Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny obóz sportowy ze szkołą pływania Smile-Swim!
W nadchodzące ferie zimowe 2017 jedziemy do pięknej miejscowości Ząb, która znajduje się niedaleko Zakopanego. Nasi stali obozowicze świetnie znają już ten ośrodek i wiedzą, że czeka tam na nich super zabawa! Przez 8 dni będziemy mieszkać w nowym ośrodku wypoczynkowym „Zbójnik”, który powstał w 2012 roku, a z którego okien możemy podziwiać piękny krajobraz Tatr.

Dla kogo organizujemy nasze ferie zimowe?

Narty i snowboard na wszystkich poziomach!

Główna tematyka naszego obozu to oczywiście białe szaleństwo! Czyli narty i snowboard. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które pragną spędzić ferie na stoku narciarskim!

Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących, średnio-zaawansowanych jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów! Oprócz wizyt na stoku oczywiście nie zabraknie jeszcze innych atrakcji! Narciarzy zapraszamy już od 7 roku życia, a snowboardzistów od 9 :)

Jak wypoczywać, to tylko aktywnie!

U nas nie ma pasywnego wypoczynku! :) Zawsze jest coś ciekawego do zrobienia, także jeżeli masz w domu małego sportowca, który nie usiedzi nawet chwili w jednym miejscu i cały czas chce wyjść na dwór aby lepić bałwana i rzucać się śnieżkami lub małego artystę, który chciałby podciągnąć swoje umiejętności rysunkowe to świetnie!

Wyślij go na nasze ferie zimowe, a my już będziemy wiedzieć jak spożytkować jego energię i pasję.

A co zrobić gdy dziecko woli grać na komputerze?

Kochamy rozwijać u dzieci ich pasje, ale umiemy również zainteresować je zupełnie nowymi rzeczami. Jeżeli Twoja pociecha woli w ferie grać na komputerze, chętnie pokażemy jej, że aktywne spędzanie czasu też jest fajną zabawą. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zarazić Wasze dzieci miłością do śnieżnego szaleństwa!

Czy nie jest jeszcze za wcześnie?

Jeżeli martwisz się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie samo na feriach zimowych, lub nie umie jeszcze jeździć na nartach lub snowboardzie, a bardzo chciałoby się nauczyć, to zapewniamy, że poziom zaawansowania nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Na naszym koncie mamy już wiele sukcesów w pokonywaniu strachu przed pierwszym obozem :) Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na ten temat – Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Na nasz obóz jedzie specjalnie wykwalifikowana kadra (sprawdzona przez nas już na licznych obozach), także wszystkie dzieci będą w najlepszych rękach :) Opiekunów jest znacznie więcej, niż na innych obozach, właśnie po to aby zapewnić każdemu uczestnikowi indywidualne podejście i najlepszą opiekę!

Najważniejsze informacje

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 11 lutego, a kończy 18 lutego. Razem spędzimy 8 dni i 7 nocy pełnych zimowych atrakcji, przygód i zabawy! Ruszamy w pierwszym tygodniu ferii, czyli w sobotę aby jak najszybciej skorzystać z uroków zimy!

Wiek i umiejętności

Na nasze ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat, zarówno początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

 • Narciarze od 7 roku życia
 • Snowboardziści od 9 roku życia (ze względu na trudniejszy pierwszy etapy nauki zalecamy snowboard trochę starszym dzieciom)

Koszty obozu młodzieżowego

1890
 • zaliczka: 800 zł
 • termin: 11-18.02.2017
  (8 dni – 7 nocy)
 • wiek uczestników: 7-13 lat

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 1890 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony są WSZYSTKIE atrakcje:

 • dojazd autokarem na miejsce i z powrotem oraz podróżowanie autokarem codziennie na stok
 • ubezpieczenie NNW
 • karnety na wszystkie stoki narciarskie, z których będziemy korzystać
 • wejście na atrakcje wodne
 • kulig i gonisko na śnieżnej górze
 • koszulka obozowa
 • nagrody obozowe dla każdego uczestnika
 • wszystkie inne atrakcje opisane w naszej ofercie

Za dodatkową opłatą można wykupić kurs rysunku, który jest nową atrakcją w ofercie Smile-Swim!

Do wyboru jedna z czterech promocji!

Zniżka 50 zł

Szybka zaliczka

Szybka zaliczka

Obniż cenę ferii zimowych do 1840 zł. Wystarczy, że wpłacisz całą kwotę zaliczki do 25 października. Im szybciej tym lepiej :)

100 zł taniej

Rodzeństwo

Rodzeństwo

Dla rodzeństwa jak zwykle mamy zniżkę 100 zł od pary. Bo razem zawsze lepiej i weselej!

