Na jakich basenach w Warszawie uczymy pływać?

Pływalnie na których prowadzimy zajęcia w Warszawie to:

  • OSiR Włochy – ul. Gładka 18, 02-172 Warszawa,
  • OSiR Wola Delfin – ul. Kasprzaka 1-3, 01-211 Warszawa oraz
  • OSiR Wola Foka – ul. Esperanto 5, Warszawa.

Smile-Swim ma do swojej dyspozycji wydzielone tory na dużym i małym basenie, zarezerwowane tylko i wyłącznie dla naszych klientów. Prowadzimy również zajęcia na podstawie karnetów instruktorskich, dzięki czemu klienci mogą sami wykupić wejście lub skorzystać z karty tylu multisport.

Łatwo rozpoznać naszych instruktorów po charakterystycznych białych koszulkach oraz czepkach z naszym firmowym logo. Na basenie cały czas w trakcie zajęć kręcą się bracia: Daniel lub Marcin. Nie wstydźcie się i zapytajcie o zajęcia! Chętnie udzielimy Wam wszystkich niezbędnych informacji!

Staramy się na basenach gdzie urzędujemy stworzyć domową atmosferę dlatego nie prowadzimy sporadycznych lekcji na kilkunastu basenach tylko wybieramy je z precyzją i działamy w ściśle określonym rejonie. Dzięki temu wszyscy na basenie dobrze się znają i pomagają sobie nawzajem. Zapisując się do naszej szkoły pływania trafiasz między ludzi kochających sport!

Jeżeli nie spotkacie na basenie akurat nikogo z naszej szkoły, zapraszamy do „skosztowania” ulotek lub poczytania naszych plakatów! Do zobaczenia!

Do zobaczenia w wodzie!

OSiR Włochy

OSiR Wola Delfin

OSiR Wola Foka