Termin

19-26.08.2021

Cena

Cena dla stałych klientów 2050 zł (osoba, która przynajmniej raz była z nami na obozie)
Cena dla nowych klientów 2150 zł
ZALICZKA: 500 zł

Wiek

Wiek uczestników:
5–13 lat

Miejsce

Piękna Góra – ośrodek Gwarek

MÓJ PIERWSZY OBÓZ

Jest to unikalny obóz wśród innych wyjazdów – skierowany do dzieci, które pierwszy raz w życiu chcą spróbować samodzielności, ale mają pewne obawy oraz do dzieci, które wolą kameralne i krótsze wyjazdy niż nasze standardowe 11 dni.

Od lat jeżdżą z nami dzieci w wieku nawet 5,5 roku ! Mamy dużą wprawę w zajmowaniu się takimi młodymi obozowiczami, dlatego stwierdziliśmy, że warto byłoby stworzyć obóz specjalnie dla nich :)

Obóz ma profil SUPEROWY czyli odpowiednik sportowo-rekreacyjnego, ale w naszym niepowtarzalnym wydaniu!

CO WYRÓŻNIA TEN OBÓZ?

 • liczba dni spędzonych na obozie,

 • inne zasady korzystania z telefonów komórkowych oraz odwiedzin rodziców,

 • bardzo szczegółowa i indywidualna opieka związana z większą liczbą opiekunów,

 • bardzo urozmaicony program obozu, bez sprecyzowanego profilu.

CZY MOŻNA JECHAĆ DRUGI RAZ NA TEN OBÓZ?

Tak :) mimo że jest on pod hasłem „mój pierwszy obóz”, to mamy dzieci, które zakochały się w klimacie tego wyjazdu. Także zapraszamy nawet tych, którzy już raz z nami byli :)

STARSZE RODZEŃSTWO CHCE JECHAĆ JAKO WSPARCIE?

Świetnie! W tym samym czasie mamy obóz POWER! Nazwa obozu wzięła się z powodu skumulowania wszystkich atrakcji w krótszym czasie. Normalny obóz ogólnosportowy, na który zapraszamy starsze rodzeństwo do 15. roku życia. Na ten obóz zapraszamy normalnie starsze dzieci, ponieważ dzieci z tego profilu będą mieć zajęcia osobno, ale będziemy jadać wspólnie posiłki i mieszkać w jednym budynku. Dzięki temu młodsze rodzeństwo będzie czuło wsparcie :)

ZABAWA, ALE TEŻ NAUKA

Oprócz tego, że będziemy się świetnie bawić, to będziemy też uczyć dzieci „życia obozowego” tak, aby jadąc na kolejny obóz z nami wiedziały już jak samodzielnie sobie poradzić. Na tym obozie wspomagamy obozowiczów cały czas, ale to też nie znaczy, że robimy coś za nich… Chodzi o to, żeby dawały sobie radę same. Chcecie przykłady?

 • pokazujemy, jak ścielić łóżko i utrzymywać czystość,

 • uczymy, jak zachowywać się w większej grupie na posiłkach,

 • tłumaczymy na czym polega zbiórka i dwuszereg,

 • wyjaśniamy, jak wygląda dzień obozowicza i jak przygotowywać się na zajęcia,

 • codziennie sprawdzamy czy każdy się wykąpał oraz czy zmienia regularnie ubrania.

Moglibyśmy tak jeszcze długo wypisywać, ale myślę, że już wiecie o co chodzi w haśle „nauka” :) Na tym obozie wszystko dzieje się w trochę zwolnionym tempie, aby nikt się nie stresował, że sobie nie da rady czy nie zdąży czegoś zrobić.

CO NA NAS CZEKA?

Co będziemy robić? BARDZO DUŻO RÓŻNYCH NIESAMOWITYCH RZECZY ;) tak to bym określił, jeżeli miałbym użyć jednego zdania. A jeżeli chcemy poznać szczegóły to zapraszamy do lektury poniżej.

