fbpx

Relacja z obozu rodzinnego 2017

Dziękujemy za super tydzień w Pięknej Górze! Mamy nadzieję, że się podobało i każdy na naszym rodzinnym wyjeździe znalazł swój ulubiony sport lub inne zajęcie :) Jedno na pewno nam się udało, czyli zebrać grupę osób które stworzyły klimat tego obozu i za to Wam wszystkim bardzo dziękujemy, ponieważ nie straszna nam była pogoda i dobrze bawiliśmy się na wszystkich zajęciach :)

A przez te 7 dni trochę się działo… zajęcia sportowe i artystyczne dla dzieci. Rowery, SUP-y, siatkówka, tańcem, paintball i inne atrakcje dla dorosłych :) Niezapomniane wspólne atrakcje rodzinne jak baloniada, spływ kajakowy, budowanie szałasów i wiele innych! A na deser oczywiście dzień zawodów: Bieg Runmageddon, zawody SUP, występy artystyczne i długo wyczekiwane nagrody! :)

Mamy nadzieję, że wszyscy z nami odpoczęli oraz każdy odnalazł dla siebie idealną formę. Można było trochę się wyciszyć, ale również wziąć udział w zajęciach, kiedy tylko miało się na to ochotę :) Pozdrawiamy wszystkich obozowiczów tych małych i tych dużych oraz mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnym obozie! Już planujemy rodzinną zimę ;)

PS. Jeżeli Wam się podobało to serdecznie prosimy o pozostawienie pozytywnego komentarza na dole strony :) Dla nas to bardzo ważne :)

Galeria zdjęć

Nie zwalniamy tempa i spędzamy aktywnie wakacje dalej! :) Dzieci mają ręce pełne roboty, ale rodzice również nie próżnują ;) Zapraszamy do galerii, gdzie można podpatrzeć nasze zmagania.

Galeria
By |2017-07-21T14:55:29+00:00Lipiec 4th, 2017|Obóz młodzieżowy|10 komentarzy

10 komentarzy

 1. avatar
  Justyna 10 lipca 2017 at 16:15 - Reply

  Bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowany czas i za wszystkie cudowne chwile. Synek zachwycony i co najważniejsze znalazł na obozie największego przyjaciela :) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

  • avatar
   Daniel Marciniak 15 lipca 2017 at 11:49 - Reply

   Super ! :) takie przyjaźnie zostają długo, a my cieszymy się , że wszyscy spędzili fajnie z nami czas. Za rok na pewno będzie jeszcze więcej atrakcji :) pozdrawiamy

 2. avatar
  Ela Rogalewicz 10 lipca 2017 at 16:23 - Reply

  Wspaniały obóz … cały czas byłam zajęta i zapomniałam o całym świecie… i dla dzieci i dla dorosłych wspaniale zorganizowany czas :-)

  • avatar
   Daniel Marciniak 15 lipca 2017 at 11:50 - Reply

   Dziękujemy za ten komentarz i mamy nadzieję, że zaprosimy niedługo na zimowy wyjazd :)

 3. avatar
  Mieczysław Paśniewski 11 lipca 2017 at 12:39 - Reply

  Wspaniale spędzony czas na zabawie i w duchu sportowej rywalizacji. Fajne miejsce, dobre posiłki, miła atmosfera – czego więcej chcieć…
  Pozdrawiam wszystkich uczestników :)))

  • avatar
   Daniel Marciniak 15 lipca 2017 at 11:51 - Reply

   Bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że zostały po obozie takie dobre wspomnienia. ! My również pozdrawiamy wszystkich obozowiczów :)

 4. avatar
  Magdalena 12 lipca 2017 at 18:16 - Reply

  Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcieliby pokazać swoim dzieciom, jak wesoło i różnorodnie można aktywnie spędzać czas. Przesympatyczna, kompetentna kadra, dobra opieka, bardzo ciekawy program elastycznie dopasowywany do pogody. Moje dzieci (6 i 8 lat ) dzięki Smile Swim Team polubiły obozy, ja nauczyłam się pływać na SUP-ie i mamy mnóstwo fajnych wspólnych wspomnień. Było warto.
  Dziękujemy za wszystko. Do zobaczenia……

  • avatar
   Daniel Marciniak 15 lipca 2017 at 11:46 - Reply

   Cieszymy się bardzo z takiej opinii :) i już zapraszamy za rok, a może nawet w zimę ;) Pozdrawiamy !

 5. avatar
  Asia 13 lipca 2017 at 22:13 - Reply

  Bawiliśmy się wspaniale, zarówno my, rodzice jak i dzieciaki. Poznaliśmy świetne rodziny i mam nadzieję, że znajomości przetrwają dłużej:) Jesteśmy zachwyceni i wychwalamy Was i obóz wszystkim znajomym:) Na pewno pojedziemy też za rok.

  • avatar
   Daniel Marciniak 15 lipca 2017 at 11:45 - Reply

   Super :) mamy nadzieję, że zimę też uda nam się zorganizować :) już na tym pracujemy ! Dziękujemy za komentarz :)

Leave A Comment