Zadzwoń do nas!

tel.: 600 467 819

Najwygodniej zadzwonić do Pana Marcina. Może się zdarzyć, że Wasze połączenie zostanie nieodebrane. Prawdopodobnie Pan Marcin siedzi wtedy po uszy w wodzie. Na wszystkie nieodebrane połączenia zawsze oddzwaniamy w pierwszej wolnej chwili!

Napisz e-maila!

biuro@smile-swim.pl

Jeżeli nie udało się dodzwonić do Pana Marcina w ciągu całego dnia prosimy wysłać e-mail. Możliwe, że nastąpiła usterka i aby umożliwić kontakt odpowiemy za pomocą wiadomości.

Napisz sms-a!

tel.: 600 467 819

Najłatwiejszy sposób na zgłoszenie w 21 wieku? SMS! Wyślij sms-a z informacją kto chce chodzić na zajęcia, który basen jest najbardziej odpowiedni oraz podaj swój e-mial abyśmy mogli odesłać konkretną ofertę. Pamiętaj aby na końcu się podpisać ;)

Zapisy na zajęcia

Wystarczy zadzwonić! Na wszystkie zajęcia można zapisywać się przez cały rok. Na zajęcia grupowe można dołączyć nawet w środku lub pod koniec semestru. Zawsze znajdzie się parę wolnych miejsc, można również uruchomić nową grupkę pływacką.

Nie warto czekać do nowego semestru, ponieważ nawet na jednych zajęciach można poczynić postępy i oswoić się z wodą. A my będziemy mogli lepiej poznać nowego pływaka i dokładnie dopasować grupę w przyszłym roku.

Godziny zajęć

W jakich godzinach pływamy?
Sprawdźcie nasz grafik!

Sprawdź grafik!

Gdzie uczymy pływać?

Znajdziesz nasz również w innych Serwisach…

Google +

Facebook

Szkoła pływania Smile-Swim na Facebooku