Obóz windsurfingowy
Surfer 2019

24.06 – 02.07.2019
Jastarnia

Kolejna odsłona znanego już dobrze wśród dzieci obozu SURFER!
To mix atrakcji nad zatoką pucką w Jastarni z największym naciskiem na Windsurfing!
Kto jeszcze nie był, ten koniecznie musi spróbować!

Powiew świeżości!

Cieszymy się, że nasi obozowicze lubią do nas wracać i przeżywać z nami kolejne przygody, dlatego my staramy się ich nie zawieść i zawsze wymyślamy coś nowego, aby nie było rutyny! W tym roku również Was zaskoczymy ;)

Koszty obozu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2290 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest realizacja pełnego programu szkoleniowe, nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, dojazd na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody, oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Wiek i umiejętności

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 15 lat (ograniczenie wiekowe jest wprowadzone ze względu na specyfikę wybranych sportów wodnych). Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących jak i tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w sportach wodnych. Będą grupy dla każdego poziomu zaawansowania.

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 24 czerwca, a kończy 02 lipca. Specjalnie przesunęliśmy datę wyjazdu na poniedziałek po długim weekendzie, aby nie trzeba było wybierać między rodzinnym weekendem, a naszym obozem ;)

Obóz Windsurfingowy

2290
 • Zaliczka: 500 zł
 • Termin: 24.06-02.07.2018
 • Wiek uczestników: 8-15 lat

Jak zapisać się na Obóz Smile-Swim?

Główne atrakcje Obozu

Jakie zmiany w tym roku?

W tym roku stawiamy głównie na to co najbardziej podobało się naszym obozowiczom, czyli Windsurfing oraz pełno dodatkowych atrakcji.

A teraz konkretnie, ponieważ my stawiamy na maksimum wykorzystania wolnego czasu w wakacje! To nie jest nudna kolonia, gdzie sporty wodne ogląda się leżąc na plaży i patrząc jak robią to inni.

Jest to obóz zapewniający solidną dawkę szkolenia Wind oraz dodatkowych atrakcji!

Główne atrakcje

 • niezbędne szkolenie teoretyczne -15 godzin szkolenia praktycznego spędzonego na wodzie
 • 2 godziny wodnych atrakcji za motorówką (banan/wodne koło itp.)
 • szkolenie SUP (deska z wiosłem), MEGA SUP
 • longboardy, shortboardy
 • waterpolo
 • szkolenie carver
 • trickboardy, skimboardy
 • inne atrakcje przygotowane dla naszych uczestników

A co z przeszkodami?

Proszę się nie martwić. Tak jak wspominaliśmy wszystko jest w cenie obozu. Pianki docieplające, trapezy, kaski, kapoki i sprzęt do pływania.

Jeżeli warunki pogodowe przeszkodzą nam w wodnym szkoleniu, zamienimy atrakcje na lądowe, jednak musiałby to być bardzo skrajny przypadek, ponieważ windsurfing jest sportem „wdzięcznym” jeżeli chodzi o pogodę i możemy go uprawiać w różnych warunkach! Codziennie będziemy dobierać odpowiedni sport pod kątem pogody. Miejmy nadzieję, że Posejdon zapewni nam dobre wiatry i słońce :) w zanadrzu mamy jeszcze wiele innych atrakcji!

Trzeba zwrócić uwagę na to, że wybieramy się na podbój świata sportów wodnych, które uważane są często przez wiele osób za sporty ekstremalne, ale spokojnie wszystko będzie pod kontrolą. Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry w małych grupach oraz wyposażone w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo jak kamizelki i kaski. Zawsze też kontrolujemy pogodę, aby żadna burza nas nie zaskoczyła!

Najbardziej popularny sport nad polskim morzem. Osoby uprawiające tą dyscyplinę pływają dzięki wypornej desce oraz przy pomocy dużego żagla, przyczepionego do niej. Zaletą windsurfingu jest to, że można szkolić się praktycznie w każdych warunkach!

Co jest w cenie?

