06.08-16.08.2020 (11 dni)

2099 zł
Zaliczka według informacji z maila organizacyjnego

Wiek uczestników:
6-15 lat

Lidzbark

Dla kogo jest ten obóz?

Dla każdego fana piłki nożnej. Treningi będą urozmaicone, także nikt nie będzie się nudził. Zapraszamy całkowicie początkujące osoby, jak i te grające już gdzieś w klubach. Najważniejsze jest jednak to aby mieli chęci i zapał do trenowania! Nowoczesny orlik czeka na naszych piłkarzy.

Ile będzie treningów?

Bądźmy szczerzy! To jest obóz dla dzieci, które lubią grać w piłkę. Nie muszą być profesjonalistami, ale muszą to po prostu lubić i mieć z tego fun! Dlatego robimy dwa treningi dziennie! Treningi będą się odbywać dwa razy dziennie przed i po obiedzie lub wieczorem i trwać około 2 godzin.

Zawsze też w trakcie obozu staramy się zmierzyć z drużyną innej grupy spędzającej czas na obozie :) wtedy obóz piłkarski może liczyć na wsparcie pozostałych obozów smile-swim spędzających czas w tym samym czasie w Lidzbarku.

Co będziemy trenować?

 • trenowanie zagrywek piłkarskich,

 • poznawanie elementów taktyki,

 • doskonalenie aspektów technicznych, pomagających w grze 1 na 1,

 • trenowanie celności,

 • nauka prawidłowego ułożenia nogi przy kopnięciu,

 • ćwiczenie dośrodkowań i rzutów rożnych,

 • doskonalenie prowadzenia piłki.

Co jeszcze czeka naszych piłkarzy?

 • nauka współpracy w zespole oraz przekazywanie wartości sportowych, których powinien przestrzegać każdy prawdziwy piłkarz,

 • różne scenariusze gry i specjalnie postawione cele aby trenować omawiany wcześniej aspekt gry, sparingi,

 • mini turniej piłkarski o kolejny już w historii puchar Smile-Swim ;)

Pamiętamy, że dzieci są na wakacjach i mają się dobrze bawić! Dlatego jest też czas na inne atrakcje i odpoczynek oraz luźniejszą grę w postaci mini meczów.

Sport to nie tylko gra,

ale również wartości, których uczymy na naszych obozach piłkarskich. Bez właściwych wartości no boisku zawodnik nigdy nie będzie częścią drużyny. Właśnie tego uczymy naszych małych piłkarzy. Aby drużyna była dobra i sprawna musi na boisku i poza nim tworzyć jedność. Odstawić na bok indywidualności oraz w pełni się zintegrować.

Uczymy również szacunku do przeciwnika oraz radości ze zwycięstwa. W zeszłym roku nawet kadra Smile-Swim uległa naszym zawodnikom. Warto też zauważyć, że najbardziej wartościowym zawodnikiem został najmłodszy uczestnik Julek (jeden z kapitanów).

Obóz łączony

W tym samym czasie w Lidzbarku będą jeszcze dwa inne profile obozowe smile-swim, także dzieci z różnych profili razem podróżują, jedzą posiłki i mogą mieszkać razem w pokojach. Są też główne atrakcje gdzie wszystkie obozy spotykają się razem.

Aby wystartował konkretny profil musimy mieć minimum 10 chętnych uczestników. W przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości osób uczestnik może wybrać każdy z pozostałych profili.

Kolejny raz na naszym obozie?

Możecie spodziewać się powiewu świeżości jak co roku ;) a wierzcie nam, że jak mamy już obozowiczów, którzy byli z nami na 10 obozach to na prawdę nie jest łatwe aby zaskoczyć ich kolejnego roku :D Staramy się!

Cieszymy się, że nasi obozowicze lubią do nas wracać i przeżywać z nami kolejne przygody, dlatego my staramy się ich nie zawieść i zawsze wymyślamy coś nowego, aby nie było rutyny! W tym roku również Was zaskoczymy.

A co oprócz piłki nożnej?

 Mnóstwo atrakcji! nie uda nam się pewnie zorganizować czasu na wszystko, ale będziemy dobierać je odpowiednio do pogody i „zapału” uczestników ;)

Jako, że z roku na rok wraca do nas coraz więcej dzieci, staramy się dla Was przygotować coś ekstra super nowego! Także jak co roku będzie kilka niespodzianek! W tym roku w opisie atrakcji nie ujawnimy wszystkich sekretów ;)

Chyba każdy lubi czasem wyskoczyć w inny wymiar ;) na nas czekają 3 trampoliny na terenie ośrodka

Wszystko na specjalnym torze na ternie ośrodka, pod okiem fachowców!

Dzieci chyba sobie radzą na tym lepiej niż nasza kadra :) a daje im to wiele radości!

