fbpx
Obóz Kids Camp – Surfer2017-05-29T09:35:25+00:00

Obóz Kids Camp – Surfer

Kids Camp – Surfer to obóz przeznaczony dla trochę starszych pasjonatów sportów wodnych, którzy kochają polskie morze i nie boją się wiatru we włosach ;) Zapraszamy na obóz wszystkie dzieci od 9 roku życia, gdzie poznają wszystkie najważniejsze sporty wodne na półwyspie Helskim!

Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ czeka na nas szkolenie z 3 głównych dyscyplin wodnych: Kitesurfing, Windsurfing oraz Wakeboarding plus dodatkowo wycieczki na SUP (deski z wiosłem). Moc atrakcji i sportów wodnych, a wszystko w 8 dni nad polskim morzem.

Dla kogo organizujemy nasz obóz Kids Camp – Surfer

Termin obozu

Obóz rozpoczyna się 24 czerwca, a kończy 01 lipca. Razem spędzimy 8 dni pełnych sportu, przygód i zabawy! Jedziemy od razu po zakończeniu szkoły. Z przygodą nie ma co czekać!

Wiek i umiejętności

Na obóz zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 13 lat (ograniczenie wiekowe jest wprowadzone ze względu na specyfikę wybranych sportów wodnych). Zapraszamy zarówno zupełnie początkujących jak i tych, którzy już wcześniej próbowali swoich sił w sportach wodnych. Będą grupy dla każdego poziomu zaawansowania.

Koszty wyjazdu

Koszty naszego obozu dla dzieci to 2090 zł. Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest nocleg, wyżywienie, koszt szkolenia, wypożyczenie sprzętu, dojazd na miejsce i z powrotem, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, nagrody, oraz folder ze zdjęciami z całego pobytu.

Kids Camp - Surfer - koszty

2090
 • ZALICZKA
  500 zł
 • TERMIN
  24.06-01.07.2017 (8 dni)
 • WIEK UCZESTNIKÓW
  9-13 lat

Do wyboru jedna z trzech promocji !*

Zniżka 50 zł

STALI BYWALCY

STALI BYWALCY

Tradycyjnie dla naszych pływaków oraz byłych obozowiczów mamy 50 zł zniżki na start!

Zniżka 70 zł

DWA OBOZY

DWA OBOZY

Jedziesz z nami w tym roku na dwa lub trzy obozy? Dostajesz od nas 70 zł zniżki od obozu!

Zniżka 50 zł

RODZEŃSTWO

RODZEŃSTWO

Z rodzinną zawsze lepiej! Przy zapisaniu rodzeństwa również przysługuje 50 zł od osoby.

Jak zapisać się na obóz Kids Camp – Surfer?

 

Windsurfing, kitesurfing i wakeboarding

Oczywiście będziemy spędzać czas aktywnie na wodzie. Tworząc ten obóz pragnęliśmy aby powstał wyjątkowy profil, gdzie dzieci nie udają, że mają zajęcia na wodzie, tylko na prawdę tak jest! Dlatego nasz wyjazd zapełniliśmy licznymi godzinami szkoleń na wodzie! Podczas wyjazdu, każdy uczestnik ma zapewnione:

 • szkolenie windsurfingowe: niezbędne szkolenie teoretyczne, 9 godzin szkolenia praktycznego
 • szkolenie kitesurfingowe: niezbędne szkolenie teoretyczne, 9 godzin szkolenia praktycznego
 • szkolenie wake: niezbędne szkolenie teoretyczne, 2 godziny szkolenia praktycznego

Jest to obóz zapewniający solidną dawkę szkolenia, z każdego wodnego sportu na półwyspie. Normalnie, każdy pełny kurs kupowany w szkółkach na miejscu właśnie tyle trwa i kosztuje bardzo dużo. U nas mamy 3 pełne kursy w cenie wyjazdu!

Proszę się nie martwić. Tak jak wspominaliśmy wszystko jest w cenie obozu. Pianki docieplające, trapezy, kaski, kapoki i sprzęt do pływania.

