Przyjaciele smile-swim. Dzisiaj na konferencji premiera (27.05) pojawiła się informacja o planowanym otwarciu basenów 6 czerwca.

Niestety już w tej chwili mamy oświadczenie Prezydenta Warszawy, że baseny na przystosowanie się do odpowiednich procedur i start będą potrzebować nawet do 21 dni. Dodatkowo nie wiemy ile osób w jednym czasie będzie mogło korzystać z basenu oraz czy w pierwszych etapach otwarcia możliwa będzie nauka pływania. W tej chwili jest jeszcze bardzo dużo niewiadomych. Szanse na dokończenie semestru letniego w takiej formie jakiej był są niestety małe. Nie tracimy nadziei i jeżeli tylko będzie możliwość organizacji kursów wakacyjnych to na pewno się one odbędą w okresie lipiec-sierpień. Mamy też nadzieję, że do września wszystko wróci już na właściwe tory i ponownie spotkamy się ze wszystkimi w wodzie :)

Nasz zespół monitoruje sprawę na bieżąco i jak tylko będą jakieś POTWIERDZONE informację to będzie od razu wysyłać stosowne informacje. Nie ma sensu zalewać Was teraz dużą ilością analiz i hipotez :)

Bądźcie cierpliwi :) to cecha która pomoże Wam również w nauce pływania kiedy już wrócimy na baseny!