejętności

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1950 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Profil Obozu – Superowy

Superowy? Czyli jaki?

Był tak super, że został z nami na dłużej! :) Jest to obóz multisport, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo będzie też trochę czasu na odpoczynek podczas plażowania. Uczestnicy obozu SUPEROWEGO będą korzystali ze wszystkich możliwych atrakcji jakie oferuje nam ośrodek oraz oprócz tego dobrze bawić się przy różnych sportach zespołowych czy kąpać w jeziorze i odpoczywać na plaży.

To jest obóz gdzie uczestnicy zaliczą największą liczbę różnych atrakcji! Na pozostałych obozach jest motyw przewodni, który wypełnia główne bloki zajęciowe, a pozostałe atrakcje to dodatek. Tutaj jest odwrotnie! Idziemy na całość i bawimy się na wiele różnych sposobów odhaczając po kolei najfajniejsze zabawy i atrakcje z naszej listy.

Główne atrakcje

Co wchodzi w skład obozu superowego? Wszystko! :D

Strzelanie z łuku- Zobaczymy kto zostanie Robin Hoodem naszego obozu!

Strzelanie sportowe- Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Gry zespołowe- Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Pokazy chemiczne i wspólne doświadczenia naukowe razem z jedynym w swoim rodzaju chemikiem ;)

Wypadek, w którym jest duża ilość rannych osób. Co zrobić? Komu pierwszemu udzielić pomocy, kto nie może czekać? To gra podczas której nauczymy się pierwszej pomocy i działania pod presją. W zeszłym roku zdjęcia naszych obozowiczów, nie jednego przyprawiły o zawał ;)

Stare uliczne gry w niezapomnianym klimacie, czekają na naszych obozowiczów!

Integracyjne zajęcia, dzięki którym dzieci uczą się współpracy! Sam nie zbudujesz idealnego szałasu.

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinność akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia.

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Paintball – dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach

Park linowy- sprawdzi naszą równowagę i zręczność, zobaczymy komu się uda ukończyć cały tor. Oczywiście z asekuracją.

Mini golf- A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki? U nas to możliwe. Cenimy kreatywność!

Badminton- Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Stwórz wraz ze swoim rodem szlacheckim herb który będzie towarzyszył Wam do końca świata. Następnie zapoznaj się z rycerskim orężem, stocz pojedynek wedle zasad kodeksu rycerskiego. Raduj się i świętuj zwycięstwo po zakończonych zmaganiach.

Ścianka wspinaczkowa- 4 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki systemowy hydraulicznemu asekurujących uczestników. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

Zorbing- Zorbing + dmuchane rury to prawdziwa frajda dla dzieciaków! A przy tym jest to oczywiście całkowicie bezpieczne

Plażowanie- Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

Bieg na orientację – Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujny i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

Ognisko z pieczeniem kiełbasek- nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych.

Dyskoteka z Dj-em- W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

Zabawy integracyjne- To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…

Taekwondo- Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację- lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką 

Dzień konkursów- W tym roku to już tradycja Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych!

Magiczny świat czeka: gra w quidicza, nauka języka węży, na koniec wielki turniej magiczny. Czary, eliksiry i zaklęcia pomogą wygrać.

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji!

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy.

Skim -Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło.

To zajęcia dla twardzieli! Wyjście z sytuacji, z której nie ma wyjścia. Nauka przetrwania w ekstremalnych warunkach. Właśnie pośród dzikiej natury możesz odkryć, kim naprawdę jesteś. Tu miernikiem wartości są twoje umiejętności! Staw czoła wyzwaniom!

– Na Mazury popłyniemy łajbą z tektury! Lubisz podróżować? To coś dla Ciebie! Zmierz się w mazurskim wyścigu i sprawdź ile tras uda Ci się pokonać. Do dzieła!

Gra terenowa - obóz młodzieżowy

Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jak będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgu. Zobaczymy kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

Slack Line – ćwiczyć równowagę na bezpieczniej wysokości! Świetna zabawa i wyzwanie!

Zobaczymy komu uda się wytrwać najdłużej na plecach ogromnego byka, który chce zrzucić nas jak najszybciej! Oczywiście nie może zabraknąć kapelusza rodem z dzikiego zachodu!

Folia przygotowana na plaży, polana wodą i już mamy świetną zabawę!

Wyścigi papierowych samolotów- To już klasyka naszych obozów . Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

Nowości

Jako, że z roku na rok wraca do nas coraz więcej dzieci, staramy się dla Was przygotować coś ekstra super nowego!