Jeżeli nie będzie wystarczającego wiatru na Kitesurfing, uczestnicy na pewno nie będą się nudzić! Zamieniamy wtedy godziny Kita na Winda i każdy uczestnik spędzi na desce Windsurfingowej 18 godzin! Codziennie będziemy dobierać odpowiedni sport pod kątem pogody. Miejmy nadzieję, że Posejdon zapewni nam dobre wiatry i słońce :)

To również nie jest problem, jeżeli komuś się nie spodoba np Kitesurfing i będzie wolał spędzić cały obóz doskonaląc swoje umiejętności na Windsurfingu, to stworzymy mu taką możliwość.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że wybieramy się na podbój świata sportów wodnych, które uważane są często przez wiele osób za sporty ekstremalne, ale spokojnie wszystko będzie pod kontrolą. Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry w małych grupach oraz wyposażone w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo jak kamizelki i kaski.

KITESURFING

To sport do którego wykorzystujemy mała deskę oraz latawiec (KITE) o różnej wielkości. Dzięki takiej kombinacji, możemy beztrosko pływać po zatoce. Daje to niesamowitą radość i frajdę :) Jest to rodzinny sport braci Daniela i Marcina, ponieważ przez wiele lat pracowali właśnie na półwyspie Helskim jako instruktorzy tej dyscypliny.

Co jest w cenie wyjazdu?

 • niezbędne szkolenie teoretyczne
 • 9 godzin szkolenia praktycznego (w grupach nie większych niż 3 osobowe) – bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu sprzęt kitesurfingowy stroje neoprenowe, kaski, trapezy i kamizelki asekuracyjne.

Do uprawianie tej dyscypliny potrzebne są odpowiednie warunki pogodowe (wiatr na tyle silny, aby utrzymał latawiec), w przypadku braku odpowiednich warunków kitesurfing będzie zastąpiony przez Windsurfing. Aby uprawiać Kitesurfing musi być odpowiednia waga uczestnika. Około 40 kg. W przypadku nie zmieszczenia się w limicie wagowym uczestnik spędzi więcej czasy na windsurfingu.

WINDSURFING

Najbardziej popularny sport nad polskim morzem. Osoby uprawiające tą dyscyplinę pływają dzięki wypornej desce oraz przy pomocy dużego żagla, przyczepionego do niej. Zaletą windsurfingu jest to, że można szkolić się praktycznie w każdych warunkach!

Co jest w cenie?

 • niezbędne szkolenie teoretyczne
 • 9 godzin szkolenia praktycznego (w grupach nie większych niż 5 osobowe) – bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu sprzęt windsurfingowy, trapezy, stroje neoprenowe oraz kamizelki asekuracyjne

WAKEBOARDING

To najnowsza dyscyplina wodna na półwyspie Helskim i na świecie. Polega na wykorzystaniu małej deski i siły napędowej mechanicznej w postaci motorówki, wyciągarki lub wyciągu słupowego. Stojąc na desce trzymamy się drążka i płyniemy utrzymując równowagę na desce. Nie mamy żadnego ograniczenia, ze względu na pogodę! To największy autu tej dyscypliny :) Wykorzystamy ją w bezwietrzny dzień w ramach odpoczynku.

W pakiecie mamy:

 • niezbędne szkolenie teoretyczne
 • 2 godziny szkolenia, praktycznego
 • bezpłatny, dobrany do wagi i wzrostu uczestnika obozu strój neoprenowy, kask i kamizelkę asekuracyjną.

Co oprócz zajęć na wodzie?

Dodatkowe atrakcje są dobierane w zależności od warunków pogodowych. Nie wszystkie atrakcje mogą być zrealizowane. Jeżeli pogoda dopisuje to zawsze spędzamy czas aktywnie i na dworze, jeżeli jednak deszczyk zmusi nas do odpoczynku to organizujemy atrakcje pod dachem.

Plażowanie – jak już jesteśmy nad morzem to grzechem byłoby nie skorzystać z naszej pięknej bałtyckiej plaży. Będziemy tam wypoczywać po atrakcjach wodnych, grać w piłkę plażową i budować zamki z piasku! ;)

Na miejscu dodatkowo czekają na nas skimboardy, SUP-y, trickboardy i wiele wiele innych ;) Oby nam tylko starczyło czasu na wszystko!

