Obóz dla młodych piłkarzy i miłośników rowerów

Wiemy, że każde dziecko jest inne i interesuje się różnymi rzeczami, dlatego stworzyliśmy jeden obóz o dwóch profilach sportowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Amatorów piłki nożnej zapraszamy na profil piłkarski, gdzie treningi będą odbywały się dwa razy dziennie. Jest to obóz piłkarski dla wszystkich, bez względu na umiejętności piłkarskie! Zajęcie będą dostosowane zarówno dla dzieci, które już trenują piłkę nożną, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem!

Drugi profil przeznaczony jest dla miłośników rowerów, z którymi każdego dnia będziemy pokonywać ciekawą trasę rowerową oraz zwiedzać malownicze okolice. Grupa rowerowa będzie również podzielona odpowiednio ze względu na umiejętności oraz możliwości dzieci, tak aby każdy rowerzysta niezależnie od wieku poradził sobie z codziennymi wycieczkami.

Oprócz głównych motywów, które będą towarzyszyły nam przez 11 dni obozu zaplanowane są również inne atrakcje takie jak: park linowy, jazda quadami, ścianka wspinaczkowa, segway, sumo oraz wiele, wiele innych!

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 17 a kończy 27 lipca. Razem spędzimy 11 dni pełnych sportu, przygód i zabawy!

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1790 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa oraz płyta ze zdjęciami z całego pobytu.

Wiek uczestników

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Koszty obozu młodzieżowego

1790
 • zaliczka: 500 zł
 • termin: 17-27 lipca (11 dni)
 • wiek uczestników: 7-13 lat

Dla kogo jest ten obóz?

Oczywiście dla pasjonatów sportu, ale nie tylko! Na obóz zapraszamy tych, którzy uwielbiają spędzać czas na sportowo i brać udział w wielu integracyjnych zabawach oraz rywalizować w konkursach z nagrodami!

Zapraszamy również tych bardziej nieśmiałych w sportowym świecie, abyśmy mogli ukazać im cudowny świat aktywnych wakacji podczas których nie ma czasu na nudę!

Zbyt małe doświadczenie piłkarskie Twojego dziecka na pewno nie będzie przeszkodą! Nasz doświadczony trener potrafi zmotywować każdego i nauczyć go podstawowej techniki oraz strategii. Jeżeli chodzi o profil rowerowy to również jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność jazdy na „dwóch kółkach”. O resztę zadbamy już my :)

Łap promocje na obóz!

Promocja

Stali bywalcy

Stali bywalcy

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

Promocja

Rodzeństwo

Rodzeństwo

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

Promocja

Zaproś kolegów

Zaproś kolegów

Dobrze mieć przyjaciół blisko siebie! Przyjaciele dostają od nas zniżkę 50 zł od osoby!

Profil piłkarski

Jest to już stały element wszystkich obozów Smile-Swim! Dobrze w lato na chwilę zapomnieć o pływaniu i sprawdzić się w sporcie drużynowym. Nasi trenerzy od piłki nożnej są niezastąpieni :), a dzieci ich uwielbiają! Nawet te, które przed obozem mówiły, że słabo radzą sobie z piłką nożną, były zachwycone a trenerzy dumni z poczynionych postępów ich podopiecznych…

Gramy dwa razy dziennie. Przed i po obiedzie. Treningi trwają od 1,5 do 2 godzin. Nie jest to tylko i wyłącznie swobodna gra, ale trenowanie różnych aspektów związanych z tą fascynującą dyscypliną.

Marzenia młodych piłkarzy o lepszej grze zrealizujemy poprzez treningi kondycyjne, koordynacyjne, motoryczne, motywacyjne oraz skupiające się na koncentracji. Realizując zajęcia zawsze pamiętamy o tym, iż dzieci przyjeżdżają dla przyjemności i zabawy. Staramy się brać pod uwagę nastrój każdego uczestnika i jego ewentualne obawy związane przykładowo z udziałem w turnieju. Co będziemy robić?

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,
 • poznawanie elementów taktyki,
 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,
 • trenowanie celności,
 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,
 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,
 • doskonalenie prowadzenia piłki,
 • nauka współpracy w zespole,
 • przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,
 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry,sparingi, oraz
 • mini turniej piłkarski o drugi w historii puchar Smile-Swim.