Jeśli ktoś będzie jechał kolejny raz na mój pierwszy obóz to zaskoczymy go na pewno nowymi atrakcjami, ponieważ co roku się rozwijamy i szykujemy dla Was zupełnie nowości!

8 dni niesamowitych atrakcji,

aby z uśmiechem zakończyć wakacje ! Obóz będzie bardzo urozmaicony i każdy znajdzie coś dla siebie! Będziemy korzystać ze wszystkich atrakcji, które oferuje nam ośrodek, grać w gry zespołowe, wspólnie tworzyć niesamowite zabawy, odpoczywać nad jeziorem i pływać w basenie, spełniać się artystycznie podczas niektórych zajęć, strzelać z łuku i grać w paintball oraz wiele wiele innych! Nie będzie czasu na tęsknotę i nudę!

W tym roku nowością będzie więcej gier fabularno-przygodowych przygotowanych specjalnie dla naszych obozowiczów przez naszą kadrę. Będzie się działo!

Zobaczcie

jakie atrakcje czekają na naszych obozowiczów!

Party games

Wiele ciekawy gier zręcznościowych, które można zrobić dosłownie wszędzie i świetnie bawiąc się razem ze swoimi przyjaciółmi.

Twierdza

Niesamowita gra terenowa na terenie starej twierdzy! Czeka nas kilka godzin niezwykłej fabularnej rozgrywki!

Boks

Podstawowe elementy bokserskie w specjalnych rękawicach pod okiem trenera. Każdy będzie mógł uwolnić drzemiącą w nim moc!

Trick board

Czas pokazać jaką macie równowagę i co jesteście w stanie zrobić, kiedy podłoga nie jest stabilna ;)

SUP-y

Czyli superowe deski z wiosłem, które dają wiele możliwości :) w tym roku będą z nami częściej!

„Wodny zachód”

To nasza odmiana dzikiego zachodu ;) zamieniamy rewolwery na pistolety wodne i dobra zabawa gwarantowana.

Pierwsza pomoc

Wypadek, w którym jest duża liczba rannych osób. Co zrobić? Komu pierwszemu udzielić pomocy, kto nie może czekać? To gra podczas której nauczymy się pierwszej pomocy i działania pod presją. W zeszłym roku zdjęcia naszych obozowiczów niejednego przyprawiły o zawał ;)

„Palant”

Może nazwa brzydka ;) ale gra rewelacyjna!

Mechaniczny byk

Zobaczymy komu uda się wytrwać najdłużej na plecach ogromnego byka, który chce zrzucić nas jak najszybciej! Oczywiście nie może zabraknąć kapelusza rodem z dzikiego zachodu!

Kartki też potrafią latać!

To już klasyka naszych obozów :). Emocji było co niemiara! Jak będzie w tym roku? Kto wygra? Przekonamy się w lato!

Dyskoteka

W zależności od humorów zorganizujemy obozowa dyskotekę lub inną formę zabawy taneczno-muzycznej!

Strzelanie sportowe

Uczestnicy obozu będą mieli okazję poznawać podstawy strzelectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia są całkowicie bezpieczne i rodzice nie mają się czego obawiać :) Strzelamy z broni krótkiej i długiej.

Zabawy integracyjne

To świetny pakiet na start aby przez pierwsze dni odpowiednio zintegrować całą grupę! W co będziemy się bawić? Hydraulik, bieg w workach, bieg więźniów, potrójne spodnie, Mega Jenga, Mega Twister, chusta Klanza, trampolina, skoki na dużych piłkach, przeciąganie liny i wiele, wiele innych…

Strzelanie z łuku

Zobaczymy kto zostanie Robin Hoodem naszego obozu!

Taekwondo

Pani Alicja wraca do gry! Po krótkim okresie macierzyńskim będzie z nami znowu na obozie i pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Obozowe igrzyska sportowe

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Nocna gra terenowa

Z elementami biegu na orientację lub inaczej tak zwana gra w policjantów i złodziei. Zeszłoroczny hit! Wygrał nawet z dyskoteką :)

Ognisko z kiełbaskami

Tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! U nas połączone jest zawsze z występami artystycznymi naszych obozowiczów! Karaoke, kalambury, konkursy muzyczne i wiele innych.