Chcemy przekazać dzieciom proste sposoby na aktywny i ciekawie spędzony czas w lesie. I nagle okaże się, że aby dobrze się bawić wcale nie potrzebujemy telefonu komórkowego czy komputera. Co dokładnie będziemy robić na naszym obozie młodzieżowym? Wszyscy razem zbudujemy wspaniałe szałasy i będziemy bawić się w gry terenowe. Zmęczymy się trochę biegając na wyścigach terenowych na orientację, aby później wystartować w wyścigach ratownika na plaży.

Pod okiem Pani Alicji dzieci poznają tajniki sztuki walki, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka i kontroli własnych emocji. Będzie sporo gier z elementami Taekwondo, oczywiście wszystkie przeprowadzone w bezpieczny sposób, także proszę się nie martwić, to tylko brzmi groźnie…

Obozowe ognisko to czas niesamowitej integracji i magii, kiedy wszyscy razem spędzamy czas przy jednym ognisku a wokół nas powoli zapada już zmrok. Przy okazji będzie mnóstwo przedstawień przygotowanych przez zespoły naszych obozowiczów. Wiele śmiechu i radości. Jednym słowem będzie się działo! Doszły mnie również słuchy, że kadra obozu też zawsze robi pokaz aktorski dla uczestników.

Czym jest przygoda bez elementu rywalizacji! Oczywiście tej zdrowej rywalizacji, idącej w parze z uczciwością. Dzieci będą miały okazję zaprezentować niektóre umiejętności, które zdobyły w takcie naszego obozu sportowego oraz wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością w wyścigach rzędów. Każdy na pewno znajdzie dziedzinę, w której będzie najlepszy. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przewidziana jest niespodzianka i nagrody!

Zobacz nasze poprzednie obozy!

ZOBACZ OPINIE!
ZOBACZ RELACJE!

Gdzie jedziemy?

Camping Molo Surf SPOT Jastarnia

Molo Surf to rodzinny camping nad brzegiem Zatoki Puckiej z bogatą infrastrukturą kempingową i sportową, usługi noclegowe w przyczepach kempingowych o najwyższym standardzie, surferski ChiLLiBar z szerokimi tarasami nad samą wodą. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych.

Molo Sport, u których będziemy gościć to firma działająca już od wielu lat na Polskim rynku i zaufało jej już wielu klientów. http://www.molosurf.com/

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach na terenie bazy MOLO SURF tuż obok naszego Centrum Sportów Wodnych. Nowo wybudowane domki specjalnie na sezon 2017 :) . UWAGA KAŻDY UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ ZE SOBĄ ŚPIWÓR ORAZ PODUSZKĘ DO SPANIA!

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu, obiad to 2-daniowe zestawy lunchowe, podwieczorek, kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Świeże warzywa i owoce każdego dnia. Dodatkowo grill integracyjny w trakcie obozu oraz na zakończenie!

Dlaczego warto wybrać właśnie Nasz obóz?

Stawiamy na jakość, a nie na ilość! Każda osoba, która cokolwiek wie o wybranych przez nas sportach doceni ilość szkolenia, które zapewniamy w cenie wyjazdu i moc atrakcji jakie na nas czekają.

Kiedy organizujemy obóz dla dzieci, naszym celem jest aby i one poczuły tę magię, którą czuliśmy my będąc w ich wieku na koloniach. Wyjazdu oczekiwało się długie miesiące, a kiedy już nadszedł to była eksplozja radości u wszystkich dzieci, które wsiadały do autokaru jadąc na spotkanie nowej przygodzie.

Aby jednak dzieci kojarzyły wyjazdy młodzieżowe z magią i fajną zabawą, bardzo ważne jest aby pojechały na właściwy obóz. Na taki, po którym zostaną same dobre wspomnienia i głowa wypełniona atrakcjami i przygodami które tam przeżyły.

Nasz obóz jest bardzo dobrą okazją aby właśnie coś takiego przeżyć. Jeżeli dzieci były już kiedyś na jakimś obozie, ale wróciły zniechęcone i zrażone do następnych wyjazdów, my to zmienimy! Jeżeli jeszcze nie miały okazji być na żadnym wyjeździe, to warto aby na pierwszy pojechały z nami i wróciły radosne i chętne do poznawania świata przez następne podróże.

