fbpx

Wiosenna nauka pływania

Wakacje planujesz spędzić nad morzem, jeziorem albo na miejskim basenie?
Ale czy Ty albo Twoja pociecha jesteście dobrze przygotowani na spotkanie z wodą?
A może tak szybki kurs pływania w szkole pływania Smile-Swim?

Jeszcze zdążymy przed wakacjami!

Do rozpoczęcia wakacji zostało jeszcze 9 tygodni. Niezależnie od tego czy w wakacje jedziecie nad morze, jezioro, albo może planujecie spędzić je na miejskiej pływalni, może warto przygotować się na spotkanie z wodą i zapisać się na naukę pływania?

Dlatego chcieliśmy zaprosić zarówno dzieci jak i dorosłych na wiosenną naukę pływania. Niezależnie od tego, czy dopiero chcecie się nauczyć pływać, czy może zależy Wam na doskonaleniu techniki pływania, na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę zaawansowania. 9 tygodni powinno wystarczyć…

Do naszej szkoły pływania można zapisać się w każdej chwili, nawet w środku, albo pod koniec semestru. W razie potrzeby organizujemy nowe grupki pływackie. Jest jeden warunek – trzeba zapisać się jeszcze przed wakacjami, bo w okresie wakacyjnym niestety nie znajdziecie nas na pływalni, a w mazurskim jeziorze. Więc nie warto zwlekać!

Zapisz się! Tel.: 600 467 819

By |2016-12-28T23:09:22+00:00Kwiecień 21st, 2015|Aktualności|0 Comments

About the Author:

avatar
Marcin to jeden z braci pomysłodawców i założycieli Smile-Swim. Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. W młodości trenował pływanie w takich klubach jak Warszawianka, czy Polonia Warszawa. Oprócz pływania ma również inne pasje sportowe, posiada instruktora pływania, kulturystki, snowboardu, kitesurfingu i koszykówki oraz jest ratownikiem wodnym i kierownikiem wycieczek kolonijnych. Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Dzieci go uwielbiają i nie ma takich, które nie chciałby pływać razem z nim.

Leave A Comment