Sport to nie tylko gra, ale również wartości, których uczymy na naszych obozach piłkarskich. Bez właściwych wartości no boisku zawodnik nigdy nie będzie częścią drużyny. Właśnie tego uczymy naszych małych piłkarzy. Aby drużyna była dobra i sprawna musi na boisku i poza nim tworzyć jedność. Odstawić na bok indywidualności oraz w pełni się zintegrować. Uczymy szacunku do przeciwnika oraz radości ze zwycięstwa.

Poprzednie obozy!

Zobacz jak wyglądał poprzedni obóz z profilem piłkarskim. Możesz prześledzić całą relację dzień po dniu, poczytać komentarze uczestników oraz obejrzeć zdjęcia z całego wyjazdu.

Profil rowerowy

Rowery to sport, który towarzyszy nam od bardzo dawna i znamy się na „dwóch kółkach” tak samo dobrze jak na pływaniu. Organizatorzy obozu czyli bracia Marcin i Daniel startują w maratonach rowerowych i chcą swoją pasją zarażać również dzieci.

Uczestników obozu rowerowego podzielimy na grupy adekwatne do wieku oraz umiejętności, tak aby każdy poradził sobie zarówno z dystansem jaki i trudnościami związanymi z różnorodnością terenu.

Każda grupa rowerowa będzie jeździła z dwoma opiekunami, którzy będą dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Na wycieczki będziemy zabierać napoje, aby w krótkich przerwach uzupełnić swoje siły. W dłuższych wycieczkach będzie zaplanowany postój w sklepie aby kupić na wzmocnienie świeże picie oraz coś słodkiego.

Oprócz tradycyjnych wycieczek rowerowych, gdzie będziemy zwiedzać przepiękną okolicę, będziemy również doskonalić swoją technikę pokonując specjalnie przygotowany wcześniej tor przeszkód. Próbie zostanie poddana równowaga naszych rowerzystów oraz sprawność w pokonywaniu najrozmaitszych przeszkód.

Zapoznamy dzieci z serwisowaniem rowerów. Będą to podstawowe umiejętności, ale bardzo przydatne każdemu rowerzyście: wymiana dętki, łatanie dziury w dętce, zmiana łańcucha, czyszczenie napędu, regulowanie hamulców.

Czeka nas wiele konkursów i wyzwań. Zwieńczeniem obozu będą zawody rowerowe polegające na pokonaniu wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie.

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Quady – jazda po torze pojazdami przystosowanymi dla dzieci (bardzo mała prędkość). Mała prędkość ale duża frajda! :)
Paintball – strzelnica leśna z celami statycznymi. Jako że w tym wieku mało uczestników miało do czynienia z grą związaną z markerami i kulkami na farbę zaczynamy od podstaw aby było bezpiecznie. Zabawa i tak przynosi wiele radości, a dzieci mogą się wykazać celnością.
Sprawność i równowaga to dwie najbardziej potrzebne umiejętności przy tej zabawie. Oczywiście wszystko z odpowiednią asekuracją.
Ścianka wspinaczkowa stanowi dobry trening przed spróbowania swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.
Segway to coraz bardziej popularny środek transportu, który coraz częściej możemy spotkać w centrach handlowych. Każdy widział tę nowinkę techniki, ale mało kto miał okazję spróbować na niej jeździć. My to zmienimy! :)
W zeszłym roku w deszczowy dzień mistrzem samolotów został Pan Artur, który pokonał w finale obozowicza Igora na milimetry. Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku?
Nasze żaglówki będziemy budować ze styropianu lub kory. Materiału mamy pod dostatkiem, a można zrobić naprawdę widowiskowe statki!
Warto aby każdy z uczestników wiedział jak bezpiecznie udzielić pierwszej pomocy! Symulacje różnych sytuacji, czy na boisku piłkarskim czy na wycieczce rowerowej!
Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!
Zorbing + dmuchane rury to prawdziwa frajda dla dzieciaków! A przy tym jest to oczywiście całkowicie bezpieczne.
Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :)
Zabawy integracyjne to świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę!W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny,bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza,trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…
Jest ktoś, kto nie chciałby zostać prawdziwym piratem lub rozbitkiem i nie spróbować wybudować tratwy z prawdziwego zdarzenia? :)
Ten kto widział stroje z materaców do sumo, wie że będzie dużo śmiechu! :D
W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!
Wyprawa rowerami wodnymi i kajakami to fajna atrakcja na przyjemny słoneczny dzień.
Pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…
Integracja i wspólna zabawa to podstawa dużych piłkarzyków, kiedy dzieci wraz z kadrą zamieniają się w figurki na olbrzymim stole!
Bieg patrolowy połączony z dobrą orientacją i rozwiązywaniem zagadek to świetna zabawa. U nas zwana również „50”. Nasi stali obozowicze znają ją doskonale!
Pierwsze wyprawy po Parku to prawdziwe oderwanie od rzeczywistości i poznanie zielonego raju. Bardzo cenne doświadczenie szczególnie dla dzieci, które w dzisiejszych czasach mają bardzo mało możliwości od takich atrakcji.
Tenis, hokej na trawie, siatkówka plażowa, mini golf, basen – zabawa w kulach do chodzenia po wodzie
Kiedy dopadnie nas zmęczenie od licznych atrakcji sportowych czekają na nas klocki Lego! Każdy je zna i lubi :) Bardzo fajna alternatywna na pochmurny dzień.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek – tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych!
Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)
Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Gdzie jedziemy?

