Jeden obóz – dwa profile

W te wakacje chcemy być koniecznie wszyscy razem! Dlatego jedziemy na jeden obóz sportowy, ale o dwóch profilach! Jedno miasteczko obozowe, te same kwatery, wspólne zabawy, wygłupianie się i odpoczynek. A na główne zajęcia dnia, każdy wybiera to, co lubi najbardziej: kopanie piłki lub moczenie się w jeziorze. I wszyscy są zadowoleni…

Część piłkarska naszego obozu sportowego skierowana jest dla dzieci, które najlepiej nie rozstawałyby się z piłką. Piłkę będziemy kopać po śniadaniu, przed obiadem i po obiedzie. Nasz obóz sportowy wypełniony będzie treningami, rozgrywkami, turniejami, igrzyskami – będzie wszystko czego piłkarska dusza może zapragnąć.

Gwarantujemy jednocześnie, że mali pasjonaci sportów wodnych będą czuli się na wodno-rekreacyjnej części obozu jak ryby w wodzie. Pływać będziemy po śniadaniu, przed i po obiedzie, i potem też pewnie będziemy pływać ile tylko starczy nam sił.

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 15 a kończy 24 lipca. Razem spędzimy 10 dni pełnych sportu, przygód i zabawy!

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1690 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa oraz płyta ze zdjęciami z całego pobytu.

Wiek uczestników

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Koszty obozu młodzieżowego

1690
 • zaliczka: 500 zł
 • termin: 15-24 lipca (10 dni)
 • wiek uczestników: 7-13 lat

Dla kogo jest ten obóz?

Masz w domu małego sportowca, który nie usiedzi nawet chwili w jednym miejscu? Świetnie! Wyślij go na nasz obóz młodzieżowy, a my już będziemy wiedzieć jak spożytkować jego energię.

A może nie możesz odciągnąć swojego dziecka od smartfona, komputera czy konsoli do gier. Chętnie weźmiemy je ze sobą i pokarzemy, że aktywne spędzanie czasu też jest fajną zabawą.

Jeżeli martwisz się, że Twoje dziecko niewystarczająco umie pływać, lub nie umie jeszcze grać w piłkę, a bardzo chciałoby się nauczyć, to zapewniamy, że poziom zaawansowania nie będzie stanowić żadnej przeszkody.

Łap promocje na obóz!

Promocja

Szybka zaliczka

Szybka zaliczka

Obniż cenę obozu do 1600 zł. Wystarczy, że wpłacisz całą kwotę zaliczki do 15 marca.

Promocja

Rodzeństwo

Rodzeństwo

Dla rodzeństwa mamy zniżkę 100 zł od pary. Razem zawsze lepiej!

Promocja

Zaproś kolegów

Zaproś kolegów

Jeżeli kursant naszej szkoły zapisze na obóz kolegę spoza smile-swim – 50 zł zniżki od osoby.
Uczymy dzieci zasad bezpieczeństwa, aby czuły się pewnie i bezpiecznie.
Rozwijamy w dzieciach chęć odkrywania i poznawania świata sposobami innymi niż te, które znają z życia codziennego.
Uaktywniamy ducha współpracy i zdrowej rywalizacji.
Poznamy tajemniczy podwodny świat pełny wspaniałych kolorów i ciekawych mieszkańców.
Zapoznamy dzieci z najnowszymi sportami wodnymi, które pojawiły się na słonecznych plażach Kaliforni i zyskały ogromną popularność na innym kontynencie.

Profil wodno-rekreacyjny

Nasz obóz sportowy znajdować się będzie w ośrodku ProSerwy, który usytuowany jest dokładnie nad samym jeziorem Serwy. Bezpośredni dostęp oraz bliskość do wody będzie sprzyjać naszym aktywnościom wodnym.

Nasza przygodę zaczniemy obowiązkowo od poznania zasad bezpieczeństwa. Wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów i ratowników wodnych, którzy przekażą dzieciom jak powinny bezpiecznie korzystać z uroków mazur oraz zachowywać się nad wodą. Nie zabraknie pokazów ABC pierwszej pomocy i demonstracji akcji ratowniczych. Gdy już wszyscy uczestnicy obozu będą wiedzieć jak należy zachowywać się nad wodą, będziemy mogli zacząć korzystać z jej uroków!

Do dyspozycji naszego obozu sportowego będą oczywiście kajaki, rowerki wodne oraz łódki wiosłowe. Wycieczki rowerami wodnymi pozwolą nam podziwiać przepiękny krajobraz mazur od strony jeziora. Dzięki kajakom będziemy mogli odkrywać tutejsze dzikie plaże, samotne wysepki oraz bujne lasy pełne skarbów. Będziemy mieli również okazję przekonać się jak szybko może popłynąć łódka wiosłowa.

Każda wolna chwila wypełniona będzie grami i zabawami związanymi z wodą. Pan Daniel przekaże podstawy gry w piłkę wodną, którą miał okazję w młodości trenować. Będziemy również podglądać podwodny świat, nurkując przy brzegu z maską i rurką do nurkowania. Wszystko oczywiście pod kontrolą ratownika wodnego i po wcześniejszym przeszkoleniu dzieci.

