Macie problem z frekwencją na obowiązkowych zajęciach z pływania w szkole lub w przedszkolu?
Uczycie dzieci pływać, ale brakuje Wam wykwalifikowanych instruktorów pływania?
Szukacie nowych, ciekawszych form aktywności fizycznej dla Waszych podopiecznych?

Czemu warto powierzyć nam szkolne zajęcia z pływania?

Jesteśmy szkołą pływania, która już od kilku dobrych lat uczy pływania dzieci od 3 roku życia. Oprócz naszych własnych grup pływackich oraz zajęć indywidualnych tworzymy oraz prowadzimy zajęcia nauki pływania dla szkół i przedszkoli.

Czemu warto powierzyć nam szkolne zajęcia z pływania? Dlatego, że uczenie dzieci pływania to nasza pasja! Znamy się na tym i jednocześnie kochamy to robić! Dzięki temu wkładamy w nasze zajęcia dużo serca i zaangażowania. Staramy się uczyć dzieci pływania poprzez zabawę, stosujemy wiele ciekawych zadań oraz zabaw, tak aby każde zajęcia były niepowtarzalne! Jednocześnie stale stawiamy na rozwój umiejętności pływackich.

Jak wyglądają nasze zajęcia? Wychodzimy z założenia że szkolne zajęcia z pływania muszą być przede wszystkim ciekawe, prowadzone w miłej, komfortowej atmosferze, pełne zabaw i wyzwań oraz muszą uczyć! Za wszelką cenę unikamy nudnych lekcji, na które dzieci chodzą niechętnie a postępów w nauce nie widać. Innowacyjne metody nauczania prowadzone przez instruktorów pełnych pasji do tego co robią to recepta na fajne zajęcia, które dzieci na pewno polubią!

Czemu nauka pływania jest tak ważna i potrzebna? Zajęcia na basenie w naturalny sposób wspierają rozwój dziecka wzmacniając układ kostny oraz układ mięśniowy. Zajęcia w wodzie korygują wady postawy, płaskostopie oraz zmniejszają otyłość.

Nie jesteście przekonani? Zaproście nas na zebranie z rodzicami, abyśmy mogli opowiedzieć o naszych zajęciach i przekonać wszystkich do zmiany na lepsze.

Zadzwoń!

Napisz do nas lub zadzwoń i poproś o wycenę oraz dodatkowe informacje!

tel. 600 467 819

Ile kosztują zajęcia?

Cena zajęć jest zawsze uzgadniana indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników :

  • lokalizacji
  • ilości uczestników
  • okresu trwania szkolenia
  • intensywności nauki pływania

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzimy głównie na naszych zaprzyjaźnionych basenach: OSiR Włochy oraz OSiR Wola – Delfin.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje! Możemy dostosować lokalizację zajęć tak, aby basen był blisko szkoły czy przedszkola.