08.02-15.02.2020
( 8 dni )

1950zł
+ 200 zł lub 250 zł karnety (płatne gotówką)
Zaliczka: 800 zł

Wiek uczestników:
6-15 lat

Ząb w Tatrach

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obozowiczów proponujemy dwa pakiety dotyczące szkolenia narciarskiego i snowboardowego! (Uwaga – przy zgłoszeniu należy wybrać jedną z dwóch opcji)

Pakiet, który zawiera standardową ilość wyjść na stok tak jak w poprzednich latach. Zazwyczaj jedno długie wyjście dziennie przed lub po obiedzie oraz dwa wyjątkowe dni z podwójnym szkoleniem. (7-8 sesji na nartach/snowboardzie).

Pozostały czas to oczywiście zajęcia alternatywne jak skutery śnieżne, aquapark, snowtubing itd. Wieczorami zajęcia alternatywne w ośrodku.

Pakiet ze zwiększoną ilością wyjść na stok. Do pakietu „pasjonat” zostaną dodane wyjścia wieczorne na stok, w luźniejszej formie niż nauka i doskonalenie w ciągu dnia, ale oczywiście pod okiem instruktora :) jest to pakiet skierowany dla dzieci, które uwielbiają jeździć na nartach i snowboardzie i jest to dla nich największa atrakcja!

Oczywiście pozostałe najważniejsze atrakcje ich również nie ominą.

Grupy szkoleniowe są bardzo małe i prowadzą je instruktorzy z doświadczeniem, a jednocześnie jeszcze młodzi i pełni pasji. U nas nie ma cały czas „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku” tylko jest rzeczywiste szkolenie i poprawianie techniki. Wielu rodziców jest zaskoczonych postępami swoich dzieci po powrocie z naszego obozu i efektach jakie przyniosło szkolenie ! :) to dla nas największa nagroda!

Oczywiście czasami zdarzają się „wolne zjazdy”, które dzieci również lubią, ale zależy nam aby nauczyły się czegoś na naszych obozach, a swobodna jazda to nagroda od instruktora za dobrze wykonywane ćwiczenia i super wspólną zabawę ;)

Na obóz zabieramy własną sprawdzoną kadrę. Zależy nam na tym, aby dzieci zintegrowały się z instruktorami nie tylko na stoku, ale również podczas pozostałych zajęć. Instruktorzy pełnią u nas również rolę opiekunów.

Zdarzają się wyjątki, kiedy jeden z instruktorów może z przyczyn losowych nie pojechać na obóz w ostatniej chwili, wtedy nasze szkolenie wspomaga bardzo fajna kadra z ośrodka szkoleniowego Ząb! :) Jest to rozwiązanie ratunkowe w przypadku np. kontuzji instruktora.

Mnóstwo dodatkowego sprzętu pomocnego w trakcie szkolenia ;) (tyczki narciarskie, grzybki oraz specjalne konstrukcje stworzone przez naszą kadrę) aby nasze ćwiczenia były zawsze ciekawe!

Perfekcyjna organizacja i bezpieczeństwo. Instruktorzy mają ze sobą stałą łączność na stoku dzięki krótkofalówkom, a dzieci jeżdżą w unikalnych znacznikach naszego obozu.

Stała opieka. Na stoku zawsze czuwają bracia Smile-Swim, czyli Daniel i Marcin, którzy również prowadzą zajęcia, ale oprócz tego dbają aby dzieci podczas przerwy na stoku miały zawsze w kubku ciepłą herbatę oraz coś słodkiego do naładowania baterii :)

Jeden z naszych dni spędzimy w Aquaparku. Do tej pory zwiedziliśmy już Aquapark w Zakopane, gdzie niestety jest dość tłoczno i wtedy wolimy uciec na basen w Nowym Targu, gdzie czekają na nas również wodne atrakcje jak i pyszne gofry w pobliskiej kawiarni!