Gry zespołowe

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna unihokej, zbijak i wiele wiele innych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Leśne domki

Bardzo fajne integracyjne zajęcia w lesie, dzięki którym dzieci uczą się współpracować ! Samemu nikt nie zbuduje idealnego szałasu :)

Survival

To zajęcia dla twardzieli! Wyjście z sytuacji, z której nie ma wyjścia. Nauka przetrwania w ekstremalnych warunkach. Właśnie pośród dzikiej natury możesz odkryć, kim naprawdę jesteś. Tu miernikiem wartości są twoje umiejętności! Staw czoła wyzwaniom!

Mały architekt

Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji, omówienie budowy, zgromadzenie materiałów i rozpoczęcie prac… Jaki będzie efekt końcowy? To już zależy od inwencji twórczej naszych obozowiczów.

Baloniada

Balony napełnione wodą + ręczniki, które nie służą do wycierania i mamy gwarantowaną dużą dawkę emocji! :)

Dzień konkursów

W tym roku to już tradycja :) Przedostatni dzień obozu będzie nosił nazwę dnia KONKURSÓW! wszystkie finały licznych konkursów będą rozgrywane właśnie tego jednego dnia, aby atmosfera była wyjątkowa już od śniadania :) Na dzieci czekają niesamowite emocje i na końcu nagrody dla wszystkich i wyróżnienia dla najlepszych!

Teleturniej

Intelektualne show podczas którego wszystkie szare komórki zostają uaktywnione. Wybieramy kategorię i w drużynach rozpoczynamy burzę mózgów. Zobaczymy, kto zdobędzie najwięcej punktów! Super pomysł na złą pogodę.

Mega ślizgawka

Folia przygotowana na plaży, polana wodą i już mamy świetną zabawę ! ;)

INO

Odnajdziemy wszystkie punkty kontrolne, które znajdują się na mapie, zrealizujemy zadania i wrócimy na metę. Uczestnicy muszą być czujni i rozważni. Nie tylko szybkie bieganie się liczy!

Szkoła komandosów

Wcielimy się w rolę prawdziwego komandosa sił specjalnych, który wie, że powodzenie misji zależy od właściwej taktyki i odpowiedniego zamaskowania. Staniemy się niewidoczni i poprawnie wykonamy zadanie! Do dzieła komandosi!

Masterchef

Wspólne gotowanie w drużynach pod okiem naszych instruktorów to nie lada gratka! Trzeba być dobrze zorganizowanym, a nagrodą są pyszne potrawy :)

Mistrz smaku

Spektakularny kulinarny pojedynek oraz wielkie emocje! Podczas tych zajęć stworzymy niekonwencjonalną symfonię smaków – co wam w duszy gra?! Kto zdobędzie miano Mistrza Smaku? Dowiemy się już w sierpniu.

Cyrkowe show

Od zawsze podziwiamy artystów cyrkowych, zachwycamy się sztuczkami klauna, kunsztem sztuki żonglera czy zwinnością akrobaty. Spróbujemy swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami. Ciekawe czy ktoś z nas mógłby zostać cyrkowcem z prawdziwego zdarzenia :)

Gry XXL

Słyszeliście o takich grach jak: Mega Jenga, Gladiatorzy, ogromny Twister? To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Świetne zabawy na początek obozu aby zintegrować wszystkich uczestników!

Gra w 4 flagi

Świetna gra terenowa dla wszystkich obozowiczów

Pompowańce XXL

Zobaczycie na miejscu ;)

Ścianka wspinaczkowa

3 stopnie trudności a wszystko bezpieczne dzięki wykwalifikowanej kadrze. Stanowi dobry trening przed spróbowaniem swoich sił w parku linowym. Wszystko oczywiście przy asekuracji Wychowawców, którzy podpowiedzą jak najlepiej wspinać się niczym na sam Mount Everest.