 • niezbędne szkolenie teoretyczne,
 • 15 godzin szkolenia praktycznego (w grupach 5-6 osobowych),
 • bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu sprzęt windsurfingowy, trapezy, stroje neoprenowe oraz kamizelki asekuracyjne.

Stawiamy na jakość, dlatego nasze grupki są bardzo kameralne :)

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

SUP jest nam już znany, ale… w tym roku będzie też MEGA sup drużynowy! Czyli deski na których może jednocześnie płynąć 10 osób! Zobaczymy jak wyjdzie współpraca drużynowa! ;)

Docelowo pływanie na desce, ale wyciągając wnioski z ostatnich obozów dużo więcej radości mają dzieci, kiedy pojawia się dmuchane koło i tak zwany banan ;) także głównie celujemy w te atrakcje, ale nie wykluczamy użycia deski, gdyby ktoś chciał się sprawdzić ;)

Nie mamy żadnego ograniczenia, ze względu na pogodę! To największy autu tej dyscypliny :) Wykorzystamy ją w bezwietrzny dzień w ramach odpoczynku.

W pakiecie mamy:

 • niezbędne szkolenie teoretyczne,
 • 2 godziny szkolenia, praktycznego,
 • bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu strój neoprenowy, kask i kamizelkę asekuracyjną.

SUP czyli deska z wiosłem, pozwala doskonalić nam swoją równowagę oraz zwiedzać linię brzegową zatoki :) Atrakcja znana z naszych innych obozów na mazurach.

Bardzo skrętne deskorolki, na których jeździmy po specjalnie wylanym betonowym torze, który charakteryzuje faliste podłoże.

Deska służąca do trenowania równowagi bez wykorzystania wody. Opiera się ona na małym wałku. Utrzymując równowagę musimy balansować na wałku wykonując przy tym różne zadania.

Duże pompowane boisko, dwie bramki, jedna piłka i gramy! Czyli piłka wodna, czas start!

Mini deseczki, które służą do trenowania równowagi oraz zwrotów na lądzie!

Długie deskorolki, które zostały wymyślone przez amerykańskich surferów, aby zabić nudę w dni bez fal :) Dzięki temu my możemy surfować po asfalcie ;)

Ps. Jeżeli ktoś by się zastanawiał, dlaczego zrezygnowaliśmy z opcji dodatkowej w postaci Kitesurfingu to odpowiadamy :) Jest to sport bardzo trudny i siłowy oraz w początkowej fazie teorii dość skomplikowany, przez co młodym adeptom często brakuje cierpliwości. Dodatkowo pogada musi być odpowiednia i czasami po porostu brakuje warunków do nauki. Dlatego po wywiadzie jaki zbieramy od naszych obozowiczów na koniec wyjazdu, zapadła decyzja aby zwiększyć ilość nowych atrakcji oraz winda, kosztem Kita :) mamy nadzieję, że będziecie z tego zadowoleni, a jak to się mówi ” przyszłość pokaże”…

Co jeszcze nas czeka?

Dodatkowe atrakcje są dobierane w zależności od warunków pogodowych. Nie wszystkie atrakcje mogą być zrealizowane. Jeżeli pogoda dopisuje to zawsze spędzamy czas aktywnie i na dworze, jeżeli jednak deszczyk zmusi nas do odpoczynku to organizujemy atrakcje pod dachem.

Wspólne Grillowanie – jako urozmaicenie życia towarzyskiego tuż nad samą zatoką! Niesamowity klimat i pyszne jedzenie!

Trochę magii, trochę zabawy i fajny wieczór od razu gotowy!

Kino letnie – tzw. pod chmurką! wygodne pufy popcorn rzutnik i gotowe. Idealne rozwiązanie na naładowanie baterii przed kolejnym dniem!

