Zajęcia grupowe w naszej szkole pływania odbywają się w mini grupkach maksymalnie do 3 osób oraz trochę większych grupach, ale i tak kameralne, ponieważ maksymalnie do 5 osób w grupie.

Poniższa oferta dotyczy zajęć grupowych w karnecie miesięcznym po ustaleniu dogodnego terminu lekcji.
Opłata obliczana jest każdego miesiąca w zależności od ilości odbytych zajęć w danym miesiącu.
Minimalna ilość zajęć – 1 zajęcia w tygodniu.

Grupy do 3 osób przewidziane są dla dzieci najmniejszych czyli rybek na małym basenie oraz dla dzieci średnio-zaawansowanych na dużym basenie czyli Delfinków, ponieważ jest to dla nich kolejny krok w karierze pływaka, kiedy z małego basenu przechodzą na duży i czują się bardziej komfortowo w mniejszych grupach. Dodatkowo instruktor może poprowadzić lekcję jeszcze bardziej efektywnie oraz zwrócić uwagę na indywidualne podejście.

Grupy od 3 do 5 osób są najbardziej odpowiednie dla bardziej zaawansowanych Delfinków. Dla dzieci, które swobodniej czują się w wodzie. Instruktor wie, że mogą się od niego oddalić i pokonywać dłuższe dystanse. Jest to również najlepsza forma dla starszych dzieci, które pływają już dużo więcej oraz doskonalą technikę (Rekinki), ponieważ mimo większej grupy instruktor ma czas dla wszystkich aby poprawić ich technikę pływacką oraz nauczyć nowych rzeczy, a dla nich równie ważne na tym etapie nauki jest już „wypływanie” to znaczy w żargonie trenerskim pokonywanie większej ilości basenów, aby móc poprawić technikę i nauczyć się rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Grupy max 3 osobowe

5000 za 1 zajęcia
  • 30 min zajęć
  • Obowiązuje w pakiecie miesięcznym (opłata za zajęcia za miesiąc z góry)
  • Opłata za basen w cenie zajęć
  • Oferta dopasowana dla Rybek i Delfinków (dzieci początkujących oraz średnio-zaawansowanych)

Grupy 4-5 osobowe

4500 za 1 zajęcia
  • 30 min zajęć
  • Obowiązuje w pakiecie miesięcznym (opłata za zajęcia za miesiąc z góry)
  • Opłata za basen w cenie zajęć
  • Oferta dopasowana dla bardziej zaawansowanych kursantów doskonalących technikę: Delfinków oraz Rekinów

Numer konta: 53 1240 1079 1111 0010 5271 9986