Obóz Lidzbark – 2018

Obóz piłkarsko-tenisowo-artystyczno-superowy oficjalnie zaliczamy do udanych! Dzieciaki radosne i zadowolone! Nie mogą doczekać się kolejnych obozów...

Karta pływacka 2018

W sobotę 26 maja spotkaliśmy się na basenie z bardzo dużą grupą naszych pływaków, aby przeprowadzić egzamin na kartę pływacką. Zapraszamy na relację fotograficzną!

IV Zawody Pływackie

Po raz kolejny nasi mali pływacy Smile-Swim pobili rekord frekwencji na corocznych ZAwodach Pływackich Smile-Swim! Zobaczcie wszystkich naszych zwycięzców!

Ferie zimowe 2018

Jak to zwykle bywa wszystko co dobre kiedyś się kończy... i my również kończymy naszą śnieżną przygodę z nartami i snowboardem. Do zobaczenia za rok!

Mikołajkowe łyżwy 2017

Jak co roku, również i w tym roku zorganizowaliśmy dla naszych kursantów Mikołajkową imprezę - wspólne łyżwy. Zapraszamy do galerii!

Obóz Piękna Góra 2017

Na nasz obóz w Pięknej Górze pojechali piłkarze, amatorzy sportów wodnych oraz tancerze i tancerki :) Wszyscy świetnie się bawili! Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Obóz Lidzbark 2017

Obóz piłkarsko-tenisowo-artystyczny w Lidzbarku to kolejny obóz Smile-Swim, który możemy zaliczyć do udanych! I to bardzo udanych! Zobaczcie zdjęcia!

Zawody pływackie 2017

Zapraszamy na fotorelację z III Zawodów Pływackich Smile-Swim! Wspaniała atmosfera, niesamowici zawodnicy, super nagrody i mnóstwo pobitych rekordów!

Karta pływacka 2017

8 kwietnia odbył się kolejny egzamin na kartę pływacką, tym razem do egzaminu przystąpiło 18 śmiałków - wszystkim śmiałkom gratulujemy zdania egzaminu!

Ferie zimowe 2017

Ferie, ferie i po feriach! W tym roku (jak zawsze zresztą) pogoda i humory nam dopisały! 7 dni śnieżnego szaleństwa wykorzystane co do minuty!

Łyżwy ze Smile-Swim 2016

Święta już tuż tuż... To dobry powód aby po raz kolejny zorganizować dla naszych dzielnych pływaków oraz ich rodziców wspólny wypad... tym razem na łyżwy...

Urodziny Michaliny

Urodziny na basenie to super pomysł na niezapomnianą urodzinową imprezę! Dużo śmiechu, zabaw i wyścigów. Zobaczcie jak bawiliśmy się na urodzinach Michaliny!