Wyścigi samochodów sterowanych

Tor, auta, gaz i jazda! Rozpisana drabinka turniejowa i zacięta rywalizacja niczym Kubica w F1.

Runmageddon

W obozowym wydaniu daje nieźle popalić ;) zobaczymy co w tym roku przygotuje nasza kadra.

Kajaki

Warto zwiedzić piękne okoliczne jeziora.

Bitwa na balony!

Na pewno przydadzą się okularki jak na basen i kąpielówki :) przeciwników jest wielu a naboje to balony z wodą!

Quady

Wszystko na specjalnym torze na terenie ośrodka, pod okiem fachowców!

Szalony chemik

Pokazy chemiczne i wspólne doświadczenia naukowe razem z jedynym w swoim rodzaju chemikiem ;)

Średniowiecze

Własnoręczne wytwarzanie łuków, a później testowanie ich na strzelnicy!

Samoobrona

Trening ze specjalistą sztuk walki, który pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie!

Bubble Football

Wielkie dmuchane piłki, a w nich zawodnicy. Gra w piłkę nożną, gdzie ważne jest nie tylko strzelenie gola, ale również świetna zabawa podczas zderzania się w trakcie gry :)

Park Linowy

Sprawdzi naszą równowagę i zręczność, zobaczymy komu się uda ukończyć cały tor. Oczywiście z asekuracją.

Trampolina

Chyba każdy lubi czasem wyskoczyć w inny wymiar ;) na nas czekają 3 trampoliny na terenie ośrodka.

Złota rączka

Zobaczymy kto odnajdzie w sobie małego majsterkowicza ! Będzie budowanie, skręcanie, sklejanie i wiele innych, a na koniec powstanie coś fajnego!

Color party!

Białe koszulki, ciemne okulary, dobra muzyka i kolorowe proszki holi! Będzie się działo!

Mały artysta

Różne zajęcia artystyczne z których możemy skorzystać w przypadku słabszej pogody.

SKIM

Mała deska ze sklejki, która rzucona na płytką wodę przypomina deskorolkę. Na ciepłe bezwietrzne dni idealna atrakcja na plażę. Nie znamy osoby, której by się to znudziło :)

Segway

Dzieci chyba sobie radzą na tym lepiej niż nasza kadra :) a daje im to wiele radości!

Slack Line

Ćwiczyć równowagę na bezpiecznej wysokości ! Świetna zabawa i wyzwanie!

Paintball

Dla młodszych strzelanie do celu, a dla tych bardziej odważnych mini gry pod okiem naszej kadry. Wszystko na sprzęcie przystosowanym dla dzieci, także nie ma mowy o siniakach.

Basen

W przypadku złej pogody, zawsze możemy uciec w cieplejsze miejsce :) gdzie woda ma stałą temperaturę, a dodatkowo czekają na nas super atrakcje!

Tak się kiedyś bawiło!

Stare uliczne gry w niezapomnianym klimacie, czekają na naszych obozowiczów!

Mini Golf

A gdyby stworzyć całkowicie swój autorski tor przeszkód dla piłeczki ? :) u nas to możliwe. Cenimy kreatywność.

Badminton

Boisko do gry stwarza okazję dla tych, którzy nigdy nie próbowali tego bardzo szybkiego sportu drużynowego.

Zorba

Wielka dmuchana kulka, w której możemy bez problemu pokonywać wszystkie przeszkody ;)

Archer Games

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a zabawy niczym sam robin hood !

Plażowanie

Jak tyko będzie słońce będziemy korzystać z uroków pobliskiej plaży. Dwie zjeżdżalnie o różnym nachyleniu i długości oraz kąpielisko strzeżone daje wiele możliwości. U nas plażowanie to nie leżenie na plaży ale wiele gier integracyjnych lub konkursów jak budowanie zamków z piasku!