Czyli szalone zjazdy na pompowanych kołach w przygotowanym do tego odpowiednio torach lub ciągniętych za skuterem śnieżnym w zależności od warunków pogodowych.

To największy labirynt lodowy w Europie :) postaramy się nie zgubić i przejść go w całości!

Mini skutery śnieżne o pojemności 150 cm3. Jest to sprzęt dla dzieci, więc każdy maluch może spróbować samodzielnej jazdy po śniegu.

Kilka łuków, starzały zakończone gąbką, maski ochronne i zabawa na całego. Strzelanie do siebie nawzajem w bezpieczny i bezbolesny sposób, a śmiechu i emocji mnóstwo!

Każdy uczestnik pokona specjalnie dla niego przygotowaną trasę slalomową, na końcu której będą czekały medale dla wszystkich uczestników oraz inne nagrody dla najlepszych! Nawet ci co zaczynali od podstaw super dają radę ;) także nie ma czym się stresować!

Nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować oraz gry i zabawy na lodzie dla tych, którzy czują, że lodowa podłoga to ich drugi żywioł ;) Nawet tych, którzy dopiero zaczynają wciągniemy we wspólną zabawę.

Dyskoteka to element, który musi być na każdym prawdziwym campie! U nas oprócz wspaniałej muzyki i wystroju sali są jeszcze różne gry i zabawy aby każdego wciągnąć do zabawy, nawet tych co się wstydzą ruszyć trochę nóżką ;)

To będzie czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem będziemy piec kiełbaski nad ogniem a wokół nas panować będzie już mrok i tylko dzięki gwiazdom będziemy mogli podziwiać szczyty pobliskich gór.

W tym roku nie mamy oddzielnego modułu rysunkowego, ale mimo wszystko nie zabraknie elementów artystycznych na naszym obozie. Będzie rysowanie, budowanie samolotów i wiele innych!

Trening ze specjalistą sztuk walki, który pozwoli każdemu poczuć się bezpiecznie!

Mamy pełno asów w rękawach, także postaramy się naprawdę zaskoczyć nawet tych, którzy jadą z nami po raz kolejny! ;)

Zawsze można urządzić super turniej parami, gdzie dzieci będą rywalizowały między sobą w konkursie piłkarzyków :) wygrają tylko najlepiej współpracujące pary! Czy może coś lepiej integrować niż sport i wspólna walka o zwycięstwo ? ;)

Taekwondo – zawsze możemy na sali w ośrodku poprowadzić zajęcia z tej niesamowitej sztuki walki ! Oczywiście wszystko jest bezpieczne, a dzieci mają mnóstwo radości :)

Chyba jeszcze nie byliśmy na obozie, gdzie któryś z naszych obozowiczów nie miałby urodzin ;) W taki wyjątkowy dzień, zawsze jest super imprezka z tortem i świeczkami oraz prezenty od naszej kadry.

Zimowe Igrzyska Sportowe, czyli niesamowite wyścigi w śniegu, gdzie będzie wiele śmiechu i radości, a dla wszystkich drużyn będą czekały nagrody i dyplomy.

Obozowe kino dzięki rzutnikowi, który zawsze zabieramy ze sobą, możemy zrobić wszędzie ;) Do tego jeszcze rożki z popcornem i atmosfera jest jak w Hollywood :)

Spacery po przepięknych szlakach turystycznych- to alternatywa, gdyby warunki narciarskie nie były najlepsze ;) oby nie trzeba było z niej korzystać i szczerze mówiąc do tej pory zawsze śniegu było pod dostatkiem na naszych turnusach.

Jako że będziemy w górach bardzo łatwo znaleźć super trasę na sanki! Nasi instruktorzy przygotują specjalny tor, na którym każdy będzie mógł pojechać na czas sprawdzając swoją szybkość na klasycznych drewnianych sankach!

Występy artystyczne to element końcowy naszego obozu. Zawsze jest wiele śmiechu i radości. Dzieci w podgrupach prezentują swoje krótkie „sztuki teatralne” ;) lub opowiadają dowcipy. Jednym słowem będzie się działo!

