III Zawody Pływackie Smile-Swim 2017

Nasi drodzy, koniec szkoły i roku pływackiego zbliża się wielkimi krokami.
Dlatego już teraz chcielibyśmy was zaprosić na tradycyjne już w naszej szkole pływania
zawody pływackie kończące semestr.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas na wspólną świetną zabawę! :) Impreza jest całkowicie darmowa!

Informacje organizacyjne

Kiedy? 11 czerwca w godzinach 11:00 – 14:00 (niedziela)
Gdzie? Basen OSiR Włochy ul. Gładka 18

Kto może startować? Zawody są dla każdego związanego z naszą szkołą pływania! Od najmłodszych pływaków (3 lata) do osób dorosłych, które trenują razem z nami i chętnych rodziców, którzy chcieliby dołączyć do wspólnej zabawy wraz ze swoimi dziećmi!

Na wszystkich uczestników czekają medale i dyplomy, a dla najlepszych dodatkowe nagrody. Każdy będzie mógł coś wygrać w tomboli na koniec zawodów! Chodzi o dobrą zabawę i wspólne dzielnie się pasją do pływania.

Jak zgłosić się na zawody?

Jak zwykle zawody z roku na rok się rozwijają i w tym roku będą zorganizowane w bardzo profesjonalny sposób. Każdy uczestnik będzie musiał być zgłoszony drogą mailową (rejestracja staruje 1 czerwca i kończy się 8 czerwca) Uwaga po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane ze względu na ograniczone miejsce w szatniach – na basenie mamy ograniczoną liczbę uczestników. W razie nadmiaru chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

W czwartek wszystkie zgłoszone osoby dostaną drogą elektroniczną komunikat organizacyjny.

Dlaczego warto?

Nasze zawody pływackie to świetny pomysł na aktywnie spędzony dzień oraz rodzinną integrację! Dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy! :)

Nie zapominajcie również o nagrodach! Udało nam się już namówić klika osób do sponsorowania naszych zawodów, aby nagrody były jeszcze bardziej atrakcyjne i było ich jak najwięcej :) Naszymi sponsorami zostali między innymi: Decathlon Reduta / Ministerstwo sportu i turystyki / Manufaktura Wystroju / OSiR Włochy

Gdyby ktoś chciał dołączyć do tego zacnego grona zapraszamy do kontaktu :) nawet małe wsparcie się liczy, aby stworzyć uczestnikom niezapomnianą atmosferę!

II Zawody Pływackie

Koniecznie zobacz fotorelację z poprzedniej edycji naszych zawodów pływackich! Takie zawody to przede wszystkim super zabawa dla każdego oraz wielkie przeżycie dla dzieciaków! Zapraszamy!

I Zawody pływackie

Ciekawskich zapraszamy również do obejrzenia I edycji naszych zawodów pływackich!

Kontakt

W razie ewentualnych pytań proszę dzwonić lub pisać:

tel.: 600 467 819
biuro@smile-swim.pl