Festyn

Niepowtarzalny festyn smile-swim, gdzie na uczestników czekają atrakcje jak z amerykańskich filmów! Mechaniczny byk, dmuchany zamek i wiele innych.

Maraton filmowy

Oglądamy aż zaśniemy ;) Atrakcja dla kinomaniaków, którzy będą chcieli zrobić sobie nockę filmową :)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

 

Miejsce wyjazdu i powrotu zostanie podane na kilka dni przed wyjazdem w mailu organizacyjnym.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki żywienia dzieci. Dieta bezglutenowa nie jest dla nas problem. Z ręką na sercu nie ma lepszego wyżywienia na całych mazurach :)

UWAGA indywidualna dieta jest dodatkowo płatna. O szczegóły prosimy pytać mailowo.

Ośrodek Gwarek – sprawdzony przez Smile-Swim!

Ośrodek wypoczynkowy GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach w 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

 • kurtka przeciwdeszczowa
 • czapka
 • strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • strój kąpielowy, ręczniki
 • klapki
 • kosmetyki
 • bielizna osobista
 • ciepła bluza
 • płyny przeciw komarom
 • krem do opalania
 • kieszonkowe

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w wyjątkowych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować strój kąpielowy itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

W cenę wyjazdu wliczone jest wszystko!

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Już od zeszłego roku nie zabieramy sprzętu elektronicznego. Zachęcamy, aby dzieciom dać np gry planszowe/karty/kredki. Dzięki temu czas w przerwie poobiedniej spędzą integrując się z rówieśnikami, a nie siedząc nosem w tablecie :) sprawdziło się to rozwiązanie w zeszłym roku!

Telefon na obóz może zabrać każdy, ale sugerujemy żeby tego nie robić..

Dlaczego? Żeby dzieci odpoczęły od elektroniki i lepiej nawiązywały relację ze swoimi rówieśnikami.

W związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony po przyjeździe zostaną zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i będą dostępne dla dzieci w trakcie budki telefonicznej. ( 2 razy w ciągu obozu ) . Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem jeżeli jest taka potrzeba.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefony zabrane przez dzieci na obóz.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Bezpieczna infrastruktura
Ośrodek, w który będziemy, jest na najwyższym światowym poziomie pod względem obiektów sportowych. Do realizacji programu używamy najwyższej jakości sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Wszystkie boiska, ich nawierzchnie i wyposażenie posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające najwyższe normy UE. Wszystkie urządzenia techniczne przed sezonem przechodzą przeglądy wykonywane przez wyspecjalizowane firmy. Dodatkowe kontrole przechodzą przed każdymi zajęciami.

Przyjazny ośrodek
Ośrodek jest przyjazny wyjazdom takim jak nasz! Teren Ośrodka jest ogrodzony, zamknięty dla osób postronnych. Dla bezpieczeństwa dzieci nie łączymy ich wypoczynku z wypoczynkiem osób dorosłych.

Wykwalifikowana kadra
Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Sprawdzony autokar
Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Opieka medyczna
W razie jakichkolwiek problemów korzystamy z pobliskiej przychodni.

Bezpiecznie spędzony czas
Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze starannie planujemy nasze zajęcia, aby były one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)
Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101% oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Moc wrażeń i indywidualne podejście

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na obozie. Wakacje to dla dzieci czas, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawiamy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich niepokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Niespotykane zaangażowanie organizatorów

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Opinie

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Sami organizujemy zajęcia

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich obozów, a poniżej znajdziecie link do podstrony z opiniami ze wszystkich naszych obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dlatego już teraz zachęcamy Was do polubienie naszego Facebooka oraz Instagrama.

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Dyplom obozowy
 • Upominki smile-swim team dla każdego!
 • Medal lub dodatkowy gadżet
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Dodatkowo wiemy jak ważna jest sportowa rywalizacja w duchu fair play, dlatego na obozowiczów czekają różne zawody i konkursy, a dla najlepszych cenne nagrody rzeczowe, puchary i medale!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819