Zawody pływackie 2017

Zapraszamy na fotorelację z III Zawodów Pływackich Smile-Swim! Wspaniała atmosfera, niesamowici zawodnicy, super nagrody i mnóstwo pobitych rekordów!

Karta pływacka 2017

8 kwietnia odbył się kolejny egzamin na kartę pływacką, tym razem do egzaminu przystąpiło 18 śmiałków - wszystkim śmiałkom gratulujemy zdania egzaminu!

Ferie zimowe 2017

Ferie, ferie i po feriach! W tym roku (jak zawsze zresztą) pogoda i humory nam dopisały! 7 dni śnieżnego szaleństwa wykorzystane co do minuty!

Łyżwy ze Smile-Swim 2016

Święta już tuż tuż... To dobry powód aby po raz kolejny zorganizować dla naszych dzielnych pływaków oraz ich rodziców wspólny wypad... tym razem na łyżwy...

Urodziny Michaliny

Urodziny na basenie to super pomysł na niezapomnianą urodzinową imprezę! Dużo śmiechu, zabaw i wyścigów. Zobaczcie jak bawiliśmy się na urodzinach Michaliny!

Zawody pływackie 2016

W ostatnią niedzielę odbyły się II już zawody pływackie organizowane przez nasza szkołę pływania! Frekwencja przerosła nasze wszelkie oczekiwania!

Wycieczka rowerowa

Sezon rowerowy 2016 otwarty! Zobaczcie jak się bawiliśmy na pierwszej w tym roku wycieczce rowerowej po Kampinosie!

Karta pływacka 2016

Zapraszamy na fotorelację z egzaminu na kartę pływacką 2016. Wszyscy nasi pływacy spisali się dzielnie na medal! Jak zawsze - inaczej być nie mogło!

Ferie zimowe 2016

Ferie zimowe 2016 spędziliśmy blisko Zakopanego, a dokładnie w miejscowości Ząb! Zobaczcie jak aktywnie spędziliśmy ten czas...

Karta pływacka 2015

Zobaczcie fotorelację z egzaminu na kartę pływacką 2015! Wszyscy nasi dzielni pływacy świetnie się spisali!!! Jesteśmy z nich bardzooo dumni :)