Zniżka nawet 100 zł

Zaproś kolegów

Zaproś kolegów

Za zaproszenie każdej NOWEJ osoby dostajesz 25 zł zniżki (max 4 osoby). Zabierasz 4 kumpli dostajesz 100 zł zniżki!)

Zniżka 50 zł

Pływacy

Pływacy

Dla wszystkich naszych pływaków (kursantów szkoły pływania Smile-Swim) mamy na start 50 zł zniżki!

Jak się zapisać na ferie ze Smile-Swim?

Jak się zapisać?

1) zgłoś uczestnika
     – napisz biuro@smile-swim.pl lub
     – zadzwoń + 48 600 467 819
2) wpłać zaliczkę po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności miejsc
3) wypełnij kartę obozową uczestnika
4) prześlij lub przynieś oryginał karty uczestnika do miesiąca przed wyjazdem

Uwaga liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Przede wszystkim wszyscy instruktorzy jazdy na nartach oraz snowboardzie to profesjonalna kadra, dla której pobyt w górach to nie tylko praca, ale również przyjemność i pasja. Wszyscy instruktorzy jadą na obóz z nami i pełnią jednocześnie rolę opiekunów, aby lepiej zintegrować się z dziećmi w trakcie obozu.

Grupy szkoleniowe w których będziemy uczyć będą bardzo kameralne i dobrane odpowiednio poziomem zaawansowania tak aby uczestnicy mogli jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie. Dlatego jedzie z nami, aż tak wielu instruktorów. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość!

Podczas szkolenia wykorzystujemy dodatkowo tyczki narciarskie, grzybki oraz specjalne konstrukcje stworzone przez naszą kadrę, aby nasze ćwiczenia i zadania były zawsze ciekawe! Starsze grupy będą nagrywane przez instruktorów aby wieczorem w sali konferencyjnej wspólnie obejrzeć filmiki z kamery, dzięki temu każdy będzie mógł obserwować swoją jazdę i korygować błędy na bieżąco.

Jesteśmy również dobrze przygotowani pod względem organizacyjnym oraz bezpieczeństwa! Wszyscy instruktorzy posiadają ze sobą stałą łączność poprzez krótkofalówki. Każda grupa posiada charakterystyczne znaczniki, aby łatwiej odnaleźć się na stoku i poznać swojego instruktora nawet z większej odległości.

Na stoku zawsze czuwają bracia Smile-Swim, czyli Daniel i Marcin, którzy również prowadzą zajęcia, ale oprócz tego dbają aby dzieci podczas przerwy na stoku miały zawsze w kubku ciepłą herbatę oraz coś słodkiego do naładowania baterii :)

Czas spędzamy tylko aktywnie!