Jako, że jest to profil ogólny i bardzo populary w tym roku odświeżamy go poprzez wprowadzenie dodatkowego motywu fabularnego pod tytułem… WIELKA GRA! To rozgrywka, w której będą brali udział wszyscy obozowicze. Będzie składała się z zagadek, wyzwań, zadań i różnych konkurencji. Codziennie będzie coś innego. Obozowicze będą zbierać punkty oraz wskazówki, aby ostatniego dnia powalczyć o nagrody i skarb, który będzie zakopany na terenie ośrodka w specjalnej skrzyni!

Niecodzienna piłka nożna, gdzie nasi zawodnicy będą schowani w dmuchanej zbroi, dzięki czemu w trakcie gry można bez obaw przewracać pozostałych zawodników ;)

Sprawdź jak bawią się twoi rówieśnicy w innych krajach i poznaj kulturę całego świata, po przez zabawę!

Wykorzystaj piękną pogodę i sprawdź co kryje pobliskie jezioro. Kajak to idealny środek transportu na mazurach!

Zobaczymy kto odnajdzie w sobie małego majsterkowicza! Będzie budowanie, skręcanie, sklejanie i wiele innych, a na koniec powstanie coś fajnego!

Trening ze specjalistą sztuk walki, który pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie!

Dodatkowa atrakcja dla chętnych oraz starszych uczestników. Pływanie na desce Wakeboardowej w specjalnym parku z wyciągiem. Jest to atrakcja wodna.

W tym roku postaramy się zwidzieć nowy park linowy niedaleko naszego ośrodka :) żeby było nowe fajniejsze wyzwanie!

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy niczym sam robin hood!

Zobaczycie na miejscu ;)

Na pewno przydadzą się okularki jak na basen i kąpielówki :) przeciwników jest wielu a naboje to balony z wodą!

Długie deskorolki, które zostały wymyślone przez amerykańskich surferów, aby zabić nudę w dni bez fal :) Dzięki temu my możemy surfować po asfalcie ;)

Białe koszulki, ciemne okularu, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! będzie się działo!

W przypadku złej pogody, zawsze możemy uciec w cieplejsze miejsce :) gdzie woda ma stałą temperaturę, a dodatkowo czekają na nas dodatkowe atrakcje!

Mamy pełno asów w rękawach, także postaramy się na prawdę zaskoczyć nawet tych, którzy jadą z nami po raz kolejny! ;)

Wyjątkowe nagrody i pamiątki

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy…

 • Nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych!
 • Upominki smile-swim!
 • Dyplom obozowy.
 • Pamiątkowa unikalna koszulka obozowa.
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Nasz Ośrodek

To miejsce wielokrotnie przez nas przetestowane!

Położenie Ośrodek wypoczynkowy GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Infrastruktura Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Zakwaterowanie Uczestniczy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach w 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem. Z ręką na sercu nie ma lepszego wyżywienia na całych mazurach :)

Jak się zapisać?

Jak najszybciej! Bo liczba miejsc jest ograniczona!

Informacje organizacyjne

W jednym miejscu zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania…

Informacje organizacyjne

04.07.2019 – ul. Cietrzewia 22a z pod szkoły podstawowej nr 94. Szczegóły zostaną wysłane do osób zapisanych na wyjazd bliżej wakacji.

14.07.2019 – godziny popołudniowe ul. Cietrzewia 22a pod szkołą podstawową nr 94.

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

UWAGA – indywidualna dieta jest dodatkowo płatna. O szczegóły prosimy pytać mailowo.

Informacje dodatkowe

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Uwaga od bieżącego roku obozów letnich zostają wprowadzone pewne zmiany.

Dzieci poniżej 9 roku życia

Ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, najmłodsze dzieci na obóz nie zabierają ze sobą telefonów.
Uczestnik poniżej 9 roku życia jak chce skontaktować się z rodzicami, może zawsze zrobić to przez kierownika obozu.

Dzieci powyżej 9 roku życia.

Starsze dzieci mogą zabrać ze sobą telefon, ale w związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony codziennie po kolacji zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i oddane rano po śniadaniu. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefonu zabrane przez dzieci na obóz.

 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe

Bezpieczeństwo

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

W razie potrzeby korzystamy z usług przychodni.

 • Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia.

Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Fotorelacja

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Promocje

Wybierz jedną z dwóch promocji!

Zniżka 50 zł

STALI BYWALCY

STALI BYWALCY

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

Zniżka 50 zł

RODZEŃSTWO

RODZEŃSTWO

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

Opinie naszych Uczestników

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z zeszłorocznych obozów Smile-Swim. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozów 2018 oraz do Opinii, gdzie znajdziecie opinie naszych wszystkich obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało…

Inne nasze obozy

Każdy znajdzie coś dla siebie!