Na naszym obozie sportowym planujemy również spróbować sił w zupełnie nowych dla większości dzieciaków sportach wodnych. Mowa tutaj o stand up paddle i skimboardzie, na wieść o których każdemu dziecku zaświecą się oczy z zachwytu…

Profil piłkarski

Obóz piłkarski przeznaczony jest nie tylko dla dzieci aktywnie trenujących. Nasz trener wprowadzi w tajniki gry piłkarskiej wszystkich uczestników obozu , nawet tych początkujących. Przewidziane są dwa trening dziennie w różnej formie (w zależności od warunków pogodowych). Jest to obóz sportowy, dlatego prócz elementów piłki nożnej skupimy się też na zajęciach ogólnorozwojowych, które korzystnie wpłyną na kondycję i sprawność naszych obozowych piłkarzy. Zobaczcie co będziemy robić podczas całego obozu:

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,
 • poznawanie elementów taktyki,
 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,
 • trenowanie celności,
 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,
 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,
 • doskonalenie prowadzenia piłki,
 • nauka współpracy w zespole,
 • przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,
 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry,
 • sparingi, oraz
 • mini turniej piłkarski o pierwszy w historii puchar smile-swim.

Ponadto na naszym obozie sportowym dzieci będą miały okazję zagrać w piłkarzyki giganty. Jest to super zabawa, która jednocześnie uczy współpracy! Dzieci wchodzą na boisko i zamieniają się w duże piłkarzyki trwale połączone ze sobą specjalną konstrukcją. Otaczają ich dmuchane bandy boiska, które sprawiają że można poczuć się jak malutki plastikowy piłkarzyk. Dzieci muszą dobrze współpracować i szybko wspólnie podejmować decyzje, które mogą przesądzić o wyniku meczu.

Poprawiamy warsztat, oraz uczymy gry zespołowej.
Poprawiamy kondycję oraz sprawność naszych piłkarzy.
Turniej dostarczy niesamowitych emocji i nauczy dzieci walki fair play o prawdziwe nagrody.
Pokazujemy, że więcej można osiągnąć przez dobrą współpracę niż w pojedynkę.
Pokażemy piłkarzom, że piłka może być równie ciekawa w wodzie jak na lądzie.
Bogata oferta różnorodnych atrakcji zaciekawią bez wyjątku każde dziecko.
Uczymy szacunku do przeciwnika oraz kontrolę swoich emocji.
To będzie czas uczciwej i drużynowej rywalizacji o rozmaite nagrody.
To będzie magiczny i niezapomniany wieczór, który na pewno będzie wspominany jeszcze długo po zakończeniu obozu.
Jak odnaleźć drogę w lesie? Nauczymy nawigacji oraz wielu innych umiejętności przydatnych dla każdego małego podróżnika.

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Gry i zabawy terenowe – chcemy przekazać dzieciom proste sposoby na aktywny i ciekawie spędzony czas w lesie. I nagle okaże się, że aby dobrze się bawić wcale nie potrzebujemy telefonu komórkowego czy komputera. Co dokładnie będziemy robić na naszym obozie młodzieżowym? Wszyscy razem zbudujemy wspaniałe szałasy i będziemy bawić się w gry terenowe. Zmęczymy się trochę biegając na wyścigach terenowych na orientację, aby później odpoczywać przy szałasie. A Pan Marcin opowie o tym jak powinniśmy się zachowywać w lesie oraz jak odnaleźć właściwy kierunek wędrówki nawet bez użycia kompasu.

Elementy sztuki walki Taekwondo – pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Obozowe ognisko – to czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem spędzamy czas przy jednym ognisku a wokół nas powoli zapada już zmrok. Przy okazji będzie mnóstwo przedstawień przygotowanych przez zespoły naszych obozowiczów. Wiele śmiechu i radości. Jednym słowem będzie się działo! Doszły mnie również słuchy, że kadra obozu też zawsze robi pokaz aktorski dla uczestników.

Obozowe igrzyska sportowe – czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Gdzie jedziemy?

Miejsce w którym odbędzie się nasz obóz młodzieżowy to Centrum wypoczynkowo-rekreacyjne PROSERWY (www.proserwy.pl), które jest jedyne w swoim rodzaju. Przede wszystkim jest bardzo kameralne, dzięki czemu uczestnicy poczują się jak w domu. Przepyszne jedzenie uzupełni naszą energię między jedną atrakcją a drugą.

Sam ośrodek znajduje się w miejscowości Serwy koło Augustowa w puszczy Augustowskiej nad samym jeziorem Serwy. Posiada własne kąpielisko, gdzie wstęp mają tylko goście ośrodka. Gdzie nie spojrzymy rozpościera się las i przyroda.

Noclegi w pokojach 3-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie obejmuje trzy posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu, śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Nasz obóz jest bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Informacje organizacyjne

Wyjazd

15 Lipiec 2015 (środa). Zbiórka o godz. 9.00 ul. Powstańców Śląskich 67A, parking przed kościołem. Wjazd z ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową przy straży pożarnej.

Powrót

24 Lipiec 2014 (piątek) między godz. 15.00 a 16.00. ul. Powstańców Śląskich 67A, parking przed kościołem. Wjazd z ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową przy straży pożarnej.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.

Lista rzeczy do zabrania

Książeczka zdrowia, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, strój sportowy, 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane, piłkarze – (strój piłkarski), strój kąpielowy, ręczniki, klapki, kapcie, kosmetyki, bielizna osobista, ciepła bluza, płyny przeciw komarom, krem do opalania, kieszonkowe.

Zapisy

Zapisy droga telefoniczną. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona! Czekamy na Twój telefon: 600 467 819