Chyba jeszcze nie byliśmy na obozie, gdzie któryś z naszych obozowiczów nie miałby urodzin ;) W taki wyjątkowy dzień, zawsze jest super imprezka z tortem i świeczkami oraz prezenty od naszej kadry, a wybraniec przez cały dzień musi chodzić w koszulce, którą otrzymuje od nas z napisem „Dziś są moje urodziny” ;) Żeby było wiadomo kto w ten dzień jest królem lub królową obozu.
Kulig konny – to jest na prawdę przejażdżka, którą można doświadczyć tylko w górach! Będzie na saniach jak prawdziwy Mikołaj! :) Chyba każdy by tak chciał. Z nami możecie to przeżyć! Będziemy śpiewać piosenki razem z bacą i delektować się świeżym górskim powietrzem! Właśnie Kulig to transport, którym dojeżdżamy na miejsce naszego magicznego ogniska :)
Jeden z naszych dni spędzimy w Aquapark – Zakopane lub w termach blisko naszego ośrodka, gdzie będziemy regenerować nasze zmęczone mięśnie w ciepłej wodzie i śmigać na niezliczonych atrakcjach wodnych (widzieliście te zjeżdżalnie!?!?!?). Dlatego bardzo ważne jest aby nasi obozowicze zabrali strój kąpielowy i czepek. Chyba nikt nie chciałby przegapić takiej atrakcji ;) Miejsce na wodny wypoczynek wybierane jest na miejsce w zależności od ruchu samochodowego w Zakopanem.
Zimowe Igrzyska Sportowe, czyli niesamowite wyścigi w śniegu, gdzie będzie wiele śmiechu i radości, a dla wszystkich drużyn będą czekały nagrody i dyplomy. Czy ktoś z Was próbował kiedyś ścigać się np. w… butach narciarskich w śniegu po kolana? ;)
Zajęcia na stoku z doskonalenia swoich umiejętności narciarskich jak i snowboardowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, głównie po AWF Warszawa.
Zawody Narciarskie i Snowboardowe na koniec wyjazdu. Każdy uczestnik pokona specjalnie dla niego przygotowaną trasę slalomową, na końcu której będą czekały medale dla wszystkich uczestników oraz inne nagrody dla najlepszych!
Nauka jazdy na łyżwach dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować oraz gry i zabawy na lodzie dla tych, którzy czują, że lodowa podłoga to ich drugi żywioł ;) Nawet tych, którzy dopiero zaczynają wciągniemy we wspólną zabawę.
Dyskoteka obozowa to element, który musi być na każdym prawdziwym campie! U nas oprócz wspaniałej muzyki i wystroju sali są jeszcze różne gry i zabawy aby każdego wciągnąć do zabawy, nawet tych co się wstydzą ruszyć trochę nóżką ;)
Wieczorne animacje na sportowo to zajęcia sportowe prowadzone na sali, która znajduje się na ternie ośrodka. Gry i zabawy integracyjne na początku obozu, aby wszyscy nasi uczestnicy mogli dobrze się poznać i zaprzyjaźnić. Zabawa z różnymi przyborami sportowymi oraz wieczorki twórcze gdzie nie będzie czasu na nudę!
Pod okiem Pani Alicji, brązowej medalistki Mistrzostw Europy, dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Zajęcia będą się odbywały na sali w ośrodku. Będzie również sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…
Chyba nie ma nic bardziej magicznego niż ognisko w otoczeniu śniegu, gdzie naprawdę można docenić ciepło! To będzie czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem będziemy piec kiełbaski nad ogniem a wokół nas panować będzie już mrok i tylko dzięki gwiazdom będziemy mogli podziwiać szczyty pobliskich gór. Przy okazji będzie mnóstwo przedstawień przygotowanych przez zespoły naszych obozowiczów. Wiele śmiechu i radości. Jednym słowem będzie się działo! Nasze ognisko ma jeszcze większy urok ponieważ rozpalamy je na polanie w najwyższym miejscu wsi Ząb i mamy widok na Zakopane jak nikt inny!
Spacery po przepięknych szlakach turystycznych w okolicy ośrodka oraz jedna wycieczka z przewodnikiem po górach w majestatycznym krajobrazie, gdyby śniegu było mało to bardzo fajna alternatywa na spędzenie przepięknego dnia w górach!

Zobacz relację z poprzednich ferii

Zapraszamy do przeczytania relacji z ferii zimowych Smile-Swim, które organizowaliśmy w zeszłym roku (luty 2016). W linku do relacji znajdziecie szczegółową relację tego co robiliśmy i jak się bawiliśmy. Dzień po dniu opisaliśmy wszystkie atrakcje i ciekawe wydarzenia z naszego wyjazdu. Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, dlatego zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego obozu.

Najlepszą dla nas reklamą są prawdziwie zadowoleni uczestnicy naszych obozów i ich rodzice. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie opinie o zorganizowanych przez nas feriach zimowych 2016.

Śnieżne wariacje

W górach nie może zabraknąć śniegu, a tam gdzie dużo śniegu i grupka dzieci nie może zabraknąć takich atrakcji jak:

Kto by nie chciał ulepić własnej fortecy śnieżnej w której potem można bronić się przed gradem śnieżek innych obozowiczów? Chłopcy zajmą się sprawami obronnymi, a dziewczynki w tym czasie wybudują wspaniałe igloo, aby wszyscy mogli schronić się przed zimnem po bitwie na śnieżki.
Kiedy wieczorem idziemy na stok, nie każdy ma już siłę jeździć na nartach lub snowboardzie. Wtedy organizujemy różnego rodzaju gry i zabawy, aby nikt się nie nudził!
„Śnieżna walka” – czyli bitwa na śnieżki oczywiście w granicach bezpieczeństwa :) wtedy jest to na prawdę frajda dla każdego. Instruktorzy będą nad wszystkim czuwać, będąc w centrum całej „wojny” śnieżnej!
Jako że będziemy w górach bardzo łatwo znaleźć super trasę na sanki! Nasi instruktorzy przygotują specjalny tor, na którym każdy będzie mógł pojechać na czas sprawdzając swoją szybkość na klasycznych drewnianych sankach!
Artystą każdy może być! pozwolimy aby w naszych obozowiczach obudziła się dusza artystyczna połączona ze śnieżnym żywiołem. Ze specjalnie przygotowanych śnieżnych piramid, obozowicze w grupach będą tworzyli prawdziwe lodowe arcydzieła! Oczywiście na koniec oceniać będzie nasza kadra a najpiękniejszej rzeźby i jej autorów nie ominie nagroda.