Zawsze na koniec czeka na dzieci dużo nagród, o które bardzo chętnie rywalizują w trakcie obozy. Każdy uczestnik dostaje pamiątkowy dyplom oraz medal i koszulkę, ale dodatkowo może wygrać jeszcze wartościowe nagrody rzeczowe !

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, i taką właśnie atmosferę tworzymy na obozach: rodzinną i przyjazną.

Żadne dziecko nie będzie pozostawione same ze swoimi problemami. Będziemy pilnować, aby żadne dziecko na naszym obozie nie poczuło się słabsze, gorsze lub mniej fajne. Wspieramy naszych podopiecznych i pomagamy im w rozwiązywaniu każdego rodzaju problemów.

Nasz obóz będzie mały, gdzie wszyscy zdążą się poznać w trakcie wspólnej przygody. Nie ma tutaj miejsca na anonimowość.

Bo każdy jest inny i nie można traktować go szablonowo. Nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa całej grupy.

Jesteśmy pasjonatami sportu i chcemy zarażać nim również naszych podopiecznych!

Zarezerwuj miejsce już dziś!

ZADZWOŃ! +48 600 467 819

Informacje organizacyjne

Wyjazd

24.06 ( sobota ) - ul. Cietrzewia 22a z pod szkoły podstawowej nr 94. Szczegóły zostaną wysłane do osób zapisanych na wyjazd bliżej wakacji.

Powrót

01.07 (sobota) – godziny popołudniowe ul. Cietrzewia 22a pod szkołą podstawową nr 94.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. W przypadku specjalnej diety prosimy o kontakt.

Lista rzeczy do zabrania

 • Śpiwór oraz poduszka do spania
 • Książeczka zdrowia
 • Kurtka przeciwdeszczowa
 • Czapka
 • Strój sportowy
 • 2-3 pary obuwia w tym jedne skórzane
 • Strój kąpielowy, ręczniki, klapki
 • Kapcie
 • Kosmetyki
 • Bielizna osobista
 • Ciepłe bluzy
 • Płyny przeciw komarom
 • Krem do opalania
 • Kieszonkowe
 • Ciepłe ubrania jak polar, kurtka przeciwwiatrowa, ciepła czapka wełniana itp.
 • Osoby posiadające własne pianki ocieplające do pływania mogą zabrać je ze sobą.
 • Tak samo w przypadku kasków do sportów wodnych lub kamizelek.

Informacje dodatkowe

Przysyłanie paczek

Aby nie było smutno dzieciom, które nie dostają paczek, wprowadzony został zakaz wysyłania przesyłek do dzieci bez wcześniejszej konsultacji z kierownikiem obozu.

UWAGA : Paczki wysyłamy tylko w niezbędnych przypadkach (przykładowo jak ktoś zapomniał zapakować rękawiczek narciarskich itp.)

Kieszonkowe

Każdy uczestnik na obóz może zabrać kieszonkowe w kwocie, którą rodzice uznają za słuszną.

Kieszonkowe obozowicz może trzymać samodzielnie lub może być przekazane kierownikowi do depozytu w podpisanej kopercie w drobnych banknotach, aby w razie potrzeby obozowicz mógł wypłacić odpowiednią kwotę.

Sprzęt elektroniczny

Dzieci mogą zabrać, ze sobą różnego rodzaju tablety i małe konsole do gier, ale używanie ich będzie ograniczone.

Dzieci na zajęcia nie zabierają żadnych sprzętów elektronicznych. Korzystać będą mogły w czasie wolnym, czyli w ciszy poobiedniej lub po toalecie wieczornej, a przed ciszą nocną.

Telefony komórkowe

Telefony na obóz może zabrać każdy uczestnik, jednak ze względów na większe emocje u młodszych dzieci i częstą tęsknotę do rodziców z powodu pierwszego wyjazdu, telefony uczestników poniżej 9 roku życia będą przechowywane u nas i wydawane codziennie w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł skontaktować się z rodzicami.

Wprowadzona zasada ma za zadnie wyeliminować telefony wieczorne, przy których dzieci najbardziej przeżywają rozłąkę z rodzicami. W momencie kiedy rodzic, chce się skontaktować z dzieckiem może w każdej chwili zadzwonić do kierownika obozu.