Wieczorne animacje na sportowo to zajęcia sportowe prowadzone na sali, która znajduje się na ternie ośrodka. Gry i zabawy integracyjne na początku obozu, aby wszyscy nasi uczestnicy mogli dobrze się poznać i zaprzyjaźnić.

Kto by nie chciał ulepić własnej fortecy śnieżnej w której potem można bronić się przed gradem śnieżek innych obozowiczów?

Tutaj niestety potrzeba naprawdę dużej ilości śniegu ;) ale jak już jest odpowiednia ilość to nasi obozowicze zamieniają się w lodowych artystów!

Kiedy wieczorem idziemy na stok, nie każdy ma już siłę jeździć na nartach lub snowboardzie. Wtedy organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy, aby nikt się nie nudził!

„Śnieżna walka” – czyli bitwa na śnieżki oczywiście w granicach bezpieczeństwa :) wtedy jest to naprawdę frajda dla każdego. Instruktorzy będą nad wszystkim czuwać, będąc w centrum całej „wojny” śnieżnej!

Niby prosty pomysł, prawda? A jednak, może dostarczyć naprawdę wiele emocji, kiedy rozpiszemy prawdziwą drabinkę jak na zawodach sporów walki!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819

08.02.2020 – UWAGA- miejsce oraz godzina wyjazdu zostanie podana w e mailu organizacyjnym, którego dostaną wszyscy rodzice na tydzień przed rozpoczęciem obozu.

15.02.2020 – koło godziny 18:00 – Informacja o dokładnej godzinie powrotu i miejscu będzie wysłana dzień przed oraz podawana na bieżąco w zależności od korków na trasie Ząb – Warszawa.

Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego gdzie każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie! Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne domowe wypieki robione na miejscu. Mniam! Dzieci na stok zawsze dostają lunch pak w postaci czegoś słodkiego oraz gorącej herbaty, żeby miały siłę dotrwać do końca zajęć i nie stracić energii.

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA: Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze staranie planujemy nasze zajęcia aby było one jednocześnie bezpieczne i ciekawe. Jedno z drugim na pewno się nie wyklucza.

Sprawdzony ośrodek!
Jak to się mówi dobrych rzeczy się nie zmienia! ;) Dlatego już po raz piąty jedziemy do ośrodka sprawdzonego przez Smile-Swim! Dlaczego jest najlepszy? Można by napisać całe wypracowanie ;) Pyszne jedzenie, czyste zadbane pokoje, unikalne położenie (w najwyżej położonej miejscowości w Polsce ), niesamowity klimat (kiedy w Białce pada deszcz to u nas śnieg ;) , bliskość kliku różnych stoków narciarskich!

Miejscowość Ząb
Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Wygodna baza wypadowa
Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce i panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w swoim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór. Korzystamy z takich stoków jak Kompleks Suche/ Potoczki/Bania i Kotelnica oraz cały kompleks w Białce Tatrzańskiej

Dojazd własnym autokarem
Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Młody ośrodek i gospodarze!
Będziemy mieszkać w młodym ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który w ciągu tego lata dobudował kolejne piętro, aby mogło nas pojechać więcej :) znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Na nasze ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat, zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Narciarze od 6 roku życia.
Snowboardziści od 9 roku życia (ze względu na trudniejszy pierwszy etap nauki zalecamy snowboard trochę starszym dzieciom).

Czasami bywają wyjątki i na obóz jadą młodsze dzieci, ale jest to samodzielna decyzja rodziców oraz dziecka, ponieważ najważniejsze są chęci i poradzenie sobie z tęsknotą za domem.

W razie potrzeby korzystamy z usług przychodni.

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym po obiedzie.

Dzieci poniżej 9 roku życia

Ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, najmłodsze dzieci na obóz nie zabierają ze sobą telefonów.
Uczestnik poniżej 9 roku życia jak chce skontaktować się z rodzicami, może zawsze zrobić to przez kierownika obozu.

