Termin

07-17.08.2021

Cena

Cena dla stałych klientów 2200 zł (osoba, która przynajmniej raz była z nami na obozie)
Cena dla nowych klientów 2299 zł
ZALICZKA: 500 zł

Wiek

Wiek uczestników:
6-15 lat

Miejsce

Lidzbark – ośrodek HALOMAZURY

Zupełna nowość w naszej ofercie

która powstała na prośbę naszych obozowiczów :) Lubimy słuchać jak chcieliby spędzać czas i wychodzić im naprzeciw, dlatego właśnie powstał obóz RAKIETOWY, na który mamy nadzieję, że przyjadą licznie! :)

Skąd taka nazwa?

Nazwa wzięła się od używania podczas obozu dużej liczby różnego rodzaju rakiet i rakietek, jak te do Ping ponga/badmintona/tenisa itp :)

Główne dyscypliny obozu

Obóz będzie zawierać sporty takie jak: badminton, palant, krykiet, baseball, frisbee, ping pong oraz oczywiście inne dodatkowe atrakcje. Poznamy te „RAKIETOWE” dyscypliny lepiej poprzez treningi, poznawanie zasad i samą grę! Będzie bardzo aktywnie i ciekawie. Zapraszamy wszystkie dzieci, które uwielbiają tego typu sporty! Na sam koniec oczywiście urządzimy zawody w wybranych dyscyplinach. :)

Ten obóz zawiera masę atrakcji

Oprócz głównego motywu czeka nas jeszcze masa innych atrakcji :) zawsze wsłuchujemy się w preferencje naszych obozowiczów i jeżeli akurat danego dnia nie mają na coś ochoty to nikogo nie zmuszamy.

Wykorzystujemy pogodę na 100%

Jak lato dopisze, to oczywiste, że więcej czasu będziemy spędzać w naszym odkrytym basenie czy na plaży :) W zanadrzu mam mnóstwo atrakcji i na pewno każdy obozowicz odkryje na obozie jakąś nową pasję!

Obóz łączony

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was sporo nowych atrakcji! Cieszymy się, że lubicie do nas wracać, dlatego chcemy Was co roku zaskakiwać!

W tym samym czasie w Lidzbarku będą jeszcze 3 inne profile obozowe smile-swim. Dzieci z różnych profili razem podróżują, jedzą posiłki i mogą mieszkać razem w pokojach. Są też główne atrakcje gdzie wszystkie obozy spotykają się razem.

Aby wystartował konkretny profil musimy mieć minimum 10 chętnych uczestników. W przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości osób uczestnik może wybrać jeden z pozostałych profili.

Jeszcze więcej atrakcji?

Sprawdźcie sami jakie przykładowe atrakcje na nas czekają. Dlaczego przykładowe? Bo na wypisanie wszystkich nie starczyłoby miejsca :D

Party games

Wiele ciekawy gier zręcznościowych, które można zrobić dosłownie wszędzie i świetnie bawiąc się razem ze swoimi przyjaciółmi.

Boks

Podstawowe elementy bokserskie w specjalnych rękawicach pod okiem trenera. Każdy będzie mógł uwolnić drzemiącą w nim moc!

Trick board

Czas sprawdzić jak się ma Wasza równowaga i co jesteście w stanie zrobić, kiedy podłoga nie jest stabilna ;)

SUP-y

Czyli superowe deski z wiosłem, które dają wiele możliwości :) w tym roku będą z nami częściej!

„Wodny zachód”

To nasza odmiana dzikiego zachodu ;) zamieniamy rewolwery na pistolety wodne i dobra zabawa gwarantowana.

„Palant”

Może nazwa brzydka ;) ale gra rewelacyjna!

Gra w 4 flagi

Świetna gra terenowa dla wszystkich obozowiczów

Kartki też potrafią latać!

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

Dyskoteka

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

Strzelanie sportowe

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne, także rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Strzelanie z łuku

Zobaczymy kto zostanie Robin Hoodem naszego obozu!

Zabawy integracyjne

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny i wiele, wiele innych…

Taekwondo

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Giga pocztówka

Aby rodzice nie tęsknili tworzymy mega pocztówkę, którą później wysyłamy im w relacji z obozu.

Nocna gra terenowa

Z elementami biegu na orientację lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

Obozowe igrzyska sportowe

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Ognisko z kiełbaskami

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych.

Gry zespołowe

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Leśne domki

Bardzo fajne integracyjne zajęcia w lesie, dzięki którym dzieci uczą się współpracować ! Samemu nikt nie zbuduje idealnego szałasu :)

Survival

To zajęcia dla twardzieli! Wyjście z sytuacji, z której nie ma wyjścia. Nauka przetrwania w ekstremalnych warunkach. Właśnie pośród dzikiej natury możesz odkryć, kim naprawdę jesteś. Tu miernikiem wartości są twoje umiejętności! Staw czoła wyzwaniom!

Mały architekt

Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jaki będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.

Baloniada

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

Dzień konkursów

W tym roku to już tradycja :) Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych!

Teleturniej

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgów. Zobaczymy, kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

Mega ślizgawka

Folia przygotowana na plaży, polana wodą i już mamy świetną zabawę ! ;)

INO

Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujni i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

Szkoła komandosów

Wcielimy się w rolę prawdziwego komandosa sił specjalnych, który wie, że powodzenie misji zależy od właściwej taktyki i odpowiedniego zamaskowania. Staniemy się niewidoczni i poprawnie wykonamy zadanie! Do dzieła komandosi!