A co gdy zabraknie śniegu?

Ale gdyby jednak nie było śniegu… co wtedy? Spokojnie! :) Mamy w zapasie mnóstwo gier i zabaw, w których śnieg nie jest niezbędny:

Poszukiwanie ukrytych zagadek na ternie ośrodka i dzięki temu zdobywanie możliwości rzutu kostką i przesunięcia się na wielkiej planszy swoim pionkiem. Wygrywa ten co wie najwięcej, ale też ma szczęście przy rzucaniu kostką! :)
Gdzieś niedaleko robił się samolot, a nasi obozowicze mają za zadanie odnaleźć rannego pilota! Czasu jest mało a zespoły medyczne rywalizują między sobą, odbijając poszkodowanego dzięki pojedynkom na „kamień, papier nożyce”.
Zawsze można urządzić super turniej parami, gdzie dzieci będą rywalizowały między sobą w konkursie piłkarzyków :) wygrają tylko najlepiej współpracujące pary ! Czy może coś lepiej integrować niż sport i wspólna walka o zwycięstwo ? ;)
Dzięki bezpiecznym łukom jakie posiadamy jesteśmy w każdej chwili, nawet w zamkniętym pomieszczeniu zorganizować konkurs łucznictwa! W sowim arsenale posiadamy również proce także nudzić się na pewno nikt nie będzie!
Niby prosty pomysł, prawda? A jednak, może dostarczyć na prawdę wiele emocji, kiedy rozpiszemy prawdziwą drabinkę jak na zawodach sporów walki!

Moglibyśmy napisać całe wypracowanie o tym jakie pomysły mamy w kieszeni i możemy je wyciągnąć niczym białego królika z kapelusza w razie potrzeby ;) ale po co zdradzać wszystkie niespodzianki przed wyjazdem! Atrakcje dobierane są na obozie w zależności od warunków pogodowych.

Kurs rysunku – dodatkowy moduł!

Nowość na naszym zimowym obozie! Moduł rysunkowy „Pierwsze kroki w świecie rysunku”.

Jeżeli macie w swoim domu artystę, który oprócz śnieżnego szaleństwa chciałby spędzić również trochę czasu na rozwijaniu swojej kreatywności to mamy dla was super alternatywę.

Dodatkowy moduł, poprowadzi Pan Daniel, który przez klika lat był związany ze szkołą rysunku „Moduł” gdzie stawiał swoje pierwsze kroki oraz studiował Architekturę Krajobrazu i brał udział w warsztatach rysunkowych na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Daniel postara się przekazać wszystkim chętnym podstawy rysunku ołówkiem oraz kredkami i obudzić w nich duszę artysty! :)

Całkowity koszt takiego modułu to 100 zł bez dodatkowych kosztów (my zapewniamy sprzęt potrzebny do rysowania).

Gdzie jedziemy?

Najważniejsze, że nie jest to przypadkowe miejsce! Jest to sprawdzony ośrodek przez naszą firmę, w którym organizowaliśmy już nasze wyjazdy. Panuje tutaj prawdziwa rodzinna atmosfera, a właścicieli spotykamy codziennie rano przy śniadaniu, które jest przepyszne jak wszystkie posiłki!

Można powiedzieć, że w te ferie zimowe jedziemy w naprawdę „mistrzowskie” miejsce! Dlaczego? Otóż dlatego, że w miejscowości Ząb, w której będziemy mieszkać urodził się nasz mistrz świata oraz dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch! Wielki następca wspominanego ciepło Adama Małysza.

Ząb jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce i panorama jaką można oglądać z naszego ośrodka jest jedyna w sowim rodzaju! Dzięki swojej dobrej lokalizacji, jest bardzo fajną bazą wypadową w różne rejony gór:

Harenda ok. 2 km, Nosal 3 km, Gubałówce 6 km, Małe Ciche 12 km, Wyciągi orczykowe na Pardałówce ok. 1km, Białka Tatrzańska, czyli znana Kotelnica i Bania oddalone są tylko 25 min drogi autokarem od naszego ośrodka. Dzięki temu, że przez cały wyjazd będzie z nami na miejscu autokar, mamy nieograniczone możliwości podróżowania po różnych stokach oraz zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy.