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami ( http://www.podlipami.mazury.pl/ )

Ośrodek usytuowany jest na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujący 3,5 ha obiekt położony jest częściowo w lesie. Jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony.

Odległość do strzeżonej plaży miejskiej nad Jeziorem Lidzbarskim wynosi ok. 50 m. Podczas wakacji w Ośrodku wypoczywają wyłącznie grupy dzieci.

Noclegi w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Ponieważ wkładamy całe serce w to aby obozy były jak najwspanialszym przeżyciem dla dzieci. Na obozie zawsze jest przynajmniej jeden z założycieli firmy Smile-Swim czyli Daniel lub Marcin i jako że jesteśmy firmą kameralną wszystko co robimy jest wykonane na 100% ponieważ zależy nam na jakości.

Dzieci traktujemy indywidualnie i dbamy o ich dobre samopoczucie. Mamy już na koncie wiele sukcesów w postaci „pierwszych obozów” dla niektórych obozowiczów. Cieszymy się z tego ponieważ wiemy, że pierwsze obozy zawsze są najtrudniejsze dla dzieci!

Dbamy również o bezpieczeństwo dzieci. Nie ma u nas miejsca na tak zwaną „samowolkę” zajęcia zawsze są organizowane od A do Z. Słuchamy każdego obozowicza i staramy się rozwiązywać ich bieżące problemy.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Bezpieczna infrastruktura

Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100 % zaufania.

Bezpiecznie spędzony czas

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Na terenie ośrodka całodobowo przebywa pielęgniarka a lekarz rodzinny systematycznie odwiedza ośrodek, w którym będziemy i w razie potrzeby może zostać wezwany telefonicznie.

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Informacje organizacyjne

Wyjazd

17.07.2016 – zbiórka 8:30 i wyjazd 9:00,
ul. Cietrzewia 22a,
z pod szkoły podstawowej nr 94.

Powrót

27.07.2016 – około godziny 15:00,
ul. Cietrzewia 22a,
pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci.

Lista rzeczy do zabrania

Książeczka zdrowia, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, strój sportowy, 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane, piłkarze – (strój piłkarski), strój kąpielowy, ręczniki, klapki, kapcie, kosmetyki, bielizna osobista, ciepła bluza, płyny przeciw komarom, krem do opalania, kieszonkowe. Profil rowerowy dodatkowo musi zabrać asortyment : rower, kask, rękawiczki, bidon, mały plecak turystyczny, spodenki sportowe odpowiednie na rower.

Zapisy

Zapisy droga telefoniczną lub mailową. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!
Czekamy na Twój telefon: 600 467 819 lub e-mail biuro@smile-swim.pl

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Jak się zapisać? Zadzwoń do nas, lub wyślij e-maila na adres: biuro@smile-swim.pl. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!