Duża dmuchana deska z wiosłem, żeby nawet na mazurach móc poczuć się jak surfer ;)

Folia przygotowana na plaży, polana wodą i już mamy świetną zabawę!

Różne zajęcia artystyczne z których możemy skorzystać w przypadku słabszej pogody.

Na użytek naszych obozowiczów jest kryty basen podczas złej pogody, ale kiedy tylko wychodzi słońce możemy odkryć dach i harcować na świeżym powietrzu!

Wielkie dmuchane piłki, a w nich zawodnicy. Gra w piłkę nożną, gdzie ważne jest nie tylko strzelenie gola, ale również świetna zabawa podczas zderzania się w trakcie gry :)

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny wiele wiele innych…

Sprawdzi naszą równowagę i zręczność, zobaczymy komu się uda ukończyć cały tor. Oczywiście z asekuracją.

Białe koszulki, ciemne okulary, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! będzie się działo!

warto zwiedzić piękne okoliczne jeziora.

zobaczycie na miejscu… ;)

Na pewno przydadzą się okularki jak na basen i kąpielówki :) przeciwników jest wielu a naboje to balony z wodą!

Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujni i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

4 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki systemowy hydraulicznemu asekurujących uczestników. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym.

dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach.

Ćwiczy równowagę na bezpieczniej wysokości! Świetna zabawa i wyzwanie!

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Zorbing + dmuchane rury to prawdziwa frajda dla dzieciaków! A przy tym jest to oczywiście całkowicie bezpieczne.

Własnoręczne wytwarzanie łuków, a później testowanie ich na strzelnicy!

Zobaczymy kto odnajdzie w sobie małego majsterkowicza! Będzie budowanie, skręcanie, sklejanie i wiele innych, a na koniec powstanie coś fajnego!

Trening ze specjalistą sztuk walki, który pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie!

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie. Pod jej okiem dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji.

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych…

Bardzo fajne integracyjne zajęcia w lesie, dzięki którym dzieci uczą się współpracować! Samemu nikt nie zbuduje idealnego szałasu :)

To zajęcia dla twardzieli! Wyjście z sytuacji, z której nie ma wyjścia. Nauka przetrwania w ekstremalnych warunkach. Właśnie pośród dzikiej natury możesz odkryć, kim na prawdę jesteś. Tu miernikiem wartości są twoje umiejętności! Staw czoła wyzwaniom!

Zobaczymy kto zostanie Robin Hoodem naszego obozu!

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Na Mazury popłyniemy łajbą z tektury! Lubisz podróżować? To coś dla Ciebie! Zmierz się w mazurskim wyścigu i sprawdź ile tras uda Ci się pokonać. Do dzieła!

Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jak będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgu. Zobaczymy kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

Wcielimy się w rolę prawdziwego komandosa sił specjalnych, który wie, że powodzenie misji zależy od właściwej taktyki i odpowiedniego zamaskowania. Staniemy się niewidoczni i poprawnie wykonamy zadanie! Do dzieła komandosi!

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy :)

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinność akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)

W tym roku to już tradycja :) Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :)

A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki? :) u nas to możliwe. Cenimy kreatywność

Nocna gra terenowa z elementami biegu na orientację – lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych i konkursów.

Tor, auta, gaz i jazda! Rozpisana drabinka turniejowa i zacięta rywalizacja niczym Kubica w F1.

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy niczym sam robin hood!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami – Ośrodek sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek usytuowany jest na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujący 3,5 ha obiekt położony jest częściowo w lesie. Jest ogrodzony, oświetlony oraz chroniony. Odległość do strzeżonej plaży miejskiej nad Jeziorem Lidzbarskim wynosi ok. 50 m. Podczas wakacji w Ośrodku wypoczywają wyłącznie grupy dzieci.

www.podlipami.mazury.pl

Noclegi: w pokojach 3-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem.

 • strój piłkarski
 • buty piłkarskie
 • rękawice piłkarskie (nieobowiązkowe)
 • książeczka zdrowia
 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W tym roku rezygnujemy ze sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :)

Uwaga od bieżącego roku obozów letnich zostają wprowadzone pewne zmiany.

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą wydawane co dwa dni na przerwę poobiednią . Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2099 zł (sprawdź promocje)

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Bezpieczna infrastruktura
Ośrodek w który będziemy jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek
Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra
Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar
Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna
W razie jakikolwiek problemów korzystamy z pobliskiej przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas
Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych!
 • Upominki smile-swim!
 • Dyplom obozowy.
 • Pamiątkowy unikalny gadżet obozowy (tym razem mamy inny pomysł niż koszulka ;))
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Każda osoba, która była z nami chociaż na jednym obozie łapie zniżkę 49 zł.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819