Będziemy mieszkać w nowo-wybudowanym ośrodku wypoczynkowym DW „Zbójnik”, który znajduje się w miejscowości Ząb 1023 m n.p.m! To niesamowicie klimatyczne miejsce, z czystym powietrzem, dziewiczą naturą oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Ponadto folklor i tradycja góralska są tutaj wciąż żywe. Przemili Właściciele ośrodka staną na głowie abyśmy czuli się u nich jak w domu… Będzie to idealna baza wypadowa dla naszych młodych narciarzy!

Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego gdzie każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie! Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne domowe wypieki robione na miejscu. Mniam!

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Jak się zapisać?
Zadzwoń do nas tel.: 600 467 819, lub
wyślij e-maila na adres: biuro@smile-swim.pl.
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na feriach zimowych. Chęć pojeżdżenia razem z kolegami i koleżankami. Wymiana relacji z jazdy przy kubku ciepłej czekolady w schronisku oraz pieczonym oscypku. A na koniec powrót do ośrodka, gdzie przyjemnie jest odpocząć po całym dniu pełnym wrażeń.

Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie i podziwiając widoki za oknem, gdzie krajobraz robi się coraz bardziej górzysty a śniegu z każdym kilometrem przybywa!

Aby jednak dzieci kojarzyły zimowe wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami, i przygodami które tam przeżyły.

Nasze ferie zimowe są bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże.

Indywidualne podejście! Na to stawiamy i to jest nasz priorytet. Dzieci zawsze mogą zwrócić się do nas ze swoimi problemami a rodzice dzwonić do nas jeżeli coś ich nie pokoi i nigdy nie zostaną zignorowani. Postaramy się rozwiązać każdy problem tak aby znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkie strony.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.
Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.
Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.
Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.
Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Informacje organizacyjne

Wyjazd

Wyjazd: 11.02.2017 – zbiórka 7:45 i wyjazd 8:00, ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94.

Powrót

Powrót: 18.02.2017 – koło godziny 21:00 – ul. Cietrzewia 22a, z pod szkoły podstawowej nr 94. Informacja o dokładnej godzinie powrotu będzie podawana na bieżąco w zależności od korków na trasie Ząb - Warszawa.

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie, od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje są podawane w formie stołu szwedzkiego gdzie każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie. Obiady podawane są do stołu, a podwieczorek to najczęściej pyszne domowe wypieki robione na miejscu. Mniam!

Zapisy

Zapisy drogą telefoniczną, sms lub e-mail. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

Uwaga, gdybyśmy nie odpowiedzieli na wiadomość o zgłoszeniu w przeciągu 3 dni to znaczy, że e-mail lub sms mógł do nas nie dojść lub trafić do spamu. Prosimy wtedy o telefon aby wyjaśnić sytuację.

Lista rzeczy do zabrania

 • Sprzęt narciarski lub snowboardowy (sprzęt najlepiej podpisany, aby dzieci bez problemu rozpoznały swój pokrowiec lub narty):
  • narty lub snowboard w pokrowcu,
  • buty narciarskie lub snowboardowe,
  • obowiązkowo kask, gogle.
 • Strój narciarski lub snowboardowy:
  • wygodny kombinezon, który nie krępuje ruchów i który nie przemoczy się zbyt szybko (kurtka + spodnie),
  • ciepłe rękawice, w których dziecko będzie mogło swobodnie trzymać kijki, a także złapać orczyk na wyciągu.
 • Ubiór:
  • ciepłe ubranie (polar, odzież termiczna),
  • buty zimowe,
  • obuwie sportowe, obuwie do chodzenia po ośrodku,
  • strój sportowy,
  • kostium kąpielowy, czepek i klapki,
  • czapka+ szalik+ rękawiczki (2 pary),
  • bielizna osobista
 • Przybory toaletowe:
  • 2 ręczniki
 • Pomocne akcesoria:
  • grzałki do butów,
  • krem od słońca,
  • tłusty krem na mróz,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • smar do sprzętu narciarskiego.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, jednak ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, telefony uczestników poniżej 9 roku życia będą przechowywane u nas i wydawane codziennie w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł skontaktować się z rodzicami.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA : Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.