Dzieci powyżej 9 roku życia.

Starsze dzieci mogą zabrać ze sobą telefon, ale w związku z roku na rok nasilającym się nadużywaniem telefonów przez dzieci, wprowadzamy ograniczenie w używaniu. Telefony codziennie będą zdeponowane w specjalnej walizce z oddzielnymi kieszonkami na telefon każdego uczestnika i oddawane na czas ciszy poobiedniej i odpoczynku. Dzięki temu dzieci prześpią całą noc oraz rozwiną komunikację między rówieśnikami.

Sugerujemy, aby dzieci w ogóle nie zabierały telefonów i będą korzystać z naszych telefonów w wyznaczonych godzinach „budki telefonicznej”. Rodzice zawsze mogą do nas zadzwonić i w dowolnej chwili skontaktować się z dzieckiem.

Informujemy również, że nie odpowiadamy za telefonu zabrane przez dzieci na obóz.

Sprzęt narciarski lub snowboardowy (sprzęt koniecznie podpisany, aby dzieci bez problemu rozpoznały swój pokrowiec lub narty):

 • buty narciarskie lub snowboardowe,
 • obowiązkowo kask, gogle,
 • strój narciarski lub snowboardowy,
 • ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.

Ubiór i przybory toaletowe:

 • ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna),
 • buty zimowe,
 • obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku,
 • strój sportowy,
 • kostium kąpielowy, czepek i klapki,
 • czapka+ szalik+ rękawiczki (2 pary),
 • bielizna osobista
 • przybory toaletowe + 2 ręczniki

Pomocne akcesoria:

 • grzałki do butów,
 • krem od słońca,
 • tłusty krem na mróz,
 • okulary przeciwsłoneczne.

Cena obozu + karnety to finalny koszt obozu. Wszystkie atrakcje na miejscu są już opłacone i uczestnicy nie muszą za nic płacić.

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok,
 • zakwaterowanie i wyżywienie,
 • szkolenie narciarskie oraz zajęcia dodatkowe wg programu na najwyższym poziomie,
 • całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą,
 • ubezpieczenie NNW,
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać,
 • wejście na atrakcje wodne, ognisko,
 • obozowy gadżet, nagrody pamiątkowe dla każdego uczestnika
 • cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców zawodów obozowych
 • wirtualny folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Brak dodatkowych i ukrytych kosztów!

Wszyscy nasi instruktorzy i opiekunowie są wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy. Dzieci nigdy nie zostają bez opieki. Kadra zawsze chodzi spać po tym jak wszystkie dzieci zasną a wstaje przed obozowiczami i zarządza pobudkę.

Autokar, którym podróżujemy zawsze ma sprawdzony przegląd techniczny, a kierowca jest z nami od lat, także mamy do niego 100% zaufania.

Dlaczego warto pojechać na obóz właśnie z nami? To akapit dla nowych obozowiczów :) stali klienci dobrze wiedzą co nas wyróżnia. Co roku tworzymy taki akapit, aby przekonać te osoby, które z nami nie były do zaufania nam :) Wspominamy tu, że to co robimy to nasza pasja, że jesteśmy z bratem na wszystkich obozach osobiście, aby wszystkiego dopilnować, że ważne jest dla nas indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. I to wszystko jest prawdą :)

Dlatego jeżeli jeszcze mają Państwo wątpliwości, że to co robimy staramy się robić na 101 % oraz, że jest to nasza pasja to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy! :)

Dzieci mają mieć przyjemność z tego, że są na feriach, ponieważ jest to jeden tydzień w roku, na który czeka się bardzo długo a mija bardzo szybko. Stawimy na to, aby naprawdę była moc wrażeń oraz niesamowitych atrakcji.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich nie pokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Zawsze, na każdym obozie jesteśmy osobiście. Czyli ja (Daniel) i mój brat Marcin. Założyciele firmy. Nigdy nikomu nie zależy tak bardzo jak nam, żeby obozy były udane, bezpieczne i żeby dzieci czuły się na nich dobrze.