Masterchef

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy :)

Mistrz smaku

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

Gry XXL

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

Runmageddon

W obozowym wydaniu daje nieźle popalić ;) zobaczymy co w tym roku przygotuje nasza kadra.

Archer Games

kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy niczym sam Robin Hood!

Wyścigi samochodów sterowanych

Tor, auta, gaz i jazda! Rozpisana drabinka turniejowa i zacięta rywalizacja niczym Kubica w F1.

Pompowańce XXL

Zobaczycie na miejscu ;)

Kajaki

Warto zwiedzić piękne okoliczne jeziora.

Bitwa na balony!

Na pewno przydadzą się okularki jak na basen i kąpielówki :) przeciwników jest wielu a naboje to balony z wodą!

Quady

Wszystko na specjalnym torze na terenie ośrodka, pod okiem fachowców!

Średniowiecze

Własnoręczne wytwarzanie łuków, a później testowanie ich na strzelnicy!

Samoobrona

Trening ze specjalistą sztuk walki, który pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie!

Bubble Football

Wielkie dmuchane piłki, a w nich zawodnicy. Gra w piłkę nożną, gdzie ważne jest nie tylko strzelenie gola, ale również świetna zabawa podczas zderzania się w trakcie gry :)

Park Linowy

Sprawdzi naszą równowagę i zręczność, zobaczymy komu się uda ukończyć cały tor. Oczywiście z asekuracją.

Trampolina

Chyba każdy lubi czasem wyskoczyć w inny wymiar ;) na nas czekają 3 trampoliny na terenie ośrodka.

Złota rączka

Zobaczymy kto odnajdzie w sobie małego majsterkowicza ! Będzie budowanie, skręcanie, sklejanie i wiele innych, a na koniec powstanie coś fajnego!

Color party!

Białe koszulki, ciemne okulary, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! Będzie się działo!

SKIM

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

Cyrkowe show

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinnością akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)

Slack Line

Ćwiczyć równowagę na bezpiecznej wysokości ! Świetna zabawa i wyzwanie!

Segway

Dzieci chyba sobie radzą na tym lepiej niż nasza kadra :) a daje im to wiele radości!

Paintball

Dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach.

Basen

Na czas złej pogody mamy do dyspozycji kryty basen, ale kiedy tylko wychodzi słońce możemy odkryć dach i harcować na świeżym powietrzu!

Mini Golf

A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki ? :) u nas to możliwe. Cenimy kreatywność.

Badminton

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Zorba

Wielka dmuchana kulka, w której możemy bez problemu pokonywać wszystkie przeszkody ;)

Ścianka wspinaczkowa

4 stopnie trudności, a wszystko bezpieczne dzięki systemowi hydraulicznemu asekurującego uczestników. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

Plażowanie

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone dają wiele możliwości. U nas plażowanie to nie tylko leżenie na plaży, ale też wiele gier integracyjnych i konkursów takich jak budowanie zamków z piasku!

Maraton filmowy

Oglądamy aż zaśniemy ;) Atrakcja dla kinomaniaków, którzy będą chcieli zrobić sobie nockę filmową :)

Mały artysta

Różne zajęcia artystyczne z których możemy skorzystać w przypadku słabszej pogody.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

 

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem. Z ręką na sercu – nie ma lepszego wyżywienia na całych mazurach :).

UWAGA: Indywidualna dieta jest dodatkowo płatna. O szczegóły prosimy pytać mailowo.

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami – Ośrodek sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek usytuowany jest na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujący 3,5 ha obiekt położony jest częściowo w lesie. Jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony. Odległość do strzeżonej plaży miejskiej nad Jeziorem Lidzbarskim wynosi ok. 50 m. Podczas wakacji w Ośrodku wypoczywają wyłącznie grupy dzieci.

www.podlipami.mazury.pl

Zakwaterowanie:

Noclegi w pokojach 3–5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe

Opcjonalnie dla wybranego profilu:

 • piłkarski (kilka strojów sportowych, korki lub żwirówki, ochraniacze, getry, rękawice bramkarskie, bidon)
 • survival (śpiwór, podręczny plecak, 2 zielone koszulki, jak ktoś posiada może zabrać elementy wojskowe (mundur/czapki/buty/bluzy itp) można zabrać własny namiot, długie spodnie do lasu )

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować strój kąpielowy itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W cenę wyjazdu wliczone jest wszystko!

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Już od zeszłego roku nie zabieramy sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :) sprawdziło się to rozwiązanie w zeszłym roku!

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą dostępne dla dzieci w trakcie budki telefonicznej – 2 razy w ciągu obozu. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów – będą mogły skorzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest taka potrzeba.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Bezpieczna infrastruktura
Ośrodek, w który będziemy, jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek
Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych.

Wykwalifikowana kadra
Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar
Autokar, którym podróżujemy, zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, więc mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna
W razie jakichkolwiek problemów korzystamy z pobliskiej przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas
Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby były one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)
Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101% oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Opinie

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Sami organizujemy zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dlatego już teraz zachęcamy Was do polubienie naszego Facebooka oraz Instagrama.

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Dyplom obozowy
 • Upominki smile-swim team dla każdego!
 • Medal lub dodatkowy gadżet
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Dodatkowo wiemy jak ważna jest sportowa rywalizacja w duchu fair play, dlatego na obozowiczów czekają różne zawody i konkursy, a dla najlepszych cenne nagrody rzeczowe, puchary i medale!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819