Plażowanie – jak już jesteśmy nad morzem to grzechem byłoby nie skorzystać z naszej pięknej bałtyckiej plaży. Będziemy tam wypoczywać po atrakcjach wodnych, grać w piłkę plażową i budować zamki z piasku! ;)

Gry i zabawy – po tylu latach wachlarz gier i zbaw mamy bardzo szeroki. Od biegów na orientację, gier planowych, ale w terenie, po zabawy muzyczne i wiele wiele innych

Gry zespołowe – kiedy na obozie są chłopcy nie może zabraknąć meczów w piłkę nożną, nawet na plaży ;) oczywiście dziewczynki często potrafią zawstydzić chłopców w grach zespołowych, także zawsze bawimy się wspólnie

Strzelanie do celu – w zanadrzu mamy łuki czy broń do strzelania sportowego, oczywiście wszystko przeznaczone dla dzieci i bezpieczne

Wycieczka po miasteczku – nie może zabraknąć gofrów i lodów nad morzem, także w ramach odpoczynku robimy czasem wypady do centrum miasteczka.

Zawody obozowe – tradycją naszą są zawody, które kończą naszą przygodę. Rywalizujemy zazwyczaj w dyscyplinach, które trenujemy przez okres naszego obozu. A dla najlepszych czekają nagrody. Jednak nikt nie jest pokrzywdzony i każdy wygrywa pamiątkowy medal i dyplom.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :) Także zawsze robimy wszystko co możliwe, żeby każdy, ale to każdy wrócił zadowolony!

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy ! :)

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Gdzie jedziemy?

Camping Molo Surf SPOT Jastarnia

Molo Surf to rodzinny camping nad brzegiem Zatoki Puckiej z bogatą infrastrukturą kempingową i sportową, usługi noclegowe w przyczepach kempingowych o najwyższym standardzie, surferski ChiLLiBar z szerokimi tarasami nad samą wodą. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Molo Sport, u których będziemy gościć to firma działająca już od wielu lat na Polskim rynku i zaufało jej już wielu klientów. http://www.molosurf.com/

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach na terenie bazy MOLO SURF tuż obok naszego Centrum Sportów Wodnych. Nowo wybudowane domki kontenerowe. UWAGA KAŻDY UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR ORAZ PODUSZKĘ DO SPANIA!

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu lub podawanych półmisków na stoły, obiad to 2-daniowe zestawy lunchowe, podwieczorek, kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Świeże warzywa i owoce każdego dnia. Dodatkowo grill integracyjny w trakcie obozu oraz na zakończenie! Kto był w zeszłym roku wie, że posiłki są bardzo smaczne i w tym roku będzie nas obsługiwać ta sama firma co w sezonie 2018.

Jak zapisać się na Obóz Smile-Swim?

Zobacz nasze poprzednie obozy!

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów! Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z zeszłorocznych obozów Smile-Swim. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozów 2017 oraz do Opinii, gdzie znajdziecie opinie naszych wszystkich obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało…

Informacje organizacyjne

Wyjazd

23.06 ( sobota ) - ul. Cietrzewia 22a z pod szkoły podstawowej nr 94. Szczegóły zostaną wysłane do osób zapisanych na wyjazd bliżej wakacji.

Powrót

02.07 (poniedziałek) – godziny popołudniowe ul. Cietrzewia 22a pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. W przypadku specjalnej diety prosimy o kontakt.

Rzeczy do zabrania

 • Śpiwór oraz poduszka do spania
 • Książeczka zdrowia
 • Kurtka przeciwdeszczowa
 • Czapka
 • Strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • Strój kąpielowy, ręczniki, klapki
 • Kapcie
 • Kosmetyki
 • Bielizna osobista
 • Ciepłe bluzy
 • Płyny przeciw komarom
 • Krem do opalania
 • Kieszonkowe
 • Ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp.
 • Osoby posiadające własne pianki ocieplające do pływania mogą zabrać je ze sobą.
 • Tak samo w przypadku kasków do sportów wodnych lub kamizelek.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Informacje dodatkowe

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA : Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, który skończył 9 lat. Ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, uczestnicy poniżej 9 roku życia telefonów nie zabierają, ale w odpowiedniej chwili (w trakcie przerwy między zajęciami) mogą skontaktować się z rodzicami z pomocą kierowników wyjazdów, którzy udostępniają wtedy swój telefon. Każdy rodzic może dzwonić do kierownika wyjazdu jeżeli chce skontaktować się z dzieckiem.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.