Co mówią o nas nasi kursanci oraz ich rodzice?

Czy może być lepsza reklama niż zadowoleni mali pływacy i ich rodzice? Oczywiście, że nie! Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do ciężkiej pracy :)

Przedstawiamy kilka opinii o naszej szkole pływania zebranych z różnych stron internetowych :)

Komentarze od naszych uczestników nauki pływania oraz ich rodziców możecie zobaczyć na naszym profilu na FB oraz na Google+.

Kadra ma świetne podejście do dzieci. Ich zaangażowanie podczas zajęć przekłada się na szybkie efekty w nauce pływania. Polecam wszystkim! 5 *****
Michał Ducki
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z zajęć grupowych naszej córki, jak i z zajęć indywidualnych syna. A co najważniejsze nasze dzieci bardzo lubią lekcje pływania z Panem Marcinem i Panem Danielem, czyniąc pod ich kierunkiem wspaniałe postępy. Dziękujemy!
wew wewe
Fantastyczna szkoła pływania! Pełni zaangażowania instruktorzy oraz przyjazna, kameralna atmosfera. Czuć, że Smile-Swim tworzona jest przez ludzi z pasją do sportu i nauczania. Uwielbiam ich :)
Wiktoria Grzybowska
Pełni pasji i zaangażowania młodzi ludzie. Polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod opiekę profesjonalistów i życzliwych ludzi.
Mr2012P
Moja córka uczy się pływać ze Smile-Swim. Najlepsza szkoła pływania jaką znalazłam w Warszawie. Świetne podejście do dzieci. Polecam.
Karolina Walczyk
Najlepsza szkoła pływania. Bardzo profesjonalne podejście do podopiecznych oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie, która chcę zacząć przygodę z pływaniem jak również poprawić umiejętności:)
karol ka
Jesteście cudowni, dziękuję za cudowne zajęcia i fantastyczne szkolenie techniki. Polecam :)
Ania Tomkowska
Wiele razy z nimi pływałem i nigdy się nie zawiodłem!
Piotr Mazur
Moje dzieciaki 3 lata i 6 lat, uwielbiają zajęcia w szkółce Smile-Swim. Każde zajęcia to nowe umiejętności, wplecione w świetną zabawę, a wszystko to dzięki profesjonalnemu prowadzeniu zajęć. Prowadzący mają świetne podejście do dzieci. Jak najbardziej polecam zarówno dla maluszków, jak i starszych dzieci.
Joanna
Świetna szkółka pływania z wyjątkowym podejściem do kursanta. Obecność instruktora w wodzie pomaga wyeliminować błędy, które na pewno ciężko byłoby wyłapać z brzegu. Sama doskonale umiejętności pływania pod okiem jednego i instruktorów. Polecam !
Ania
Fajna szkoła i mój 7 letni syn chętnie chodzi na zajęcia, a różnie bywało w przeszłości. Z przyjemnością obserwuje jak robi postępy w nauce pływania pod okiem uśmiechniętych i profesjonalnych instruktorów. Polecam wszystkim.
Darek
Moja ośmioletnia córka chodzi od miesiąca na zajęcia do szkółki Smile-Swim. Jest zachwycona lekcjami pływania. Nie będę ukrywał, że ja też – doskonałe podejście do dzieci, małe grupy. Polecam.
Irek
Jesteśmy bardzo zadowoleni a syn szczęśliwy. Trener przesympatyczny, miły, kontaktowy – dzieci bardzo go lubią. Warto posłać dziecko! Pozdrawiam
Małgorzata
Naprawdę świetna szkoła pływania, profesjonalne podejście do zajęć, instruktorzy są bardzo kreatywni dzięki czemu dzieci chętnie pływają i nie nudzą się na zajęciach.
Monika

Opinie o naszych feriach zimowych 2016

Zimowe obozy narciarsko-snowboardowe to zdecydowanie nasz konik! Uwielbiamy organizować dzieciakom aktywny i ciekawy czas podczas ferii zimowych. Ich uśmiechy oraz aktywność jest dla nas największą nagrodą i feedbackiem!

Ale o opinie dotyczące naszych obozów sportowych najlepiej zapytać się samych obozowiczów oraz ich rodziców. Zebraliśmy tutaj dla Was najciekawsze opinie o naszych obozach…