Po zrobieniu już kilkunastu obozów świadczą o tym najlepiej opinie naszych klientów, które można przeczytać tutaj (link do opinii) Te wszystkie zadowolone dzieci, które po powrocie oddajemy w ręce rodziców. To jest dla nas najważniejsze :)

Nas najbardziej cieszy, że wracają do nas nasi stali obozowicze :) jest to dla nas sygnał, że obozy się podobają i nie nudzą, ponieważ co roku staramy się wprowadzić coś nowego!

Jesteśmy chyba jedyną firmą, gdzie jako właściciele non stop wkładamy ogrom pracy i zawsze jesteśmy obecni na obozach, a nie pracujemy zdalnie z domu. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób, aby zachować jakość naszej pracy. Nadzorujemy zajęcia, czuwamy nad bezpieczeństwem oraz robimy mnóstwo zdjęć :)

Nie ma lepszej reklamy niż zadowoleni uczestnicy naszych obozów!

Po prawej stronie możecie obejrzeć filmik z poprzednich edycji wyjazdów zimowych. Poniżej znajdziecie również linki do Relacji z Obozu 2019 oraz do Opinii, gdzie znajdziecie opinie naszych wszystkich obozów sportowych i rekreacyjnych… Trochę się tego nazbierało… :)

     

Nie trzeba być związanym z naszą szkołą pływania, aby wyruszyć z nami na wspólną przygodę! Zapraszamy:

 • narciarzy i snowboardzistów
 • wszystkie poziomy zaawansowania! nawet tych to co nigdy nie mieli okazji spróbować :)
 • dzieci, które nie lubią się nudzić. U nas ciągle się coś dzieje i jak ktoś ma nadmiar energii to postaramy się go jak najlepiej spożytkować ;)
 • zapraszamy również dzieci, dla których świat sportu nie jest ich codziennością. Wprowadzimy je krok po kroku do naszego świata i pokażemy, że sport też może być fajny, jeżeli wcześniej nie do końca były do niego przekonane :)

Jeżeli martwisz się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie samo na feriach zimowych, lub nie umie jeszcze jeździć na nartach lub snowboardzie, a bardzo chciałoby się nauczyć, to zapewniamy, że poziom zaawansowania nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Na naszym koncie mamy już wiele sukcesów w pokonywaniu strachu przed pierwszym obozem :) Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na ten temat – Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Na nasz obóz jedzie specjalnie wykwalifikowana kadra (sprawdzona przez nas na wielu obozach), dlatego możecie mieć pewność, że Wasze dzieci będą w najlepszych rękach :) Opiekunów jest znacznie więcej, niż na innych obozach, właśnie po to aby zapewnić każdemu uczestnikowi indywidualne podejście i najlepszą opiekę!

Dla wszystkich, którzy byli z nami kiedyś na obozie mamy przewidziane 50 zł zniżki!

Uwaga! Promocje nie łączą się!

Dla wszystkich naszych pływaków (aktualnych kursantów Smile-Swim) mamy na start 50 zł zniżki!

Uwaga! Promocje nie łączą się!

Codziennie wiecie co robimy!

Fotorelacja oraz krótkie sprawozdanie z każdego dnia wstawiane są na bieżąco na Facebooka oraz stronę internetową, aby rodzice mogli przeżywać obóz razem z nami!

Dla każdego uczestnika dodatkowo mamy wyjątkowe nagrody i pamiątki:

 • Nagrody dla najlepszych osób wyłonionych w trakcie zawodów obozowych!
 • Upominki smile-swim!
 • Dyplom obozowy.
 • Pamiątkowy unikalny gadżet obozowy (tym razem mamy inny pomysł niż koszulka ;))
 • Co najważniejsze to pełno nowych znajomych oraz wspomnień z wakacji! ;)

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz swoje dziecko już dziś! Tel.: 600 467 819