Co mówią o nas nasi kursanci oraz ich rodzice?

Czy może być lepsza reklama niż zadowoleni mali pływacy i ich rodzice? Oczywiście, że nie! Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do ciężkiej pracy :)

Przedstawiamy kilka opinii o naszej szkole pływania zebranych z różnych stron internetowych :)

Komentarze od naszych uczestników nauki pływania oraz ich rodziców możecie zobaczyć na naszym profilu na FB oraz na Google+.

Kadra ma świetne podejście do dzieci. Ich zaangażowanie podczas zajęć przekłada się na szybkie efekty w nauce pływania. Polecam wszystkim! 5 *****
Michał Ducki
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zajęć grupowych naszej córki, jak i z zajęć indywidualnych syna. A co najważniejsze nasze dzieci bardzo lubią lekcje pływania z Panem Marcinem i Panem Danielem, czyniąc pod ich kierunkiem wspaniałe postępy. Dziękujemy!
wew wewe
Fantastyczna szkoła pływania! Pełni zaangażowania instruktorzy oraz przyjazna, kameralna atmosfera. Czuć, że Smile-Swim tworzona jest przez ludzi z pasją do sportu i nauczania. Uwielbiam ich :)
Wiktoria Grzybowska
Pełni pasji i zaangażowania młodzi ludzie. Polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod opiekę profesjonalistów i życzliwych ludzi.
Mr2012P
Moja córka uczy się pływać ze Smile-Swim. Najlepsza szkoła pływania jaką znalazłam w Warszawie. Świetne podejście do dzieci. Polecam.
Karolina Walczyk
Najlepsza szkoła pływania. Bardzo profesjonalne podejście do podopiecznych oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie, która chcę zacząć przygodę z pływaniem jak również poprawić umiejętności:)
karol ka
Jesteście cudowni, dziękuję za cudowne zajęcia i fantastyczne szkolenie techniki. Polecam :)
Ania Tomkowska
Wiele razy z nimi pływałem i nigdy się nie zawiodłem!
Piotr Mazur
Moje dzieciaki 3 lata i 6 lat, uwielbiają zajęcia w szkółce Smile-Swim. Każde zajęcia to nowe umiejętności, wplecione w świetną zabawę, a wszystko to dzięki profesjonalnemu prowadzeniu zajęć. Prowadzący mają świetne podejście do dzieci. Jak najbardziej polecam zarówno dla maluszków, jak i starszych dzieci.
Joanna
Świetna szkółka pływania z wyjątkowym podejściem do kursanta. Obecność instruktora w wodzie pomaga wyeliminować błędy, które na pewno ciężko byłoby wyłapać z brzegu. Sama doskonale umiejętności pływania pod okiem jednego i instruktorów. Polecam !
Ania
Fajna szkoła i mój 7 letni syn chętnie chodzi na zajęcia, a różnie bywało w przeszłości. Z przyjemnością obserwuje jak robi postępy w nauce pływania pod okiem uśmiechniętych i profesjonalnych instruktorów. Polecam wszystkim.
Darek
Moja ośmioletnia córka chodzi od miesiąca na zajęcia do szkółki Smile-Swim. Jest zachwycona lekcjami pływania. Nie będę ukrywał, że ja też – doskonałe podejście do dzieci, małe grupy. Polecam.
Irek
Jesteśmy bardzo zadowoleni a syn szczęśliwy. Trener przesympatyczny, miły, kontaktowy – dzieci bardzo go lubią. Warto posłać dziecko! Pozdrawiam
Małgorzata
Naprawdę świetna szkoła pływania, profesjonalne podejście do zajęć, instruktorzy są bardzo kreatywni dzięki czemu dzieci chętnie pływają i nie nudzą się na zajęciach.
Monika