W ostatnią niedzielę odbyły się II już zawody pływackie organizowane przez nasza szkołę pływania! Frekwencja przerosła nasze wszelkie oczekiwania! Na starcie stanęło aż 120 uczestników. Cały basen był nasz!

Atmosfera była naprawdę fantastyczna! Towarzyszył nam duch rywalizacji, współpracy oraz wielkie emocje. Ale najważniejsza była dobra zabawa! Dla niektórych naszych zawodników były to pierwsze w życiu zawody!

Jako pierwsi wystartowali najmłodsi – na dystansie 25 metrów. Nasi starsi pływacy oraz Rodzice płynęli na dystansie 50 metrów. Po startach indywidualnych odbyły się sztafety rodzinne.

Wszyscy zawodnicy byli zwycięzcami – każdy otrzymał złoty medal oraz dyplomem za udział w imprezie. Pod koniec rozlosowaliśmy wśród wszystkich uczestników fantastyczne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów! Dodatkową atrakcją była yoga na supach oraz podwodne zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, oraz osobom, które pomagały nam w organizacji tak dużej imprezy! Za rok będziemy bić kolejne rekordy w ilości uczestników! Oczywiście nie może Was zabraknąć!

Więcej zdjęć...

… znajdziecie w naszej Galerii Google+. Znajdziecie tam ponad 200 zdjęć z tego wydarzenia! Nie martwcie się – nikogo nie pominęliśmy!