No i co no ico????!!!! Chyba musicie rosnąć wraz ze swoimi obozowiczami, bo Alicja płacze, że przed Nią ostatni obóz 😭 Podobno już się zapisała, nieformalnie na sierpniowy pływacki, więc My Rodzice musimy dokonać formalnego wpisu Jej na listę. A co potem to nie wiemy😕 Jesteście mega i nie wiemy czy to wynik Waszej młodości i energii, czy tego, że Wam się chce , patrząc na podobne projekty. Czy Waszego wychowania, radości, uśmiechu i pomysłowości. Jeśli tak to życzymy Wam aby pomimo różnych trudności i przeszkód Wasz charakter pozostał niezmieniony, zarówno w codziennej pracy jak i w wakacyjnych przedsięwzięciach. Dziękujemy za opiekę nad naszym Skarbem 😚😚😚 – Ferie zimowe 2016
Małgosia i Piotr
Rewelacyjnie zorganizowany obóz zimowy. Maciek żałuje, że nie trwał jeszcze tydzień dłużej! Świetna kadra, czas zaplanowany co do minuty i masa atrakcji, już myślimy o obozie żeglarskim w sierpniu. Polecamy!
Michał Matuszewski
Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę. Młoda, pełna dobrej energii ekipa:-) Amelia płakała, że to już koniec. Gdyby mogła to chciałaby być na tym zimowisku jeszcze miesiąc. A na obóz letni też bardzo chce jechać. Pozdrawiamy!
Aneta, Sebastian i Amelia
Bardzo serdecznie dziękuję za opiekę na obozie. Asia jest bardzo zadowolona i naprawdę szczęśliwa, że nauczyła się jeździć na nartach. Cała kadra SUPER!!! Asia najwięcej wspomina Panią Paulę. Ja dziękuję za możliwość oglądania zdjęć i czytania krótkich relacji z każdego dnia obozu. Życzę Wam wielu sukcesów i kolejnych fantastycznych obozów, z których dzieci nie będą chciały wracać do domu. Jeszcze raz – dziękuję.
Angelika Schiele
Witam Wszystkich
Wysyłając na ten obóz Julcie, moją 7 letnią córeczkę, byłem pełen obaw tego jak zniesie rozłąkę i trud obozu narciarskiego, który raz że jest niełatwym obozem a dwa, że jej pierwszym. Szybko bo już kolejnego dnia, okazało się że nie potrzebnie się zamartwiałe. Julia nauczyła się jeździć na nartach pod okiem Pana Piotra i Pani Pauliny. Postawiła z sukcesem pierwsze kroki na łyżwach. Ale to nie wszystko. Całośc dopełniała atmosfera po zajęciach. Rewlacyjnie zorganizowany czas i opieka nad dziećmi. Młody, ambitny zespół, któty tworzy coś z pasji do sportu i dzieci. Polecam wszystkim, kto tylko myśli o rewelacyjnych wyjazdach dla swojego dziecka. Moja córka już jest zapisana na letni obóz na wodzie… i w kuchni… Smile – swim i powinno się dodać FUN . DZIEKUJE WAM ZESPOLE SMILE – SWIM – fun.
Paweł Sosnowski

Opinie o naszych obozach letnich 2015

Wakacje 2015 organizowane przez Smile-Swim to jeden obóz z dwoma profilami: wodno-rekreacyjnym oraz piłkarskim. Jedno jest pewne, dzieciaki nie miały ani chwilę na nudę ani narzekania. Cały obóz to masę zabawy i aktywności. A co mówią o nich nasi uczestnicy oraz ich rodzice?

Wszystkie komentarze możecie znaleźć na stronie z relacją dzień po dniu z obozu w Serwach: obóz 2015.

Spływ kajakowy
Obóz piłkarski - taktyka
Bardzo fajny profesjonalnie przygotowany obóz. Dzieciaki były nie tylko doskonale zaopiekowane ale przede wszystkim zachwycone. Nauczyły się wielu nowych umiejętności i już nie mogą doczekać się ferii :) Oczywiście ze Smile-Swim.
Serdecznie polecam tez codzienne zajęcia na basenie OSIR włochy, warto zapisać swojego malucha aby od początku uczył się właściwego kontaktu z wodą i radości jaką dają sporty wodne.
Małgosia, Mikołaj i Mama Aleks.
Bardzo fajny profesjonalnie przygotowany obóz. Dzieciaki były nie tylko doskonale zaopiekowane ale przede wszystkim zachwycone. Nauczyły się wielu nowych umiejętności i już nie mogą doczekać się ferii :) Oczywiście ze Smile-Swim.
Serdecznie polecam tez codzienne zajęcia na basenie OSIR włochy, warto zapisać swojego malucha aby od początku uczył się właściwego kontaktu z wodą i radości jaką dają sporty wodne.
Małgosia, Mikołaj i Mama Aleks.
Bardzo ciekawie pomyślany obóz: z jednej strony bardzo intensywnie zorganizowany czas a z drugiej różnorodność aktywności. Mój syn zachwycony, już w trakcie pobytu prosił, bym go zapisała na zajęcia z piłki :) Ego piłkarza podbudowane:) Spodobało mi się ,że nawiązaliście z dzieciakami fajny kontakt (była zabawa i „luz”), ale była też nauka dyscypliny. Czekamy na ofertę zimowiskową. Do zobaczenia:)
Mama Jasia Zawłockiego
Panowie! Czapki z głów. Miałam spore obawy przed tym obozem, bo w przypadku mojego dziecka to był pierwszy taki wyjazd, a do tego sami już wiecie…. z dzieckiem na diecie nie jest łatwo. Trzymałam za Was, jak i za dzieciaki kciuki. Efekt – super obóz. Duże urozmaicenie jeśli chodzi o zajęcia. Świetny sprzęt, który wspomagał zajęcia sportowe. Sporo nowych doświadczeń dla dzieciaków. Indywidualne podejście do każdego dziecka :)….co w naszym przypadku było mega pomocne. Nie było czasu na nudę. A do tego niespodzianki, nagrody za osiągnięcia i oczywiście medale :). Czego więcej dzieciakom potrzeba. Ze swojej strony muszę podziękować za Wasze chęci by wziąć pod swoja opiekę dziecko na ścisłej diecie. Dzięki wielkie i do zobaczenia na basenie.
Magda
Bardzo dobrze, profesjonalnie zorganizowany obóz. Młoda zaangażowana załoga instruktorów. Dzieci ciągle w ruchu, uśmiechnięte chętnie wykonujące powierzone zadania. Towarzystwo zadowolone, wiele konkursów, współzawodnictwa i wielu zwycięzców. Podsumowując dzieci wróciły zadowolone wybiegane i dumne z osiągnięć. Wiem bo byłem i miałem możliwość obserwować z boku. Szacunek dla załogi SMILE-SWIM i oby tak dalej.
Marek Woźnica
Co tu dużo pisać, obóz był mega mega fajny, gratuluje. Mój syn ma tylko jedną ale istotną uwagę, dlaczego obóz był taki krótki!! :) :) powinno być minimum 14 dni.
Robert